18 Kasım 2017 Cumartesi 17:12
 
  • 3,875 TL

  • 4,571 TL

  • 161,11 TL

  • 106.239

Öncekiler Sonrakiler

KARTEPE'DE 15 GÜNDEM MADDESİ KARARA BAĞLANDI

Kartepe'de 15 gündem maddesi karara bağlandı
07 Eylül 2017 Perşembe 14:07

Kartepe Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısında 15 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Kartepe Belediyesi Eylül ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez başkanlığında Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde yapıldı. “Kurban Bayramı’nı birlik, beraberlik ve huzurla içerisinde idrak ettik” diyen Başkan Üzülmez “Arakan’da yaşanan soykırıma dur demek için başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından çalışma başlatılmıştır. Orada yaşayan Müslüman kardeşlerimize yardım elimiz uzatılmıştır. Tek başına yeterli değildir elbette. Dünya, burada yaşanan soykırıma kulak vermelidir. Müslüman dünyasında akan kanların durması için sesimizi yükseltmemiz ve dua etmemiz gerekiyor” dedi. Eylül ayı önemli gün ve haftalarını da kutlayarak hatırlatmalarda bulunan Başkan Üzülmez, CHP grubunun sözlü ve yazılı önerilerinin hepsini tek tek cevaplayıp, meclisi detaylı olarak bilgilendirerek her konuda çözüm önerilerine de açık olduklarını dile getirdi.

GÜNDEM MADDELERİ
Meclis oturumunun birinci gündem maddesinde yer alan “Plan ve Proje Müdürlüğü’nün Çepni Mahallesi uygulama imar planı değişikliği” oy birliği ile kabul edilirken, ikinci gündem maddesinde yer alan “Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün Plan ve Bütçe Komisyonun’dan gelen bina yapılması izni” maddesi de oy birliği ile kabul edildi. Meclis gündeminin üçüncü maddesinde yer alan “Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmaz üzere 2017 model marka kamyonet hibe olarak alınması” maddesi ile meclis gündeminin dört ve beşinci maddelerinde yer alan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün derece değişikliği ve unvan değişikliklerini içeren meclis maddeleri oy birliği ile kabul edildi. Kartepe Belediyesi Eylül ayı olağan meclis oturumun gündeminde yer alan 6 ile 15’nci gündem maddelerinde yer alan Plan ve Proje Müdürlüğü tarafından hazırlanan Uygulama İmar Planı Revizyon planı maddeleri İmar Komisyonu’na oy birliği ile havale edildi.

MECLİS ÜYELERİNE TEŞEKKÜR ETTİ
Gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanması ardından, meclisteki uyum, sevgi, saygı ve anlayış çerçevesinde ortaya çıkan sağlıklı iletişime katkı sağlayan tüm meclis üyelerine teşekkür eden Başkan Üzülmez; “Bu örnek birlikteliğimiz, karşılıklı uyum ve iyi niyetimiz sonunda kazanan Kartepe ve halkımız olacaktır. Bu ahengin ve Kartepe’nin ortak çıkarları için işbirliğimizin daimi olmasını diler, her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim” diyerek meclis toplantısını sonlandırdı.

   


Bu haber 1111 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vali,Aksoy, Çay ocağında vatandaşlarla bir araya geldi

Vali,Aksoy, Çay ocağında vatandaşlarla bir araya geldi

Vali Hüseyin Aksoy, çay ocağında vatandaşlarla bir araya gelerek, sohbet etti.

GTÜ öğrencilerine Şehir Planlama bilgilendirmesi

GTÜ öğrencilerine Şehir Planlama bilgilendirmesi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı tarafından Gebze Teknik üniversitesi Şehir Planlama Bölümü öğrencilerine bilgilendirme yapıldı.

Naim Süleymanoğlu vefat etti

Naim Süleymanoğlu vefat etti

Olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Doğan'dan çalışkan işçiye altın

Doğan'dan çalışkan işçiye altın

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, çalışkan işçiyi altınla ödüllendirdi.

KOÜ de bir ilk!

KOÜ de bir ilk!

23. Ulusal Sosyal Psikiyatri Kongresi ve 1. Ruhsal İyileştirim Kongresi başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET