bil anakolej
09 Temmuz 2020 Perşembe 14:07

KAMAN'DAN DARICA ÇIKARMASI

Kaman'dan Darıca Çıkarması
04 Şubat 2019 Pazartesi 10:00

.CHP ve İyi Partinin ortak Büyükşehir belediye başkan adayı Dr. Serdar kaman hafta sonu adeta Darıca'ya çıkartma yaptı. Önce İyi parti ilçe teşkilatını ziyaret eden Kaman daha sonra CHP İlçe Örgütünün toplantısına katıldı. Kaman daha sonra halkla buluştu.

Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Serdar Kaman Dur durak bilmiyor. Hafta sonu tüm gününü Darıca'da geçiren Serdar kaman önce Millet İttifakı'nda bulunan CHP ve İyi Parti'ye ziyaretlerde bulundu ve ardından havanın güzel olmasıyla birlikte darıca sokaklarında vatandaşlarla bir araya geldi. Darıca'lıların büyük ilgi gösterdiği kaman sorunları dinlemeyide ihmal etmedi.

Dr. Serdar Kaman'ın Darıca gezisinde ilk durağı İyi parti ilçe teşkilatı oldu. Burada kaman'ı ilçe başkanı Özer Yıldız ve kalabalık bir partili gurup karşıladı. Daha sonra CHP İlçe Örgütünün genişletilmiş İlçe toplantısında katılan Dr. Serdar Kaman burada yaptığı konuşmada, yaptığımız ittifak milletimizin yararınadır. Çoluk çocuğumuzun geleceği için bu mücadeleyi var gücümüzle veriyoruz. Sizlerin çabasıyla inşallah 31 Mart akşamı hem Darıca'yı ve hemde Büyükşehiri Allahın izniyle alacak, sosyal ve şeffaf belediyecilik nasıl yapılırmış iktidar partisine göstereceğiz dedi.


Daha sonra kalabalık bir gurupla kent merkezinde vatandaşlarla bir araya gelen Kaman Darıca'lıların sorunlarını dinledi çözüm için oy istedi. Ülkenin geldiği ekonomik zorluklarından dolayı vatandaşın iktidara kızgınlığı söylemlerinden açıkça belli olurken, değişimin şart olduğu vurgusununda altını çizdiler.
Darıca'daki ziyaretlerinde daha sonra yine esnaf turu yapan Millet ittifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Yüksek İnşaat Mühandisi Yakup Törk'le karşılaşan Büyükşerhir Belediye Başkan adayı Dr. Serdar Kaman ayak üstü bir müddet sohbet ettiler. Sohbette her iki adayında vatandaşın teveccühünden dolayı yüzü gülerken, Darıca Belediye başkan adayı Törk, Kaman'a abi diye hitap ederek "Darıca'lı vatandaşlarımızdan kendim için olduğu kadar sizin içinde oy istiyorum ve kesinlikle kazanacağız Ben Darıca'yı kazanacağım ve sizide Büyükşehir belediye başkanımız yapacağız" şeklinde konuşarak abim dediği Kaman'a desteğini açıkça gösterdi.
Bu haber 705 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaelispor kutlama proğramı belli oldu

Kocaelispor kutlama proğramı belli oldu

TFF 3. Lig 2. Grup'ta Kocaelispor şampiyon ilan edildi.

Sağlıklı kal kocaeli

Sağlıklı kal kocaeli

Kocaeli Valiliği Sağlıklı Kal Kocaeli isimli projeyi hayata geçirdi.

41 kişiye Kocaeli Forması çekilişi yapıldı

41 kişiye Kocaeli Forması çekilişi yapıldı

Büyükşehir Belediyesi sosyal medya üzerinden çekilişle 41 kişiye Kocaelispor Forması hediye etti.

EMEP: Kocaelispor üzerinden yarışı bırakın!

EMEP: Kocaelispor üzerinden yarışı bırakın!

Emek Partisi (EMEP) İzmit İlçe Başkanı Dursun Deniz,Kocaelispor üzerinden yarışa girilmesini eleştirdi

ilk 6 ay atık bilançosu 32 Ton

ilk 6 ay atık bilançosu 32 Ton

Doğa bizlere emanet

Sedyeyi gören maskesini düzeltti

Sedyeyi gören maskesini düzeltti

Sosyal deney ile doğru maske kullanımına dikkat çektiler

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ