19 Kasım 2018 Pazartesi 15:22
 
  • 5,313 TL

  • 6,071 TL

  • 209,00 TL

  • 94.385

Öncekiler Sonrakiler

İZGAZ’I ÇOCUKLAR YÖNETTİ

İZGAZ’ı çocuklar yönetti
03 Mayıs 2018 Perşembe 10:21

İZGAZ Sen Yönet Projesi Kapsamında Müşterilerini Ağırlamaya Devam Ediyor.

25. yılını kutlayan, Kocaeli’nin doğal gaz dağıtım şirketi İZGAZ, müşterileri için ayrıcalıklı bir projeyi daha hayata geçirdi. www.izgaz.com.tr/senyonet adresinden yapılan her 25’inci başvuru sahibi müşterisini, kurumun yönetim komitesi toplantılarına davet ediyor. Müşteriler hem istek ve görüşlerini dile getiriyor hem de fikirleriyle kurumun geleceğine katkıda bulunuyorlar.

Özel günlere önem veren İZGAZ, SEN YÖNET Projesi kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Özel Toplantısı düzenledi. Velileri tarafından, kendileri adına www.izgaz.com.tr/senyonet  sayfasından projeye başvurusu yapılan Ebrar İnci BOZAN, Yaren Ece BOZAN, Tuna KOŞAN ve Ege KOŞAN proje kapsamında İZGAZ Yönetim Komitesi toplantısına katıldı. İlk kez bir şirket toplantısına katılan değerli çocuklara İZGAZ Yönetim Komitesi, doğal gazın güvenli ve çevreci bir yakıt olması, kullanım alanları ve İZGAZ’ın 9 yıldır sahnelemekte olduğu çocuk tiyatrosu hakkında bilgi verdi.

İZGAZ Genel Müdürü M. Gökalp ÖZKÖK değerli katılımlarından dolayı kentimizin çocuklarına teşekkürlerini sunarken, hem minik konuklarının hem de tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Projeye Nasıl Başvurabilirsiniz?
Sen Yönet projesiyle ilgili bilgi veren ve müşterilerini başvuruya davet eden İZGAZ Genel Müdürü M.Gökalp Özkök, “25. Yıl coşkumuzu paylaşmak, geleceğimizi müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde planlamak, var olan bağlarımızı daha da kuvvetlendirmek ve operasyonlarımız hakkında birebir geribildirim almak amacıyla hayata geçirdiğimiz Sen Yönet Projemiz, İZGAZ ailesinin daha da bütünleşme projesidir” ifadelerine yer verdi. Toplantı detaylarına, İZGAZ’ın sosyal medya hesaplarından ve yayın organlarından ulaşabilmek ve www.izgaz.com.tr/senyonet sayfasından, dilediğiniz toplantı tarihine başvuru yapmak mümkündür.” dedi.

Bu haber 341 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli'de iş cinayeti raporu!70 Ölüm

Kocaeli'de  iş cinayeti raporu!70 Ölüm

2018 yılının ilk 10 ayında Kocaeli’de 70 işçi, iş cinayetlerinde yaşamını yitirdi

Mevlid kandiliniz mübarek olsun

Mevlid kandiliniz mübarek olsun

.

Özel öğrencilerden duygulandıran bayrak gösterisi

Özel öğrencilerden duygulandıran bayrak gösterisi

Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi Drama öğrencileri, bir yıldır hazırlık yaptıkları “Bayrak Gösterisi’’ni başarıyla sergiledi.

Kocaeli Barosu 80. yıl dönümünü kutladı

Kocaeli Barosu  80. yıl dönümünü kutladı

.

Cenaze yemek ihalesine 5 firma katıldı

Cenaze yemek ihalesine 5 firma katıldı

İzmit Belediyesi tarafından yaklaşık 6 yıldan beri devam ettirilen cenaze evlerine yemek desteği için ihale yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ