21 Temmuz 2019 Pazar 23:16
 
Öncekiler Sonrakiler

KARAMÜRSELLİLER SORACAK, YILDIRIM CEVAPLAYACAK

Karamürselliler soracak, Yıldırım cevaplayacak
08 Şubat 2019 Cuma 00:00

.

Karamürsel Belediye Başkanı ve AK Parti Karamürsel Belediye Başkan Adayı İsmail Yıldırım, Karamürsel’in ve Karamürsel halkının sorularını yanıtlayacak.  Whatsapp üzerinden alınacak soruların cevapları, 8 Şubat Cuma akşamı saat 20.00’de Yıldırım’ın sosyal medya hesapları üzerinden Başkan Yıldırım tarafından canlı olarak paylaşılacak. Canlı yayına Karamürsel halkının katılımın yoğun olması bekleniyor.


KARAMÜRSEL’DE BİR İLK
12 Ocak’ta Şehir Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleşen aday tanıtım programı ile cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden Karamürsel’e aday gösterilen Başkan Yıldırım, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaya başladı. Sosyal medya üzerinden takipçileri ile canlı olarak buluşacak olan Başkan Yıldırım, Karamürsel’de bir ilki yapmaya hazırlanıyor. Başkan Yıldırım, sosyal medya hesapları üzerinden yapılacak canlı yayında Karamürsel ile ilgili soruları cevaplayacak.

WHATSAPP ÜZERİNDEN
Program saatine kadar Whatsapp üzerinden gelen soruları, canlı yayında cevaplayacak olan Başkan Yıldırım, süre kalması durumunda program esnasında sosyal medya üzerinden gelen sorulara da cevap verecek. Karamürsel için Başkan Yıldırım tarafından cevaplanmasını istediğiniz soruları 0532 060 7741 numaralı irtibat numarasına sms olarak iletebilirsiniz.
Bu haber 680 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ