21 Şubat 2019 Perşembe 18:12
 
  • 5,327 TL

  • 6,056 TL

  • 228,04 TL

  • 102.348

Öncekiler Sonrakiler

İYİ PARTİ, YARIN Kİ MİTİNGE HAZIRLANIYOR

İYİ Parti, yarın ki mitinge hazırlanıyor
18 Haziran 2018 Pazartesi 12:20

..

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Serdar Kaman, haftalık olarak gerçekleştirdiği olağan basın toplantısında, yarın kente gelecek olan Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in miting programı ile ilgili bilgiler vermek üzere basın mensuplarıyla bir araya geldi.

“Süslemeleri bu akşam yapacağız”

İl parti binasında gerçekleştirilen toplantıda miting çalışmaları hakkında bilgiler veren Kaman, “Yaptığımız bütün afişler kimliği belirsiz kişiler tarafından söküldüğü için bütün süslemeleri bu akşam yapıyoruz. ve mitingimizde 10 bin flama ve bayrak dağıtımı gerçekleştireceğiz. En az 25 bin kişilik bir miting düzenleyeceğiz. Biz sürekli afişler yeniliyoruz. Onlar sökmekten yorulmadı, biz de yenilemekten yorulmadık. Bayrak flamalarımızı da şikayet etmişler. YSK bu yönde olumlu bir karar aldı. Ve edilen şikayeti dikkate almadı. Parti üyelerinin provokasyon amaçlı yaptığını düşünüyoruz ve biz bu provokasyonlara karşılık vermeyeceğiz. Biz Ak Parti gibi hiçbir il veya ilçeye otobüs göndermeyeceğiz. Geçtiğimiz cumartesi gibi Sakarya’da da 10 bin kişilik yoğun bir kalabalıkla miting gerçekleştirdik” dedi.


“Yarım kalan hizmetler seçim yatırımı”

AK Parti'nin seçim yatırımlarına da değinen Kaman, "Eski valilik binasının olduğu yerin alt katında bulunan otopark bile hizmete girmeden,  herhangi bir çevre düzenlenmesi olmadan halkın kullanımına açılmasını seçim yatırımı olarak görüyoruz. Ve bu şekilde açılmasını da uygun bulmuyoruz. Bunun gibi birtakım yapılan çalışmalarda seçim yatırımı olarak değerlendiriyoruz” şeklinde konuştu.


Bu haber 957 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ