23 Mart 2019 Cumartesi 20:40
 
Öncekiler Sonrakiler

KAMU MALINA ZARAR, İHANETTİR

Kamu malına zarar, ihanettir
20 Nisan 2018 Cuma 10:12

Kartepe Belediyesi yetkilileri kamu malına zarar verenleri duyarlı olmaya davet ederken, polis ile işbirliği içerisinde olduklarını, zarar verenler hakkında gereken cezai işlemin yapılacağını kaydettiler.

Kartepe Belediyesi, bütün birimleriyle ilçe genelinde projelerini uygulamaya aralıksız devam ediyor. Yapılan kamu yatırımları vatandaşların hizmetine sunulurken, yatırımlara kişi veya kişiler tarafından verilen zararlar pes dedirtti. Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde verilen hizmetler aralıksız sürerken, çöp konteynırlarına verilen zararlar görenlere bu kadarda olmaz dedirtiyor.

KAMU MALI
Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, vatandaşların hizmetine sunulan çöp konteynırlarının kırıldığı ve yanıcı maddelerin atılmasından dolayı büyük zarar gördüğünü belirttiler. Yetkililer zarar gören çöp konteynırları için gereken yasal işlemlerin başlatıldığını, kamu zararının vatandaşa hizmet ederken zaman ve kaynak kaybına neden olduğunu dile getirdiler.  

ÜZÜLMEZ; KAMU MALINA ZARAR İHANETTİR
Tahribat görüntülülerini değerlendiren Başkan Üzülmez; “Kamu malına zarar, bu vatana ihanettir. İnsanlığa ve vicdana sığmaz. Nice öksüz, yetimin haklarına girmektir. Az yada çok milletin parasıdır, bu şekilde gasp edilemez. Bunu yapanların akıl sağlığı yerinde olmayan kişiler olmasını dilerim. Aklı başında bir insanın bunu yapması hıyanettir. Emniyet güçlerimizle işbirliği içerisinde suçluların tespit edilip, cezalandırılması için gerekeni yapacağız” ifadelerini kullandı.Bu haber 579 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ