20 Mayıs 2019 Pazartesi 22:44
 
Öncekiler Sonrakiler

KARAOSMANOĞLU, ÇOCUKLARLA BAYRAMLAŞTI

Karaosmanoğlu, çocuklarla bayramlaştı
15 Haziran 2018 Cuma 09:51

Başkan Karaosmanoğlu, Hafız Muharrem Camisinde Bayram Namazını kılmasının ardından Yuvacık Merkez Camisi'nde de vatandaşlarla ve çocuklarla bayramlaştı.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Hafız Muharrem Camisinde kıldığı Bayram namazı sonrası vatandaşlarla bayramlaştı. Daha sonra Yuvacık Merkez Camisi'ne geçen Karaosmanoğlu, burada da çocuklarla yakından ilgilenirken vatandaşlarla da bayramlaşmayı ihmal etmedi.


“Aile büyüklerimizi ihmal etmeyin”
Hafız Muharrem ve Yuvacık Merkez Camisi'nde toplanan çocuklara bayram harçlıklarını da dağıtan Karaosmanoğlu, “Coşkusuyla gönüllerimize misafir olan Ramazan ayını uğurladık ve Ramazan bayramına kavuştuk. Küçükler sevilsin, büyükler sevinsin, eller öpülsün, başlar okşansın, gönüller alınsın, dargınlar barışsın. Bayramımız, bayram olsun inşallah” açıklamasını yaptı. Sıla-i Rahim’in önemine de dikkat çeken Başkan Karaosmanoğlu, “Aile büyüklerimizi ve akrabalarımızı bayramlarda ihmal etmeyelim. Çocukları da özellikle sevindirelim” ifadelerini sarf etti

Bu haber 723 defa okundu

DİĞER HABERLER

‘’Kocaeli’yi daha iyi yerlere taşıyacağız’’

‘’Kocaeli’yi daha iyi yerlere taşıyacağız’’

Başkan Büyükakın, Her kesimin her insanımızın fikirlerine değer vermek bizim siyasetimizin en önemli unsurlarındandır. Bu şekilde halkımızın yanında oluyor, dertlerine derman oluyoruz” açıklamasını yaptı.

İZMİT’TE 100 YIL COŞKUSU YAŞANDI

İZMİT’TE 100 YIL COŞKUSU YAŞANDI

ERDEM KONSERİNDE ALAN DAR GELDİ

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ