04 Nisan 2020 Cumartesi 17:54

KAMAN'DAN DARICA ÇIKARMASI

Kaman'dan Darıca Çıkarması
04 Şubat 2019 Pazartesi 10:00

.CHP ve İyi Partinin ortak Büyükşehir belediye başkan adayı Dr. Serdar kaman hafta sonu adeta Darıca'ya çıkartma yaptı. Önce İyi parti ilçe teşkilatını ziyaret eden Kaman daha sonra CHP İlçe Örgütünün toplantısına katıldı. Kaman daha sonra halkla buluştu.

Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Serdar Kaman Dur durak bilmiyor. Hafta sonu tüm gününü Darıca'da geçiren Serdar kaman önce Millet İttifakı'nda bulunan CHP ve İyi Parti'ye ziyaretlerde bulundu ve ardından havanın güzel olmasıyla birlikte darıca sokaklarında vatandaşlarla bir araya geldi. Darıca'lıların büyük ilgi gösterdiği kaman sorunları dinlemeyide ihmal etmedi.

Dr. Serdar Kaman'ın Darıca gezisinde ilk durağı İyi parti ilçe teşkilatı oldu. Burada kaman'ı ilçe başkanı Özer Yıldız ve kalabalık bir partili gurup karşıladı. Daha sonra CHP İlçe Örgütünün genişletilmiş İlçe toplantısında katılan Dr. Serdar Kaman burada yaptığı konuşmada, yaptığımız ittifak milletimizin yararınadır. Çoluk çocuğumuzun geleceği için bu mücadeleyi var gücümüzle veriyoruz. Sizlerin çabasıyla inşallah 31 Mart akşamı hem Darıca'yı ve hemde Büyükşehiri Allahın izniyle alacak, sosyal ve şeffaf belediyecilik nasıl yapılırmış iktidar partisine göstereceğiz dedi.


Daha sonra kalabalık bir gurupla kent merkezinde vatandaşlarla bir araya gelen Kaman Darıca'lıların sorunlarını dinledi çözüm için oy istedi. Ülkenin geldiği ekonomik zorluklarından dolayı vatandaşın iktidara kızgınlığı söylemlerinden açıkça belli olurken, değişimin şart olduğu vurgusununda altını çizdiler.
Darıca'daki ziyaretlerinde daha sonra yine esnaf turu yapan Millet ittifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Yüksek İnşaat Mühandisi Yakup Törk'le karşılaşan Büyükşerhir Belediye Başkan adayı Dr. Serdar Kaman ayak üstü bir müddet sohbet ettiler. Sohbette her iki adayında vatandaşın teveccühünden dolayı yüzü gülerken, Darıca Belediye başkan adayı Törk, Kaman'a abi diye hitap ederek "Darıca'lı vatandaşlarımızdan kendim için olduğu kadar sizin içinde oy istiyorum ve kesinlikle kazanacağız Ben Darıca'yı kazanacağım ve sizide Büyükşehir belediye başkanımız yapacağız" şeklinde konuşarak abim dediği Kaman'a desteğini açıkça gösterdi.
Bu haber 632 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kovid-19 önlemleri artarak devam ediyor

Kovid-19 önlemleri artarak devam ediyor

Kocaeli'ye giriş çıkış yasak

Büyükşehir vatandaşlara 25 bin maske dağıttı

Büyükşehir vatandaşlara 25 bin maske dağıttı

Toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşların maske kullanma zorunluluğu getirdi. Bu sabah itibariyle başlayan yasağın ardından Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara 25 bin adet maske dağıttı.

Yasak geldi Hürriyet hemen harekete geçti

Yasak geldi Hürriyet hemen harekete geçti

BAŞKAN HÜRRİYET ANINDA HAREKETE GEÇTİ

30 büyükşehir ve Zonguldak illerine giriş çıkış yasaklandı

30 büyükşehir ve Zonguldak illerine giriş çıkış yasaklandı

Yasak kapsamına 5 il daha eklendi

Vali Aksoy'dan Avukatlar günü mesajı

Vali Aksoy'dan Avukatlar günü mesajı

Adalet sistemimizin temel unsuru ve hak arayışımızın en önemli vesilesi olan tüm avukatlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutlu olsun

Büyükşehir bürokratları 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' dedi

Büyükşehir bürokratları 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' dedi

Büyükşehir Bürokratlarından kampanyaya 463 bin TL

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ