24 Nisan 2018 Salı 11:23
 
  • 4,085 TL

  • 4,987 TL

  • 174,92 TL

  • 110.624

Öncekiler Sonrakiler

KANSERLE MÜCADELE DERNEĞİ YÖNETİMİ VALİYİ ZİYARET ETTİ

Kanserle mücadele derneği yönetimi Valiyi ziyaret etti
04 Nisan 2018 Çarşamba 18:56

.

Kansere karşı farkındalık oluşturmak ve bilinçlendirmek için her yıl 1-7 Nisan tarihlerinde kutlanan Kanser Haftası etkinlikleri münasebetiyle Kanserle Mücadele Derneği Başkanı Asiye Aslan ve yönetim kurulu üyeleri Vali  Hüseyin Aksoy’u ziyaret ederek, kabullerinden dolayı teşekkür ettiler.

Vali  Hüseyin Aksoy ise ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Bu hafta; insanlarımızı bilgilendirme ve daha duyarlı hale getirme bakımından çalışmaların yoğunlaştığı bir hafta. Kanser dünyada son yıllarda çok fazla öne çıkıyor. Bununda en önemli noktası erken teşhistir. Kocaeli Valiliği olarak yürüttüğümüz Kadın Sağlığı ve Eğitimi projesinin temel amacı kadınlarımıza kanser konusunda belirli bilgileri aktarmak ve onları daha duyarlı hale getirmektir. Hedef kitlemiz 671 bin kadınımıza ulaşmak. Bu kadınlarımızın 77 binine ulaştık. Bütün ilçelerimizde sağlık ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Amacımız; hedef kitlemize ulaşmak. Bu çalışmalarımız kadının olduğu her yerde devam ediyor. İnşallah hep birlikte çalışmalar ortaya koyarak güzel neticeler almış oluruz. Sizlere de yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.” diyen Vali Aksoy Kanserle Mücadele Derneği Başkanı Asiye Aslan ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar dileyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

Bu haber 427 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli'nin bir haftalık uyuşturucu raporu açıkladı

Kocaeli'nin bir haftalık uyuşturucu raporu açıkladı

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ve Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin son 1 haftada yapmış olduğu uyuşturucu operasyonlarında,ele geçirilen uyuşturucu miktarı açıklandı.

Zabıta, Anne babaları rahatlatıyor

Zabıta, Anne babaları rahatlatıyor

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, okula giden öğrencilere yol geçişlerinde yardımcı oluyorlar.

Önder Kahveci;Türkiye KAMU SEN'in yeni genel başkanı

Önder Kahveci;Türkiye KAMU SEN'in yeni genel başkanı

Türkiye Kamu Sen Genel Başkan Vekili ve Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci Türkiye Kamu Sen Genel Başkanlığına seçildi.

Motosiklet tutkunları 23 Nisanı kutladı

Motosiklet tutkunları 23 Nisanı kutladı

.

Vurur yüzüne ifadesi...

Vurur yüzüne ifadesi...

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ