21 Ağustos 2018 Salı 05:07
 
  • 6,092 TL

  • 7,026 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

KAMER ÖNCEL’DE MEZUNİYET HEYECANI

KAMER ÖNCEL’DE  MEZUNİYET HEYECANI
08 Haziran 2018 Cuma 10:33

.

Arslanbey’de bulunan Kamer Öncel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde mezuniyet  heyecanı yaşandı. Okul bahçesinde düzenlenen törenle 102 son sınıf öğrencisi diploma alarak sağlık ordusuna ilk adımı atmış oldular. Öğrencilerin beşinci dönem mezuniyet coşkusuna Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Murat Sabri Çakır, Kamer Öncel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Bekir Aksoy, okul müdürleri, öğretmenler  ile veliler de  ortak oldular. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan mezuniyet töreninde dereceye giren öğrencilere plaket verildi, bayrak ve flama devir teslimi yapıldı. Mezun olan öğrencilerin hep birlikte meslek andı içtiği törende konuşan okul müdürü Aksoy “  eğitim hayatınız boyunca  öğretmenlik görevlerimizin dışında sizlere  anne baba, abi kardeş gibi davrandık. Zor bir hayat yolunda bilgi, beceri ve alışkanlıkları evlat şevkati içinde sizlere kazandırmaya çalıştık.  Bugünlerin kıymetini bilin.

SİZLERİ ÇOK SEVDİK

Sizleri 4 yıllık bir eğitimin sonunda  bir üst eğitime veya iş hayatına  uğurluyoruz. Eminim çok farklı duygularla buradan ayrılıyorsunuz.  Her türlü haylazlıklarınıza, çalışmamalarınıza, çocuksu tavırlarınıza, üzmelerinize,  hatta kızdırmalarınıza karşı bizler sizleri çok sevdik, çok da seveceğiz.  Sizleri mezun ettiğimiz yüzlerce Kamer Öncel Lisesi  mezunları arasına uğurlarken sizlerde bizleri ve okulunuz sakın unutmayın. Unutmamak ve unutulmamak dileğiyle yolunuz ve bahtınız açık olsun” şeklinde konuştu. Törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Dilek ve Belediye Başkan Yardımcısı Çakır da birer konuşma yaparak öğrencileri tebrik edip bundan sonraki hayatlarında başarı dileğinde bulundular.
Bu haber 320 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli, Kurban Bayramı coşkusuna hazırlanıyor.

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Bugün boş ama...

Bugün boş ama...

.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ