17 Temmuz 2019 Çarşamba 18:52
 
Öncekiler Sonrakiler

İSU’DAN GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI

İSU’dan  geleneksel iftar programı
24 Mayıs 2018 Perşembe 16:44

Kocaeli’nin değişen yüzüne önemli katkı sunan, sağlıklı ve kaliteli içme suyunu vatandaşlar ile buluşturan; Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin nadide kurumlarından İSU Genel Müdürlüğü, her yıl kurum çalışanlarının kaynaşmasını sağlamak ve Ramazan Ayı’nın manevî atmosferi eşliğinde iftar yapmanın huzurunu, kurum çalışanlarıyla paylaşmak amacıyla düzenlediği ‘Geleneksel İftar Programı’ bu yıl da Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımıyla İSU Genel Müdürlüğü’nün bahçesinde gerçekleşti

İSU Genel Müdürü Ali Sağlık’ın ev sahipliğini yaptığı  iftar programına ,  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Genel Kurul Üyeleri, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, İSU Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanlarının yanı sıra Şube Müdürleri ve  İSU Çalışanlarıyla birlikte yaklaşık 800 kişi katıldı.
 
“Ramazan’ın bereketi hepimizin üzerine olsun.’”
Katılımın oldukça yüksek olduğu programda konuşan Genel Müdür Ali Sağlık, ”Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere katılımcılara teşriflerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Ramazan Ayı’nın sıhhati, bereketi hepimizin üzerine olsun. Bu vesile ile herkesin mübarek  Ramazan Ayı’nı tebrik ediyorum’’ dedi.
 
“Hizmette sınır tanımıyoruz”
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu; “Ayların efendisi olan Ramazan’da rahmet kapıları ardına kadar açılır. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirelim. Ülkemizin huzur ve bekâsı için dua edelim. Bize bu güzel akşamda, bu dokusu ile huzur veren bahçede  birlikte olma fırsatını sunan  İSU bu konuda bizim en büyük destekçimizdir. Kocaeli’ne birlikte hizmet sunduğumuz ekibimizin huzuru bizim başarımızı daha da arttıracaktır. Personelimizin, her geçen gün farklı bakış açısı geliştirebilme kabiliyetinin artması, bizlere yarınlar adına umut vaat ederken geleceğe güvenle bakma noktasında ilham veriyor. Suyu paylaşıyoruz, temiz havayı, temiz çevreyi paylaşıyoruz. Bu olağanüstü gayretimiz sayesinde örnek ve model şehir olduk. Bu hizmetlerin gerçekleşmesinden dolayı bütün çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin ve bizleri sağlık ve huzur içinde bayrama ulaştırsın”  dedi.

Okunan ezanla birlikte oruçlarını açan davetliler, ikram edilen çaylar eşliğinde  geç saatlere kadar sohbet ederken, düzenlenen iftar programı için İSU Genel Müdürü Ali Sağlık başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti.
Bu haber 498 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ