24 Şubat 2020 Pazartesi 11:12

İZMİT SEKA DEVLET HASTANESİ GÜCÜNE GÜÇ KATMAYA DEVAM EDİYOR

İzmit Seka Devlet Hastanesi gücüne güç katmaya devam ediyor
09 Ocak 2019 Çarşamba 10:15

.

Örnek hastane olma yolunda ilerleyen İzmit Seka Devlet Hastanesi güçlü hekim, fizyoterapist ve teknisyenleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Hastane Fizik Tedavi Ünitesi ile vatandaşlara örnek hizmet sunan İzmit Seka Devlet Hastanesi, Yürüyüş Yolu Semt Polikliniği’nde ise mesai dışı hizmet sunmaya devam ederek saat 5’ten sonrada çalışan vatandaşlarımızı unutmuyor.

Hastane Tam Bir  Fizik Tedavi Merkezi Üssü
İzmit Seka Devlet Hastanesi Kocaeli’de örnek hastane olma çalışmalarına devam ediyor. Merkez Yerleşkedeki Fizik Tedavi Ünitesini yenileyerek modern bir tesise çeviren hastane, 4 Fizyoterapist ve 3 Tekniker ile aynı anda bir çok hastaya tedavi imkanı sağlıyor.Ayrıca Yürüyüş Yolu Semt Polikliniği Fizik Tedavi Ünitesi Kocaeli’de modern ve konforlu bir tedavi merkezi konumunda. Bu merkezde vatandaşlara haftada 5 gün 22:00’ye kadar hizmet veriliyor. Son sistem cihazlar ile kurulu ünitede Cumartesi günü de Fizik Tedavi hizmeti sunuluyor.


2019 Yılında Daha Fazla İnsana Bu Hizmeti Vermeyi Hedefliyoruz
İzmit Seka Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Sadullah Kıvanç Tunç yaptığı açıklamada, ‘2018 yılında hem hastane hem de Yürüyüş Yolu Semt Polikliniği fizik tedavi ünitelerimizle yüzlerce vatandaşımıza hizmet ettik. Hekimlerimiz, Fizyoterapistlerimiz ve Teknikerlerimiz ile 2019 yılında da geçtiğimiz yıla oranla daha fazla insana hizmet vermeyi planlıyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta göreve başlayan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimimizin müjdesini de buradan vermiş olalım. İzmit Seka Devlet Hastanesi büyüyen ve güçlenen kadrosuyla vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edecek’ diyerek vatandaşlara yönelik hizmetlerin devam edeceğini söyledi.
Bu haber 927 defa okundu

DİĞER HABERLER

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO Başkanı Necmi Bulut ve beraberindeki heyet, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürü Mahmut Gürses’i ziyaret ederek, üyelerin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine kapsamlı dosya sundu

Ucuzluk için akşam pazarına gidin diyen Diyanet...

Ucuzluk için akşam pazarına gidin diyen Diyanet...

Lüks otelde servet harcadı

İMO'da kazanan Bulut oldu

İMO'da kazanan Bulut oldu

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) başkanı seçti.

Libya şehit haberine...

Libya şehit haberine...

Hesaplara el konuldu

İlk kura ilk heyecan

İlk kura ilk heyecan

Milyonları gözü kulağı bu haberde

3600 Ek Gösterge Sözü Tutulmalı

3600 Ek Gösterge Sözü Tutulmalı

Çalışanlarının Enflasyon Canavarından Kurtulması İçin Ekonomik Paket Açıklamalı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ