02 Haziran 2020 Salı 20:52

İZMİT BELEDİYESİ’NİN FEDAKAR PERSONELLERİNE MORAL PRİMİ

İzmit Belediyesi’nin fedakar personellerine Moral primi
28 Mart 2020 Cumartesi 00:00

MORAL BOZMAK YOK, BİZ SAHADAYIZ

Koronavirüs ile mücadelede gece gündüz sahada çalışan İzmit Belediyesi’nin fedakar personeline moral primi müjdesi geldi.


Dünya genelinde hayatı felç eden koronavirüs ile mücadeleyi en etkin şekilde sürdüren İzmit Belediyesi’nin büyük bir özveriyle sahada çalışan personeline, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ikramiye verileceğini açıkladı. Koronavirüsüne karşı gece gündüz mesai yaparak kentin her noktasında birçok çalışmaya imza atan İzmit Belediyesi’nin fedakar personeli ile her daim sahada olan Başkan Hürriyet, moral pirimi müjdesini bizzat verdi.

 


HAKLARINI ÖDEYEMEYİZ
İzmit’in tüm mahallelerinde ve sokaklarında, sosyal yaşam alanlarında, park ve bahçelerde, Pazar alanlarında durmaksızın çalışmalarını sürdüren personele moral primi verileceği açıklandı. Başkan Hürriyet, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada; “Hepimizin sağlığını tehdit eden bu virüse karşı büyük bir özveriyle gece gündüz durmaksızın fedakarca çalışan, mesai harcayan kıymetli personelimizin hakkını asla ödeyemeyiz. Onların yükünü bir nebze olsun dışarıda bulunduğunuz zamanlarda çevre temizliğine dikkat ederek hepimiz hafifletebiliriz. Belediye olarak bizlerde üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz”

 


MORAL BOZMAK YOK, BİZ SAHADAYIZ
“Korona virüse karşı kentimizi koruyan sahadaki görevli personellerimize olan vefa borcumuzu belki bir nebze de olsa yerine getirebilmek adına moral primi vereceğiz. Tüm İzmit adına bu fedakar arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Bu fedakarca çalışmanın içerisinde yer alan tüm personelimizle var gücümüz ile sahada olmaya devam edeceğiz. İzmit’imiz, sizlerin sağlık dolu kalabalığıyla yeniden dolup taşacak yeniden gülümseyecek. Moral bozmak yok. Yeter ki tedbiri, dayanışmayı elden bırakmayalım. Sağlıkla kalın”

Bu haber 1220 defa okundu

DİĞER HABERLER

Otogaz'a zam geldi

Otogaz'a zam geldi

19 kuruş zam geldi.

Bakan Koca, uyardı!

Bakan Koca, uyardı!

Bakan Koca, Twitter hesabından paylaşım yaptı.

Tramvay ve otobüslerde yeni düzen başladı

Tramvay ve otobüslerde yeni düzen başladı

yüzde 50 mesafeli koltuk uygulamasının kaldırıldı.

o ilçede de “Halk Ekmek” Satışları Başladı

o ilçede de “Halk Ekmek” Satışları Başladı

1 Haziran Pazartesi itibariyle başladı.

Dolar düşüşe geçti!

Dolar düşüşe geçti!

Dolar/TL, 6,77'den işlem görüyor.

Dönmez, Eksiklikler bir an önce giderilmeli

Dönmez, Eksiklikler bir an önce giderilmeli

Yeniden refah partisi ilçe başkanı Aykan Dönmez, vatandaşın mağduriyetinin giderilmesini bekliyorum.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ