24 Mayıs 2018 Perşembe 07:31
 
  • 4,587 TL

  • 5,377 TL

  • 200,52 TL

  • 101.892

Öncekiler Sonrakiler

İZGAZ’I ÇOCUKLAR YÖNETTİ

İZGAZ’ı çocuklar yönetti
03 Mayıs 2018 Perşembe 10:21

İZGAZ Sen Yönet Projesi Kapsamında Müşterilerini Ağırlamaya Devam Ediyor.

25. yılını kutlayan, Kocaeli’nin doğal gaz dağıtım şirketi İZGAZ, müşterileri için ayrıcalıklı bir projeyi daha hayata geçirdi. www.izgaz.com.tr/senyonet adresinden yapılan her 25’inci başvuru sahibi müşterisini, kurumun yönetim komitesi toplantılarına davet ediyor. Müşteriler hem istek ve görüşlerini dile getiriyor hem de fikirleriyle kurumun geleceğine katkıda bulunuyorlar.

Özel günlere önem veren İZGAZ, SEN YÖNET Projesi kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Özel Toplantısı düzenledi. Velileri tarafından, kendileri adına www.izgaz.com.tr/senyonet  sayfasından projeye başvurusu yapılan Ebrar İnci BOZAN, Yaren Ece BOZAN, Tuna KOŞAN ve Ege KOŞAN proje kapsamında İZGAZ Yönetim Komitesi toplantısına katıldı. İlk kez bir şirket toplantısına katılan değerli çocuklara İZGAZ Yönetim Komitesi, doğal gazın güvenli ve çevreci bir yakıt olması, kullanım alanları ve İZGAZ’ın 9 yıldır sahnelemekte olduğu çocuk tiyatrosu hakkında bilgi verdi.

İZGAZ Genel Müdürü M. Gökalp ÖZKÖK değerli katılımlarından dolayı kentimizin çocuklarına teşekkürlerini sunarken, hem minik konuklarının hem de tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Projeye Nasıl Başvurabilirsiniz?
Sen Yönet projesiyle ilgili bilgi veren ve müşterilerini başvuruya davet eden İZGAZ Genel Müdürü M.Gökalp Özkök, “25. Yıl coşkumuzu paylaşmak, geleceğimizi müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde planlamak, var olan bağlarımızı daha da kuvvetlendirmek ve operasyonlarımız hakkında birebir geribildirim almak amacıyla hayata geçirdiğimiz Sen Yönet Projemiz, İZGAZ ailesinin daha da bütünleşme projesidir” ifadelerine yer verdi. Toplantı detaylarına, İZGAZ’ın sosyal medya hesaplarından ve yayın organlarından ulaşabilmek ve www.izgaz.com.tr/senyonet sayfasından, dilediğiniz toplantı tarihine başvuru yapmak mümkündür.” dedi.

Bu haber 231 defa okundu

DİĞER HABERLER

MHP'nin seçim beyannamesinde 'af' da var!

MHP'nin seçim beyannamesinde 'af' da var!

.

Zeki Aygün, 'Bizde küskünlük asla olmaz'

Zeki Aygün, 'Bizde küskünlük asla olmaz'

.

Gençlerden Ata’ya Mektup

Gençlerden Ata’ya Mektup

Eğitim İş Genel Merkezi tarafından her ilde liseler arasında 2’ncisi düzenlenen “Gençlerden Ata’ya Mektup Yarışması’nda Kocaeli’de dereceye giren okullar ve öğrenciler belirlenerek, ödüllendirildi.

Kocaeli’ye yeni metro ve tramvay hatları geliyor

Kocaeli’ye yeni metro ve tramvay hatları geliyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yeni metro ve tramvay hatlarıyla kentteki raylı sistem ağını genişletiyor.

Yahya Kaptan Terrace Evler’in 1. etabı satışa sunuldu

Yahya Kaptan Terrace Evler’in 1. etabı satışa sunuldu

Yeşil bir konuta sahip olabilirsiniz.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET