19 Kasım 2018 Pazartesi 15:22
 
  • 5,313 TL

  • 6,071 TL

  • 209,00 TL

  • 94.385

Öncekiler Sonrakiler

KARAOSMANOĞLU, '2019 SONRASI DA HİZMET YOLUMUZA 13-0 DEVAM EDECEĞİZ'

Karaosmanoğlu, '2019 sonrası da hizmet yolumuza 13-0 devam edeceğiz'
03 Mart 2018 Cumartesi 13:01

Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Yerel Yönetimler Marmara Bölge Toplantısı’nın ilk gününde, Kocaeli’de ki meclis üyelerine ve teşkilat üyelerine dönük bir konuşma gerçekleştirdi.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 2-4 Mart tarihleri arasında Kocaeli’de gerçekleştirilen AK Parti Yerel Yönetimler Marmara Bölge Toplantısı’nın ilk gününde meclis üyelerine ve teşkilatların ana kademe üyelerine bir konuşma gerçekleştirdi. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Kocaeli Milletvekilleri R.Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Cemil Yaman, Sami Çakır ve İlçe Belediye Başkanlarının yanı sıra İlçe Başkanları da hazır bulunduğu toplantıda, “Adım adım 2019 yılının yoğun ve bir o kadar önemli seçim dönemine yaklaşıyoruz. Ülke olarak güçlü olmak zorundayız. Bu noktada bizlere çok önemli görevler düşüyor” dedi.

“BÜYÜK YATIRIMLARI DA HAYATA GEÇİRİYORUZ”
Kocaeli olarak 2019 seçimlerine hazır olduklarını belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak hizmetlerimizle de seçime hazırız. Fiziki hizmetlerimizi bir taraftan devam ettirirken, asıl olan insanımızın gönlünü kazanmak olduğunu da çok iyi biliyoruz. Bu konuda vatandaşlarımıza karşı samimi ve içten bir şekilde her daim yanında yer almayı da sürdürüyoruz. Bunun yanı sıra kentimizin ihtiyacı olan büyük yatırımları da hayata geçiriyoruz” şeklinde konuştu.

“2019 YILI HEPİMİZ İÇİN BAŞARI YILI OLSUN”
2019 yılında 12 İlçe ve Büyükşehir Belediyesi’nin halkımızın teveccühü ile yeniden AK Parti tarafından kazanılacağını vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “13-0 olacak bir netice ile halkımıza karşı olan hizmet sorumluluğumuzu ve hizmetkarlığımızı 2019 sonrası da inşallah sürdüreceğiz. Durmadan yolumuza çok çalışarak devam edeceğiz. 2019 yılı hepimiz için başarı yılı olsun” diyerek sözlerini tamamladı. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’da, “Vatandaşımızın hizmeti için siyaset yapıyoruz. Teşkilatlar olarak birlik ve beraberliğimiz çok önemlidir. Yerel yönetimlerde hizmet önemlidir ancak yeterli değildir. Daha çok gönül kazanmak için çok çalışmalıyız” şeklinde konuştu. Başkan Karaosmanoğlu toplantı öncesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’yı, Kocaeli’nin en büyük endüstriyel dönüşüm projesi olan Sekapark’ı gezdirmeyi de ihmal etmedi. 

Bu haber 460 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli'de iş cinayeti raporu!70 Ölüm

Kocaeli'de  iş cinayeti raporu!70 Ölüm

2018 yılının ilk 10 ayında Kocaeli’de 70 işçi, iş cinayetlerinde yaşamını yitirdi

Mevlid kandiliniz mübarek olsun

Mevlid kandiliniz mübarek olsun

.

Özel öğrencilerden duygulandıran bayrak gösterisi

Özel öğrencilerden duygulandıran bayrak gösterisi

Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi Drama öğrencileri, bir yıldır hazırlık yaptıkları “Bayrak Gösterisi’’ni başarıyla sergiledi.

Kocaeli Barosu 80. yıl dönümünü kutladı

Kocaeli Barosu  80. yıl dönümünü kutladı

.

Cenaze yemek ihalesine 5 firma katıldı

Cenaze yemek ihalesine 5 firma katıldı

İzmit Belediyesi tarafından yaklaşık 6 yıldan beri devam ettirilen cenaze evlerine yemek desteği için ihale yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ