23 Ağustos 2019 Cuma 19:38

KADIN ESNAFLARA ZİYARET

Kadın Esnaflara Ziyaret
02 Kasım 2018 Cuma 10:05

.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetim kurulu üyeleri, İzmit’te kadın esnafları ziyaret etti.


AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetimi saha çalışmalarına mola vermeden devam ediyor. Başkan Yazıcı ve yönetimi son olarak İzmit’te bulunan kadın esnafları ziyaret ederek, taleplerini dinledi ve kolaylıklar diledi.KADINLARIMIZI KUTLUYORUZ

Kadınların her alanda olmalarından duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Yazıcı, "Kadınlarımız her alanda başarılı olabildiklerini kanıtlamışlardır. Tüm işleri başarıyla yerine getirebiliyorlar. Bizler de AK Kadınlar olarak hemcinslerimizi ziyaret ederek onlara moral vermek, sorunlarını dinleyip çözüm yolları bulmak ve en önemlisi girişimciliklerinden dolayı kutladık” dedi.İSTERSEK HER ŞEYİ BAŞARABİLİRİZ
Sarıbaş'a ziyaretlerinden dolayı kadın esnaflar, "Bizler hem evimizde çocuklarımıza annelik, hem de esnaflık yapıyoruz. Kadın isterse her şeyi başarabilir, yeter ki yapmak istesin. Ziyaretlerinden dolayı AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetimine teşekkür ediyoruz. Bizleri unutmadılar" diye konuştu.
Bu haber 594 defa okundu

DİĞER HABERLER

Eş ve kaynanaya 'Sizi süründüreceğim

Eş ve kaynanaya 'Sizi süründüreceğim

Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, eşi ve ailesine, 'Sizi süründüreceğim' diyen öfkeli kocanın, karısının kişilik haklarını zedelediğine hükmetti. Davalı kocanın tehditkar sözlerini boşanma sebebi sayan Kurul; davalı kocanın manevi tazminat ödemesi gerektiğine karar verdi.

Yakup Yıldız'a muştalı saldırı

Yakup Yıldız'a muştalı saldırı

Sendika Başkanına muştalı saldırı

Kortel Konağı küllerinden doğacak

Kortel Konağı küllerinden doğacak

ASLINA UYGUN OLARAK

TRAFİK KAZALARINDA SON ON YILDA 52 BİN 95KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

TRAFİK KAZALARINDA SON ON YILDA 52 BİN 95KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

Türkiye’de 2009-2018 yılları arasında, 12 milyon 236 bin 912 trafik kazası meydana geldi

Motorcular Kerpe’de buluşacak!

Motorcular Kerpe’de buluşacak!

Türkiye’nin her yerinden geliyorlar…

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ