16 Temmuz 2018 Pazartesi 00:18
 
  • 4,856 TL

  • 5,671 TL

  • 193,55 TL

  • 89.898

Öncekiler Sonrakiler

KARTEPE'DE SİLAH ATILMASIN

Kartepe'de silah atılmasın
01 Kasım 2017 Çarşamba 12:43

.


AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, beraberinde ilçe yöneticileri ile birlikte Kartepe İlçe Emniyet Müdürü Turan Aksoy’u ziyaret etti.
AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman ve yönetimi geçtiğimiz haftalarda Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü’nden Kartepe İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Turan Aksoy’u makamında ziyaret etti. 
BİRLİKTELİK MESAFELERİ AZALTIR
Aksoy’a hayırlı olsun dileklerini ileten Kocaman, Kartepe’ye faydalı olabilecek çalışmalarda birlikte hareket etmek istediklerinin altını çizdi. Kartepe’nin dağınık bir coğrafya olduğunu, ancak kurumlar arası diyalogların arttığında bu mesafelerin de azalacağına inandığını sözlerine ekleyen Kocaman, emniyetimiz başta olmak üzere tüm kurumlarımızın her daim yanında olmaya devam edeceğiz dedi.
SİLAH ATILMASIN
Çiçeği burnunda İlçe Emniyet Müdürü Turan Aksoy’da, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman’dan silah atılmaması konusunda yardımda bulundu. Kartepe’de en çok şikayet edilen konu başlıklarından birisinin silah atılması olduğunu dile getiren Aksoy sözlerine şöyle devam etti; “Bu konu bizim tek başımıza çözebileceğimiz bir problem değil. Sizler de bizlere yardımcı olarak el birliği ile bu sorunun üstesinden gelebiliriz” dedi. 
HUZUR VE GÜVENLİĞİN TESİSİ İÇİN…
AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman’da yaptığı açıklamada; “Huzur ve güvenliğin tesisisi için bizlerde elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Bir komisyon kurarak gereken adımı atacağız. Bu konuda sizlere gereken tüm desteği vereceğimizden kuşkunuz olmasın” dedi. 
Ziyaret sonunda Kartepe İlçe Emniyet Müdürü Turan Aksoy, Kocaman ve yönetimine teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.
Bu haber 362 defa okundu

DİĞER HABERLER

SEDAŞ’tan Önemli Bilgilendirmeler

SEDAŞ’tan Önemli Bilgilendirmeler

SEDAŞ elektriğin güvenli kullanımı için bilgilendiriyor

GTÜ Mezunlarını uğurladı

GTÜ Mezunlarını uğurladı

GTÜ mezunu öğrenciye sahnede evlilik teklifi yapıldı

Altyapı çalışması nedeniyle yeni güzergah belirlendi

Altyapı çalışması nedeniyle yeni güzergah belirlendi

Yenituran- Acısu- Merkez Bankası güzergahında yapılacak altyapı çalışması nedeniyle toplu taşıma araçları alternatif güzergâhları kullanacak

İZAYDAŞ, 20 yıllık çalışanlarını onurlandırdı

İZAYDAŞ, 20 yıllık çalışanlarını onurlandırdı

İZAYDAŞ, 20 yılını doldurmuş personeline özel bir gece hazırladı.

Yaya köprülerindeki asansör bakımları her ay yapılıyor

Yaya köprülerindeki asansör bakımları her ay yapılıyor

Tüm vatandaşların kullanımına açık olan yaya üst geçitlerindeki asansörlerin bakımları yetkili firmalar aracılığı ile her ay gerçekleştiriliyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ