20 Haziran 2018 Çarşamba 14:05
 
  • 4,752 TL

  • 5,496 TL

  • 194,79 TL

  • 94.204

Öncekiler Sonrakiler

JANDARMA’DAN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE İFTAR

Jandarma’dan şehit ve gazi ailelerine iftar
13 Haziran 2018 Çarşamba 22:45

Jandarma Genel Komutanlığı’nın 179’uncu yıldönümü dolayısıyla AntikkapıResturant’ta iftar programı düzenleyen Kocaeli Jandarma İl Komutanlığı, şehit ve gazi aileleriyle bir araya geldi.

>Haber: Burcu Nazlı

Jandarma İl Komutanı Osman Aslan’ın ev sahipliğinde düzenlenen iftar programına Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, EDOK Komutanı Tuğgeneral Kazım Dalkıran, İl Müftüsü Yusuf Doğan, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet,  Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Özalp, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ali Kurt, Adalet Komisyonu Başkanı Muhittin Paça, Deniz Hava Üs Komutanı Tuğamiral Berker Emre Tok, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, Kore Gazisi Fahri Çakır, Baro Başkanı Avukat Sertif Gökçe, Hyundai Assan'ın CEO'su YoonMongHyun, şehit ve gazi aileleri katıldı.“Bu tür buluşmalar güç ve moral veriyor”

Osman Aslan, “İftar etkinliğine katılımızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bu topraklar üzerinde hür ve bağımsız yaşadığımızı şehit olanları asla unutmadık unutmayacağız. Bu vatan için canlarını feda etmekten çekinmediler. Şehit ve gazilerimizin ailelerine ne yapsak azdır. Bize bu tür buluşmalar güç ve moral veriyor. Birlik ve beraberlik içerisinde devam ettireceğiz. Şanlı bayrağımızı sonsuza dek dalgalandırmaya devam edeceğiz.Tüm şehitlerimizi ve aramızda olmayan gazilerimizi şükranla anıyorum. Ve hepinize afiyet olsun” dedi.
“Sizlerle olmaktan gurur duyuyorum”

Son olarak ve konuşma yapan Vali Hüseyin Aksoy, “Teşkilatın 179. yılında şehit ve gazi ailelerimizle burada olmaktan gurur duymaktayım. Jandarma teşkilatımız, vatanın bölünmez ve bütünlüğü için mücadele eden bir teşkilatımızdır, kendisini sürekli geliştiren bir teşkilatımızdır. Gerek sınır ötesinde, gerekse terörle mücadelede yer alarak ülkenin güvenliği ve huzuru için gece gündüz demeden çalışan teşkilatımızdır. Bundan sonra da aynı heyecan ve hızla çalışmaya devam edecektir. Bugün bu topraklarda rahat yaşıyorsak şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz sayesindedir. Bugün de burada şehitlerimizin ve gazilerimizin aileleri ile birarada olmaktan gurur duyuyorum ve her zaman da önemsiyoruz. Hepiniz hoşgeldiniz” ifadelerine yer verdi.


Bu haber 624 defa okundu

DİĞER HABERLER

BORÇ YAPILANDIRMASINDA SON BAŞVURU 31 TEMMUZ

BORÇ YAPILANDIRMASINDA SON BAŞVURU 31 TEMMUZ

.

KOTO’dan ‘İmar Barışı’ Semineri

KOTO’dan ‘İmar Barışı’ Semineri

.

Aksoy'dan iade-i ziyaret

Aksoy'dan iade-i ziyaret

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı ve yeni yönetim kurulu üyelerine iade-i ziyarette bulundu.

Ağaç katliamına dur demek için çalışıyorlar

Ağaç katliamına dur demek için çalışıyorlar

CHP Çevre ve Sağlık Komisyonu ve Tarım Orman İş Sendikası, Umuttepe’de yapılması planlanan evsel katı atık yakma tesisinin inşası için kesilecek 10 binden fazla ağacı kurtarmak doğrultusunda bir eylem planı hazırladı.

Kocaeli bayramda en çok konuşan 10 il arasında

Kocaeli bayramda en çok  konuşan 10 il arasında

Bayramı 17 bin terabayt data, 1.5 milyar dakika konuşma ve 680 milyon SMS ile kutladık

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET