17 Temmuz 2019 Çarşamba 18:50
 
Öncekiler Sonrakiler

İZMİT BELEDİYESİ’NDEN HODRİ MEYDANA CEVAP

İzmit Belediyesi’nden Hodri Meydana cevap
18 Mayıs 2018 Cuma 16:31

İzmit Belediyesi’nden Bulvar’da bulunan Şehitler Parkı içeresindeki çay bahçesinin ihalesinin iptal edilmesiyle ilgili olarak açıklama yapıldı.

Belediyenin Emlak İstimlak Müdürlüğü’nden yapılan açıklamasında, “Belediyemiz tarafından yapılan tüm ihaleler yasa ve yönetmeliklere uygun olarak yapılmakta olup kişiye, kuruma ve derneğe özel işlem yapılmamaktadır.  İhale komisyonu tarafından aylığı 400 liraya yapılan çay bahçesi ihalesine bir  kişi katılmış, başka katılımcının olmadığı ve yeterli rekabet koşulu oluşmadığından komisyon tarafından tekrar yapılması uygun görülmüştür. İhale komisyonunun değerlendirmesi sonucu önümüzdeki günlerde söz konusu yerle ilgili ikinci bir ihale yapılacaktır” denildi.

Ayrıca açıklamada, Belsa önünde Hodri Meydan grubu tarafından  yapılan  açıklama sırasında  bir siyasi parti ile başkanı ve yöneticilerinin bulunmasının olayın siyasi bir tavır olarak değerlendirildiğine de dikkat çekildi.
 

Bu haber 4849 defa okundu

Büyük başkan

Hayrullah nuri çetinkaya
18 Mayıs 2018 Cuma 21:18

Nevzat başkanım sen üzülme gerçek kocaelisporlular seninle bunlar hodrimeydan falan değiller mafya babasının talimatıyla tribün kaptılar şimdi tribüncülük oynuyorlar

0 Beğendim
2 Beğenmedim
 
Yanıtla

Para ile satılmışın arasındaki fark

Aykut taygan
18 Mayıs 2018 Cuma 19:43

Sen ilk başta o çay bahçesini hodri meydan gurubumuza ihale ile ver sonra anahtar tesliminde ihaleyi iptal et.parayı veren düdüğü çalar,çok doğru bir söz.Peki o zaman me değişti neden böyle oldu birden bire şimdi aynı parayamı vericeksiniz vanlılar derneğine yada kim cebine indirecek merak ediyorum.Ben kocaelispor taraftarıyım Hodri Meydan gurubundayım.Hiç bir siyasi parti mensubu yada sempatizyanı olmadım.Sizin kadarda şerefsiz bir belediyecilik yönetimi görmedim oy vermedim vermemde,Defol git

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Ben hatay dan ali dido

Ali dido
18 Mayıs 2018 Cuma 19:11

Başkan burası izmit seni uyandırayim,farkında degilsin galiba şurda bir kaç ay sonra memleketin bile olmayacak !!!

1 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ