19 Mart 2019 Salı 23:01
 
Öncekiler Sonrakiler

İSU KARAMÜRSEL YENİ YERİNDE

İSU Karamürsel yeni yerinde
12 Nisan 2018 Perşembe 11:34

İSU Karamürsel Şube Müdürlüğü, önümüzdeki haftadan itibaren Karamürsel Belediyesinin zemin katında hizmet vermeye başlayacak.

Abonelerine modern ve çağdaş işletmecilik hizmetleri sunan İSU Genel Müdürlüğünün; 12 ilçedeki Şube Müdürlüklerinin hizmet binaları, abonelerin ve vatandaşların daha kolay ulaşabilmesi adına merkezi yerlerde bulunmaktadır.

Uzun yıllar boyunca Karamürsel Emniyet Müdürlüğü yanında hizmet veren; İSU Karamürsel Şube Müdürlüğü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Karamürsel Belediyesinin yeni hizmet binasının zemin katına taşınacak. Yaklaşık 320 metrekare kapalı alanda tek kat olarak hizmet verecek olan Şube Müdürlüğünün, tefrişat işlemleri tamamlandı.

Taşınma süreci devam eden İSU Karamürsel Şube Müdürlüğü, önümüzdeki hafta başından itibaren Karamürsel halkına, yeni şube müdürlüğü hizmet binasında abonelik, tahsilat gibi işlemlerin yanı sıra fatura tahsilatları için İSUMATİK Kiosk’larını da vatandaşların hizmetine sunacak.

İSU Genel Müdürlüğünün; Karamürsel’de, Şube Müdürlüğü hizmet binası ile Dereköy’de, arıza bakım ve onarımlarının yapıldığı şantiye tesisi bulunmaktadır. Şube Müdürlüğü, Şube Müdürü Suat Ayaz ve 66 personel ile hizmet verecektir.
Bu haber 676 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ