20 Şubat 2020 Perşembe 21:20

İZMİT BELEDİYESİ YARDIMA ÇAĞIRDI

iZMİT BELEDİYESİ YARDIMA ÇAĞIRDI
26 Ocak 2020 Pazar 12:45

Yardımlar yağmur oldu yağdı

Elazığ'da meydana gelen depremin ardından İzmit Belediyesi'nin başlattığı yardım kampanyasının ilk gününde yardımlar yağmur oldu yağdı. Yunus Emre Kültür Merkezi'nde toplanan yardımlar iki gün boyunca toplanmaya devam edecek.

 

YARDIMLAR TOPLANMAYA DEVAM EDİYOR

 

Elazığ'da gerçekleşen deprem felaketi sonrası harekete geçen İzmit Belediyesi, sabah saat 10.00 itibari ile bölgeye ulaştırılacak acil ihtiyaçları Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi’nde toplamaya başladı. Asrın Felaketi 1999 Marmara Depremi'ni yaşayan İzmitliler, Elazığ için adeta yardıma koştu. İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet'in çağrısıyla başlatılan yardım kampanyası için İzmitliler battaniye, mont, bot, çocuk bezi, hijyenik ped, oyuncak, ısıtıcı ve daha birçok deprem sonrası acil olarak ihtiyaç duyulan temel eşyaları getirdi.

 

DAYANIŞMANIN EN GÜZEL ÖRNEĞİ

 

Elazığ için adeta seferberlik ilan eden İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Yunus Emre Kültür Merkezi'nde Pazar günü saat 10.00'da başlayan yardım kampanyasının 22.00'a, 27 Ocak Pazartesi günü ise 09.00'da başlayacağını ve akşam 22.00'a kadar devam edeceğini söyledi. Yardım kampanyası çalışmalarını bizzat koordine eden İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, vatandaşlara teşekkür ederek, "Depremin getirdiği acıları çok iyi bilen insanlarımız, dayanışmanın en güzel örneğini gösteriyor. Elazığlı vatandaşlarımızın yaralarını sarmayı, biraz olsun çektikleri sıkıntıları hafifletmek istiyoruz. Yardımda bulunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, tüm İzmitlileri bu yardım kampanyasına, Elazığlı kardeşlerimize yardıma davet ediyoruz" dedi

Bu haber 976 defa okundu

GÜVEN

FEYZİ ÇAKIM
27 Ocak 2020 Pazartesi 22:48

BU YAPTIĞIMIZ YARDIMLARIN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GİDECEĞİNİN GÜVENİNİ BİZLERE VERDİĞİNİZDEN DOLAYI TÜM GÜCÜMÜZLE YARDIMLAR DA BULUNDUK HELAL OLSUN

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KOTO, turizm sektörünün röntgenini çekecek

KOTO, turizm sektörünün röntgenini çekecek

Doğu Marmara Kalkınman Ajansı’nın proje destek ve hibelerinden en çok faydalanan, kent için en çok proje üreten kurumların başını çeken KOTO bu kez turizm için çalışma yapıyor.

DOĞADAKİ TABLOLAR

DOĞADAKİ TABLOLAR

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi(İF) Görsel İletişim Tasarımı(GİT) Bölümü Başkan Yardımcısı Doç. Dr. İsmail Keskin, 19 Şubat Çarşamba günü KOÜ Tıp Fakültesi Konferans Salonunda Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşisi gerçekleştirdi.

Fen Bilimleri Olimpiyatı Başvuruları Başladı

Fen Bilimleri Olimpiyatı Başvuruları Başladı

Yücel Boru Fen Lisesi, Fen Bilimleri Olimpiyatının bu yıl ikincisini düzenliyor.

Kocaelispor Efsanesi Nasut Kayalı anılacak

 Kocaelispor  Efsanesi Nasut Kayalı anılacak

İzmit'e adanmış bir yaşam.

İzmit Belediyesi edebiyatseverleri, öykülerle buluşturdu

İzmit Belediyesi edebiyatseverleri, öykülerle buluşturdu

İzmit Belediyesi Dünya Öykü Günü’nde Saatçi Ali Efendi Konağı’nda İzmitlileri edebiyatla buluşturdu

Kent Konseyi'nden Çevre Mühendisleri Odası'na ziyaret

Kent Konseyi'nden  Çevre Mühendisleri Odası'na ziyaret

Kocaeli Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyelerinden hayırlı olsun ziyareti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ