21 Şubat 2019 Perşembe 11:48
 
  • 5,330 TL

  • 6,052 TL

  • 229,38 TL

  • 102.184

Öncekiler Sonrakiler

KARAOSMANOĞLU, ÇOCUKLARLA BAYRAMLAŞTI

Karaosmanoğlu, çocuklarla bayramlaştı
15 Haziran 2018 Cuma 09:51

Başkan Karaosmanoğlu, Hafız Muharrem Camisinde Bayram Namazını kılmasının ardından Yuvacık Merkez Camisi'nde de vatandaşlarla ve çocuklarla bayramlaştı.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Hafız Muharrem Camisinde kıldığı Bayram namazı sonrası vatandaşlarla bayramlaştı. Daha sonra Yuvacık Merkez Camisi'ne geçen Karaosmanoğlu, burada da çocuklarla yakından ilgilenirken vatandaşlarla da bayramlaşmayı ihmal etmedi.


“Aile büyüklerimizi ihmal etmeyin”
Hafız Muharrem ve Yuvacık Merkez Camisi'nde toplanan çocuklara bayram harçlıklarını da dağıtan Karaosmanoğlu, “Coşkusuyla gönüllerimize misafir olan Ramazan ayını uğurladık ve Ramazan bayramına kavuştuk. Küçükler sevilsin, büyükler sevinsin, eller öpülsün, başlar okşansın, gönüller alınsın, dargınlar barışsın. Bayramımız, bayram olsun inşallah” açıklamasını yaptı. Sıla-i Rahim’in önemine de dikkat çeken Başkan Karaosmanoğlu, “Aile büyüklerimizi ve akrabalarımızı bayramlarda ihmal etmeyelim. Çocukları da özellikle sevindirelim” ifadelerini sarf etti

Bu haber 687 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ