22 Şubat 2018 Perşembe 01:56
 
  • 3,793 TL

  • 4,662 TL

  • 162,21 TL

  • 116.316

Öncekiler Sonrakiler

KARAOSMANOĞLU, ÇAY DAVETİNİ GERİ ÇEVİRMEDİ

Karaosmanoğlu, çay davetini geri çevirmedi
30 Kasım 2017 Perşembe 11:33

Başkan Karaosmanoğlu, Gölcük Yeni Mahalle 288. sokakta oturan Kemal Gültekin’in evine konuk oldu. Evine asmak için bayrak isteyen Gültekin’in ricası da hemen yerine getirildi.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, iki yıl önce Gölcük’e taşınan ve Yeni Mahalle 288. Sokakta yaşayan Kemal Gültekin’in çay davetini kırmayarak evine konuk oldu. Samimi ve sıcak geçen görüşmede Gültekin’e nazik davetleri için teşekkür eden Karaosmanoğlu, aile fertleriyle de yakından ilgilendi. Kocaeli’yi ve Gölcük’ü çok sevdiğini dile getiren Gültekin, evine asmak için istediği şanlı Türk bayrağı ricası da başkanlar tarafından anında yerine getirildi.

 

“BAYRAĞIMIZA OLAN SEVGİSİNİ TAKDİRLE KARŞILIYORUM”

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp’in de hazır bulunduğu ziyarette bugün bütün dünyanın gözü Türkiye’de olduğunu söyleyen Karaosmanoğlu, “Türk milleti ülkesine, vatanına ve demokrasisine nasıl sahip çıktığını tüm dünyaya her daim göstermiştir. İşte Kemal Gültekin beyefendi de zalimlere karşı dik ve kararlı duran bu ferasetli halkımızın bir ferdidir. Örnek duruşu ve şanlı bayrağımıza karşı olan bu sevgisini takdirle karşılıyorum” dedi.

 

“HAMDOLSUN Kİ MİLLETİMİZ İRADESİNİ ORTAYA KOYDU”

Kemal Gültekin’in arzu ettiği büyük Türk bayrağını tedarik eden AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp’le birlikte hatıra fotoğrafı çektiren ve ziyaret sonrası bir açıklama yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Milletimiz devletinin ve Cumhurbaşkanının arkasında olduğunu şanlı bir şekilde 15 Temmuz’da dosta düşmana bütün dünyaya ilan etmiştir. Tarih milletimizin fedakârlıklarını ve o günlerde tuttuğu demokrasi nöbetlerini yazacaktır. 15 Temmuz 2016 gecesi yaşadığımız o kanlı darbe teşebbüsü başarılı olsaydı, Allah muhafaza karanlık ve tutsak bir sabaha uyanabilirdik. Hamdolsun ki milletimiz iradesini ortaya koydu, vatansever emniyet güçlerimizle birlikte FETÖ Terör Örgütü’ne ve Batı’daki destekçilerine unutamayacağı bir ders verdi. Milletimiz, vatanın bölünmez bütünlüğünü tüm dünyaya bir kez daha ispatladı” ifadelerini sarf etti.

 

“2023 VE 2071 HEDEFLERİNE DOĞRU KOŞMALIYIZ “

FETÖ’nün gerçekleştirdiği darbe teşebbüsü sonrası halkımızın 15 Temmuz gecesi şanlı bir direniş gerçekleştirdiğini belirten Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Çünkü yedi düvelin gözü bu topraklar üzerinde asırlardır bitmek tükenmek bilmeyen planları var. Küresel ve bölgesel kazanların kaynatıldığı bugün, her zamankinden daha çok dikkatli olmamız gerekmektedir. Milletçe birbirimize daha çok kenetlenip, 15 Temmuz gecesinin ruhuyla 2023 ve 2071 hedeflerine doğru koşmalıyız” diye konuştu.

 

“ŞEHİTLERİMİZİN VE GAZİLERİMİZİN FEDAKÂRLIKLARI SAYESİNDEDİR”

Ülkemizin tam bağımsız olarak yoluna devam etmesi için tarih her döneminde olmak üzere bugün dahi şehit olan kardeşlerimizden ve kahraman gazilerimizden bir kez daha Allah razı olsun diyen Karaosmanoğlu, “Bugün başımız dik, kendi bayrağımızın gölgesi altında yaşıyorsak şehitlerimizin ve gazilerimizin fedakârlıkları sayesindedir. Şehit ve gazilerimizi unutmadık, unutmayacağız. Milletimiz bütün dünyaya demokrasi ve tam bağımsızlık dersi vermektedir” diyerek sözlerini tamamladı.

Bu haber 907 defa okundu

DİĞER HABERLER

Trabzonluların ağır konuğu var

Trabzonluların ağır konuğu var

.

Kadıköy otoparkı ücretsiz hizmet vermeye başladı

 Kadıköy otoparkı ücretsiz hizmet vermeye başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kadıköy Mahallesi’ndeki 805 araç kapasiteli kapalı katlı ücretsiz olarak hizmet vermeye başladı.

Seka Devlet gücüne güç katmaya devam ediyor

Seka Devlet gücüne güç katmaya devam ediyor

Hastane Göğüs Hastalıkları ile Kardiyoloji branşlarını iki yeni hekim ile güçlendirdi.

Karikatüristler yetişiyor

Karikatüristler yetişiyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından Karikatür Okulu’nda ücretsiz olarak verilen dersler devam ediyor. Yetenek sınavıyla seçilen 55 kişi iyi birer karikatürist olmak için yeteneklerini geliştiriyor

Kadroya geçemediniz, evinize gidin

Kadroya geçemediniz, evinize gidin

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ