29 Şubat 2020 Cumartesi 06:30

İZMİT'E HİZMET ETMEK BOYNUMUN BORCU

İzmit'e hizmet etmek boynumun borcu
14 Şubat 2019 Perşembe 13:47

.

Sahada aktif çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı AK Partili Nazmi Açıkgöz, “Siyaset yapmak, yüreklere girmek, bölgesine hizmet etmek, kim var denildiğin de sağa sola bakmadan ben varım demek bizim boynumuzun borcu” dedi.

İzmit’in Genç İş Adamlarından, NZM GRUP Yönetim Kurulu Başkanı AK Parti Meclis Üyesi Aday Adayı Nazmi Açıkgöz, sahada aktif çalışmalarına devam ediyor. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde, vatandaşların büyük teveccühünü kazanan Açıkgöz ”Beni bugünlere İzmitliler getirdi, şimdi İzmitlilere vefamı

ödemek istiyorum “ diye konuştu. Hayatı mücadelelerle geçmiş, dünyaya bir daha gelsem yeniden ‘Tavşantepe’de doğmak isterim’ diyecek kadar toprağına bağlı Nazmi Açıkgöz, İzmit’te her kesimle rahat diyalog kurabilen, çevresinde çok sevilen biri.‘EN GÜZEL ŞEKİLDE HİZMET ETMEK İSTİYORUM’
Kentine hizmet amacıyla bu yola çıktığını ifade eden Açıkgöz, “Emekleye emekleye, mücadele ede ede bugünlere geldim. Kentime ciddi yatırımlar yaptım, yapmaya da devam ediyorum. Amatör spor kulüplerinden STK’lara elimden geldiğince destek olarak, bölge insanımız ile iç içe oldum, bağlarımı asla koparmadım. Hemşerilerim beni asgari ücretten aldı, bugün iş adamı yaptı! Hemşerilerime, çok şey borçluyum. İzmit’e en güzel şekilde hizmet etmek istiyorum. Gönül diliyle konuşmasını çok iyi biliyorum. Ülkemizin geçmişini çok iyi biliyorum. Ülkesi için kendini feda etmiş bir liderin izinde ben de taşın altına bedenimi koyarak mücadele etmek istiyorum. Ben de beni bu günlere getiren vatandaşlarıma vefamı ödemek için bu yola çıktım. Siyaset yapmak, yüreklere girmek, bölgesine hizmet etmek, kim var denildiğin de sağa sola bakmadan ben varım demek bizim boynumuzun borcu”

dedi.NAZMİ AÇIKGÖZ KİMDİR ?
1978 yılında Tavşantepe’de doğdum. İlkokulu Tavşantepe İlköğretim Okulu’nda, Orta Okulu ise İzmit İmam Hatip Lisesinde tamamladım. Dokuz yaşında başladığım iş hayatıma şuan kendi şirketimde devam ediyorum. İşçi bir babanın en büyük evladıyım.  Evliyim ve 3 çocuğum var.
Bu haber 837 defa okundu

DİĞER HABERLER

TBMM'den ortak bildiriyle İdlib saldırısı kınandı

TBMM'den ortak bildiriyle İdlib saldırısı kınandı

AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti Meclis Gruplarının ortak açıklamasıyla, İdlib saldırısı şiddet ve nefretle kınandı.

İMO Başkanı Bulut mazbatasını aldı

İMO Başkanı Bulut mazbatasını aldı

İnşaat Mühendisleri Kocaeli Şube kongresi sonucunda yeniden başkan seçilen Kahraman Bulut, Kocaeli Adliyesi’ne gelerek mazbatasını aldı.

Büyükakın; 'Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaktır'

Büyükakın; 'Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaktır'

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İdlib'de rejimin gerçekleştirdiği ve 33 askerimizin şehit olduğu hain saldırı sonrasında bir taziye mesajı yayınladı.

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Türkiye'nin yanındayız

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Türkiye'nin yanındayız

Türkiye'nin talebi ile yapılan toplantı 1 saat 10 dakika sürdü.

YILDIZ 'Gün Türk Devleti ve Türk Milleti olarak tek vücut olma günüdür'

YILDIZ 'Gün Türk Devleti ve Türk Milleti olarak tek vücut olma günüdür'

3 Mehmetçiğimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum

UlaşımPark’tan 5 No’lu Kooperatif ile ‘Ortak Havuz’ anlaşması

UlaşımPark’tan 5 No’lu Kooperatif ile ‘Ortak Havuz’ anlaşması

Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark, SS. 5 No’lu Şehiriçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifiyle şehir içi toplu taşıma sözleşmesi konusunda el sıkıştı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ