12 Aralık 2018 Çarşamba 18:35
 
  • 5,355 TL

  • 6,088 TL

  • 214,80 TL

  • 90.394

Öncekiler Sonrakiler

İSU GENEL MÜDÜRÜ ALİ SAĞLIK’TAN İMO’YA ZİYARET

İSU GENEL MÜDÜRÜ ALİ SAĞLIK’TAN İMO’YA ZİYARET
09 Aralık 2017 Cumartesi 12:30

İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok’a iade-i ziyarette bulundu.

Genel Müdür Ali Sağlık, İMO Başkanı Tolga Ok ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından ağırlandı. İMO eski başkanı ve İSU Denetçisi Bekir Güre’nin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan İMO Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İSU Genel Müdürlüğü’nün Kocaeli’nde önemli yatırımlar gerçekleştirdiğini ifade eden Tolga Ok, düzenledikleri programlarda üyeleri ile birlikte yatırımları yerinde inceleme imkânı bulduklarını söyledi.

İSU Genel Müdürlüğü’nde çok sayıda üyeleri bulunduğunu da hatırlatan İMO Başkanı Ok, kurum ile iyi ilişkiler içerisinde her zaman destek gördüklerini kaydetti. Tolga Ok, ”İSU Genel Müdürlüğü yaptığı baraj, HES, GES gibi enerji yatırımları, içmesuyu ve atıksu arıtma tesisleri, gölet yapımı, dere ıslahları ve altyapı yatırımları ile İnşaat Mühendislerinin yetişmesi ve tecrübe kazanmasına önemli katkı sağlayan bir kurumumuzdur. Onlarca meslektaşımızın çalıştığı İSU’ nun her zaman desteklerini görüyoruz. Yeni göreve atanan Genel Müdür Ali Sağlık Bey’e ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. İSU Genel Müdürlüğü’nün hizmet trendine daha da ivme kazandıracağına inanıyoruz.” diye konuştu.SAĞLIK,”İNŞAAT MÜHENDİSLERİ’NE İSU’DA BÜYÜK GÖREVLER DÜŞÜYOR”


Sıcak karşılama ve ilgiden dolayı teşekkür eden İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, sürekli yatırım yapan bir kurum olmalarından dolayı İnşaat Mühendislerine büyük görevler düştüğünü söyledi. Meslek örgütlerinin önemli olduğunu ifade eden Genel Müdür Ali Sağlık, İMO Kocaeli Şubesi ile her zaman dirsek teması içerisinde olduklarını anlattı. İMO Yönetimi ve üyelerinin sık sık yaptıkları yatırımları yerinde inceleme ile bilgi paylaşımında bulunduklarını ifade eden Genel Müdür Sağlık, ”Gösterilen sıcaklık ve yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Göreve atanmam ile birlikte İMO yönetimi ve üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Birçok yönetici ve çalışma arkadaşımızın üye olduğu İMO Kocaeli Şubesi ile her zaman güçlü ilişkilerimiz oldu. Belirli dönemlerde yaptığımız yatırımları yerinde inceleme imkânı buluyorlar. Bundan sonraki süreçte de her zaman yanlarında olacağız. Yaptığımız yatırımlarda da öneri, görüş ve temennilerini her zaman bekliyoruz.” dedi.


Bu haber 744 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kılıçdaroğlu Gebze'ye geliyor

Kılıçdaroğlu Gebze'ye geliyor

.

Kahraman şoförlere plaket

Kahraman şoförlere plaket

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği eğitimlere katılan ve hareket halinde iken karşılaştığı olaylarda vatandaşların hayatını kurtaran kahraman şoförler plaket ile ödüllendirildi

Büyükakın, herkesin hayatına dokunacak işler yapacağız

Büyükakın, herkesin hayatına dokunacak işler yapacağız

Halkımızın önceliği bizim de önceliğimizdir

İZMİT’TE KÖY MÜZESİ VAR

İZMİT’TE KÖY MÜZESİ VAR

.

Başsavcı Korkmaz’dan İade-İ Ziyaret

Başsavcı Korkmaz’dan İade-İ Ziyaret

Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz Kocaeli AFAD İl Müdürlüğüne iade-i ziyarette bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ