27 Nisan 2018 Cuma 09:19
 
  • 4,067 TL

  • 4,927 TL

  • 173,20 TL

  • 107.015

Öncekiler Sonrakiler

İSU KARAMÜRSEL YENİ YERİNDE

İSU Karamürsel yeni yerinde
12 Nisan 2018 Perşembe 11:34

İSU Karamürsel Şube Müdürlüğü, önümüzdeki haftadan itibaren Karamürsel Belediyesinin zemin katında hizmet vermeye başlayacak.

Abonelerine modern ve çağdaş işletmecilik hizmetleri sunan İSU Genel Müdürlüğünün; 12 ilçedeki Şube Müdürlüklerinin hizmet binaları, abonelerin ve vatandaşların daha kolay ulaşabilmesi adına merkezi yerlerde bulunmaktadır.

Uzun yıllar boyunca Karamürsel Emniyet Müdürlüğü yanında hizmet veren; İSU Karamürsel Şube Müdürlüğü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Karamürsel Belediyesinin yeni hizmet binasının zemin katına taşınacak. Yaklaşık 320 metrekare kapalı alanda tek kat olarak hizmet verecek olan Şube Müdürlüğünün, tefrişat işlemleri tamamlandı.

Taşınma süreci devam eden İSU Karamürsel Şube Müdürlüğü, önümüzdeki hafta başından itibaren Karamürsel halkına, yeni şube müdürlüğü hizmet binasında abonelik, tahsilat gibi işlemlerin yanı sıra fatura tahsilatları için İSUMATİK Kiosk’larını da vatandaşların hizmetine sunacak.

İSU Genel Müdürlüğünün; Karamürsel’de, Şube Müdürlüğü hizmet binası ile Dereköy’de, arıza bakım ve onarımlarının yapıldığı şantiye tesisi bulunmaktadır. Şube Müdürlüğü, Şube Müdürü Suat Ayaz ve 66 personel ile hizmet verecektir.
Bu haber 400 defa okundu

DİĞER HABERLER

İlk kutlama Alpaslan'dan

İlk kutlama Alpaslan'dan

.

Başkan Ayaz “7 Yıldızlı Kenti Parlatanlar” ile Buluştu

Başkan Ayaz “7 Yıldızlı Kenti Parlatanlar” ile Buluştu

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Demokrat hekimler 2018 adaylarını açıkladı

Demokrat hekimler 2018 adaylarını açıkladı

Kocaeli Tabip Odası’nda 28-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek seçim süreci için Demokrat Hekimler Başkan adayını ve listesini açıkladı.

Sendika Başkanları Bulut ve Doğan’ı makamlarında ziyaret ettiler

 Sendika Başkanları Bulut ve  Doğan’ı makamlarında ziyaret ettiler

Sendika Başkanları Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı ile Meclis Başkanını ziyaret ettiler.

Oğlum beni bırakıp gitme

Oğlum beni bırakıp gitme

Kocaeli'nin Dilovası ilçesinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan, tedavi gördüğü hastanede 8 gün sonra yaşamını yitiren Mücahit Tunçbilek son yolculuğuna uğurlandı.

Ceyhan, o kararı kamuoyuyla paylaştı

Ceyhan, o kararı kamuoyuyla paylaştı

Ankara’da tapılan il başkanları toplantısı sonrası İzmit’e dönüş yapan Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, bugün il binasında ilçe başkanlarıyla birlikte bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ