21 Eylül 2018 Cuma 13:49
 
  • 6,263 TL

  • 7,383 TL

  • 243,03 TL

  • 97.445

Öncekiler Sonrakiler

KARAOSMANOĞLU, '2019 SONRASI DA HİZMET YOLUMUZA 13-0 DEVAM EDECEĞİZ'

Karaosmanoğlu, '2019 sonrası da hizmet yolumuza 13-0 devam edeceğiz'
03 Mart 2018 Cumartesi 13:01

Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti Yerel Yönetimler Marmara Bölge Toplantısı’nın ilk gününde, Kocaeli’de ki meclis üyelerine ve teşkilat üyelerine dönük bir konuşma gerçekleştirdi.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 2-4 Mart tarihleri arasında Kocaeli’de gerçekleştirilen AK Parti Yerel Yönetimler Marmara Bölge Toplantısı’nın ilk gününde meclis üyelerine ve teşkilatların ana kademe üyelerine bir konuşma gerçekleştirdi. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Kocaeli Milletvekilleri R.Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Cemil Yaman, Sami Çakır ve İlçe Belediye Başkanlarının yanı sıra İlçe Başkanları da hazır bulunduğu toplantıda, “Adım adım 2019 yılının yoğun ve bir o kadar önemli seçim dönemine yaklaşıyoruz. Ülke olarak güçlü olmak zorundayız. Bu noktada bizlere çok önemli görevler düşüyor” dedi.

“BÜYÜK YATIRIMLARI DA HAYATA GEÇİRİYORUZ”
Kocaeli olarak 2019 seçimlerine hazır olduklarını belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak hizmetlerimizle de seçime hazırız. Fiziki hizmetlerimizi bir taraftan devam ettirirken, asıl olan insanımızın gönlünü kazanmak olduğunu da çok iyi biliyoruz. Bu konuda vatandaşlarımıza karşı samimi ve içten bir şekilde her daim yanında yer almayı da sürdürüyoruz. Bunun yanı sıra kentimizin ihtiyacı olan büyük yatırımları da hayata geçiriyoruz” şeklinde konuştu.

“2019 YILI HEPİMİZ İÇİN BAŞARI YILI OLSUN”
2019 yılında 12 İlçe ve Büyükşehir Belediyesi’nin halkımızın teveccühü ile yeniden AK Parti tarafından kazanılacağını vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “13-0 olacak bir netice ile halkımıza karşı olan hizmet sorumluluğumuzu ve hizmetkarlığımızı 2019 sonrası da inşallah sürdüreceğiz. Durmadan yolumuza çok çalışarak devam edeceğiz. 2019 yılı hepimiz için başarı yılı olsun” diyerek sözlerini tamamladı. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’da, “Vatandaşımızın hizmeti için siyaset yapıyoruz. Teşkilatlar olarak birlik ve beraberliğimiz çok önemlidir. Yerel yönetimlerde hizmet önemlidir ancak yeterli değildir. Daha çok gönül kazanmak için çok çalışmalıyız” şeklinde konuştu. Başkan Karaosmanoğlu toplantı öncesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’yı, Kocaeli’nin en büyük endüstriyel dönüşüm projesi olan Sekapark’ı gezdirmeyi de ihmal etmedi. 

Bu haber 442 defa okundu

DİĞER HABERLER

Üretim 1 milyon Tonu aşınca Boğaz turu yaptılar

Üretim 1 milyon Tonu aşınca Boğaz turu yaptılar

.

Okullarda engelli çocuklara ayrımcılığa ve zorbalığa son verelim

Okullarda engelli çocuklara ayrımcılığa ve zorbalığa son verelim

.

KOTO’da hedef: Nokta atışı ihracat

KOTO’da hedef: Nokta atışı ihracat

KOTO’nun düzenlediği ‘Hedef Pazar Strateji Belirleme ve Ticari İstihbarat Bilgilendirme Toplantısı’nda, Kocaelili firmaların en doğru pazar ve zamanda ihracat yapabilmeleri için ‘nokta atışı’ bilgiler paylaşıldı

GEZİCİ BAVUL MÜZE YENİDEN OKULLARDA

GEZİCİ BAVUL MÜZE YENİDEN OKULLARDA

.

Doktor ilacı yazmayınca baltayla saldırdı

Doktor ilacı yazmayınca baltayla saldırdı

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET