21 Şubat 2020 Cuma 02:43

KAMAN'DAN DARICA ÇIKARMASI

Kaman'dan Darıca Çıkarması
04 Şubat 2019 Pazartesi 10:00

.CHP ve İyi Partinin ortak Büyükşehir belediye başkan adayı Dr. Serdar kaman hafta sonu adeta Darıca'ya çıkartma yaptı. Önce İyi parti ilçe teşkilatını ziyaret eden Kaman daha sonra CHP İlçe Örgütünün toplantısına katıldı. Kaman daha sonra halkla buluştu.

Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Serdar Kaman Dur durak bilmiyor. Hafta sonu tüm gününü Darıca'da geçiren Serdar kaman önce Millet İttifakı'nda bulunan CHP ve İyi Parti'ye ziyaretlerde bulundu ve ardından havanın güzel olmasıyla birlikte darıca sokaklarında vatandaşlarla bir araya geldi. Darıca'lıların büyük ilgi gösterdiği kaman sorunları dinlemeyide ihmal etmedi.

Dr. Serdar Kaman'ın Darıca gezisinde ilk durağı İyi parti ilçe teşkilatı oldu. Burada kaman'ı ilçe başkanı Özer Yıldız ve kalabalık bir partili gurup karşıladı. Daha sonra CHP İlçe Örgütünün genişletilmiş İlçe toplantısında katılan Dr. Serdar Kaman burada yaptığı konuşmada, yaptığımız ittifak milletimizin yararınadır. Çoluk çocuğumuzun geleceği için bu mücadeleyi var gücümüzle veriyoruz. Sizlerin çabasıyla inşallah 31 Mart akşamı hem Darıca'yı ve hemde Büyükşehiri Allahın izniyle alacak, sosyal ve şeffaf belediyecilik nasıl yapılırmış iktidar partisine göstereceğiz dedi.


Daha sonra kalabalık bir gurupla kent merkezinde vatandaşlarla bir araya gelen Kaman Darıca'lıların sorunlarını dinledi çözüm için oy istedi. Ülkenin geldiği ekonomik zorluklarından dolayı vatandaşın iktidara kızgınlığı söylemlerinden açıkça belli olurken, değişimin şart olduğu vurgusununda altını çizdiler.
Darıca'daki ziyaretlerinde daha sonra yine esnaf turu yapan Millet ittifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Yüksek İnşaat Mühandisi Yakup Törk'le karşılaşan Büyükşerhir Belediye Başkan adayı Dr. Serdar Kaman ayak üstü bir müddet sohbet ettiler. Sohbette her iki adayında vatandaşın teveccühünden dolayı yüzü gülerken, Darıca Belediye başkan adayı Törk, Kaman'a abi diye hitap ederek "Darıca'lı vatandaşlarımızdan kendim için olduğu kadar sizin içinde oy istiyorum ve kesinlikle kazanacağız Ben Darıca'yı kazanacağım ve sizide Büyükşehir belediye başkanımız yapacağız" şeklinde konuşarak abim dediği Kaman'a desteğini açıkça gösterdi.
Bu haber 602 defa okundu

DİĞER HABERLER

Serdar’da yılların çilesi bitiyor

Serdar’da yılların çilesi bitiyor

İLK KAZMA VURULDU

Gökbudak'dan, Hazro'ya anlamlı yardım

Gökbudak'dan, Hazro'ya anlamlı yardım

Hazro İlköğretim Okulu'na anlamlı yardım

KOTO, turizm sektörünün röntgenini çekecek

KOTO, turizm sektörünün röntgenini çekecek

Doğu Marmara Kalkınman Ajansı’nın proje destek ve hibelerinden en çok faydalanan, kent için en çok proje üreten kurumların başını çeken KOTO bu kez turizm için çalışma yapıyor.

DOĞADAKİ TABLOLAR

DOĞADAKİ TABLOLAR

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi(İF) Görsel İletişim Tasarımı(GİT) Bölümü Başkan Yardımcısı Doç. Dr. İsmail Keskin, 19 Şubat Çarşamba günü KOÜ Tıp Fakültesi Konferans Salonunda Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşisi gerçekleştirdi.

Fen Bilimleri Olimpiyatı Başvuruları Başladı

Fen Bilimleri Olimpiyatı Başvuruları Başladı

Yücel Boru Fen Lisesi, Fen Bilimleri Olimpiyatının bu yıl ikincisini düzenliyor.

Kocaelispor Efsanesi Nasut Kayalı anılacak

 Kocaelispor  Efsanesi Nasut Kayalı anılacak

İzmit'e adanmış bir yaşam.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ