25 Şubat 2018 Pazar 04:23
 
  • 3,791 TL

  • 4,663 TL

  • 162,07 TL

  • 117.522

Öncekiler Sonrakiler

KAHRAMANLAR İÇİN KAN BAĞIŞI YAPTILAR

Kahramanlar için kan bağışı yaptılar
01 Şubat 2018 Perşembe 09:40

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve ekibi Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetimi Afrin operasyonunda ki Mehmetçiğe destek olmak amacıyla kan bağışında bulundu. İzmit Kan Bağışı Merkezi’nde düzenlenen programa İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, Kızılay Kocaeli Şube Başkanı Cengiz İpek, İlçe Kadın Kolları Yöneticileri, mahalle başkanları ve partililer katılım gösterdi.

KANIN TEK KAYNAĞI İNSAN

Kan bağışı öncesinde konuşan İlçe Kadın Kolları Başkan Betül Yazıcı “Ülkemizin birliğe en çok ihtiyaç duyduğu anda bizler askerlerimize ve ihtiyacı olan herkese kan bağışında bulunuyoruz. Bunu da bütün Türkiye’den bekliyoruz. Bu kan bağışı kampanyamızın mutlaka devamı gelecektir” dedi Amaçlarının farkındalık yaratmak olduğunun altını çizen AK Parti İzmit İlçe Başkanı Betül Yazıcı “Kanın tek kaynağı insan. Hiçbir şekilde yapılamıyor, hiçbir şekilde üretilemiyor. Bilmeden birçok insanın hayatını kan bağışıyla kurtarabiliyoruz. Türkiye genelinde yürütülen kan bağışı kampanyalarında ilginç verilere rastlanmış. Nüfusun yüzde 2’si sadece kan bağışında bulunmuş. Bu bağışın yüzde 35’i de askerlerden elde ediliyor” dedi.

KAN BAĞIŞININ DEVAMI GELECEKTİR

Sözlerine devam eden Yazıcı “ Biz burada Afrin’deki askerlerimize bir nebze olsun yardımına yetişmek için bulunuyoruz. Mehmetçiklerimizin şehit olmadan, mümkün olduğunca hasarsız şekilde evlerine geri dönemlerini diliyorum. Ülkemizin birliğe en çok ihtiyaç duyduğu anda bizler askerlerimize ve ihtiyacı olan herkese kan bağışında bulunuyoruz. Bunu da bütün Türkiye’den bekliyoruz. Bu kan bağışı kampanyamızın mutlaka devamı gelecektir” dedi.

KADIN KOLLARINA TEBRİK
Yazıcı’nın ardından konuşan Kızılay Kocaeli Şube Başkanı Cengiz İpek, “AK Parti İzmit ilçe Kadın Kollarının bir kan bağışı bulunma programı var. Arkadaşlar burada ciddi anlamda bir kan bağışında bulunuyorlar. Afrin’deki operasyondan dolayı kan bağışlarımızın bir kısmını oraya aktardık.  Kan stoklarımızda bir azalma var.  Bu konuda AK Parti İzmit İlçe Teşkilatının kan bağışında bulunmasını anlamlı buluyoruz ve teşekkür ediyoruz. Kocaeli’deki kan bağışı verilerimiz oldukça düşük. Bu bağışı arttırmayı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Bu haber 356 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kuledeki saatte bakım yapıldı

Kuledeki saatte bakım yapıldı

İzmit’in sembolü Saat Kulesi’ndeki saat, bakımdan geçirildi.

Hülagü 'Kaşını kaldırsa anında bırakırım'

Hülagü 'Kaşını kaldırsa anında bırakırım'

Prof. Dr. Sadettin Hülagü'den çarpıcı açıklamalar

Sarıbay,Hepimiz birbirimizin açığını kapatacağız “

Sarıbay,Hepimiz birbirimizin açığını kapatacağız “

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay’ı ziyaret ederek sıkıntılarını dile getiren Akmeşe Mahalle Temsilcileri Cavit Ayvaz ve Cafer Arda Sarıbay’dan Akmeşe’de ki sıkıntılar noktasında destek istediler

İYİ Parti Körfez basınla bir araya geldi

İYİ Parti Körfez basınla bir araya geldi

Sonunda hep iyiler kazanır

Sarıbay, 'Esnafımız kepengini kapatmamalı'

Sarıbay, 'Esnafımız kepengini kapatmamalı'

KOTO’dan CHP’ye hayırlı olsun ziyareti

HOCALI ŞEHİTLERİ İZMİT’TE ANILDI

HOCALI ŞEHİTLERİ  İZMİT’TE ANILDI

Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ bölgesi Hocalı kasabasında 26 Şubat 1992 tarihinde Ermenilerce katledilenler İzmit’te düzenlenen törenle anıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ