24 Şubat 2020 Pazartesi 10:48

KARTEPE'DE ŞUBAT AYI MECLİSİ TOPLANDI

Kartepe'de Şubat ayı meclisi toplandı
06 Şubat 2019 Çarşamba 09:57

.


Kartepe Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Sabri Çakır başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis toplantısında 13 gündem maddesi karara bağlandı.

Kartepe Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Sabri Çakır başkanlığında yapıldı. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşen meclis toplantısında 13 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Meclis toplantısı Ocak ayı meclis tutanağının okunması ve kabul edilmesiyle başladı.

GÜNDEM MADDELERİ OYLANDI

Meclis gündeminde yer alan Eşme Mahallesi uygulama imar planı değişikliği, meclis ve komisyon üyeleri huzur hakkı, belediye meclis üyeleri arasından görevlendirilen Başkan Yardımcılarına ödenecek 2019 yılı aylık ödeneğinin tespit edilmesi, sözleşmeli personel ücretlerinin belirlenmesi ve evsel katı atık bertaraf tarifeleri belirlenmesinde bir ay ek süre verilmesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile 5 ayrı bölgede imar uygulaması yapılması ile ilgili ortak proje kapsamında işbirliği protokolü yapılması, Acısu, Derbent, Maşukiye, Şirinsulhiye Mahallesi içerisinde hazırlanan uygulama imar planı değişikliği, Sarımeşe Mahallesi uygulama imar planı değişikliği maddeleri oy çokluğu ile kabul edildi.

EJDEROĞLU SEÇİLDİ
Temel Ofluoğlu’nun CHP’den istifa etmesi ile boşalan Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeliğine belediye meclis üyelerinden Musa Kazım Ejderoğlu’nun getirilmesi oy çokluğu ile kabul edilirken, 2019 yılı aylık maktu fazla çalışma ücreti maddesi Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.
Bu haber 599 defa okundu

DİĞER HABERLER

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO Başkanı Necmi Bulut ve beraberindeki heyet, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürü Mahmut Gürses’i ziyaret ederek, üyelerin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine kapsamlı dosya sundu

Ucuzluk için akşam pazarına gidin diyen Diyanet...

Ucuzluk için akşam pazarına gidin diyen Diyanet...

Lüks otelde servet harcadı

İMO'da kazanan Bulut oldu

İMO'da kazanan Bulut oldu

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) başkanı seçti.

Libya şehit haberine...

Libya şehit haberine...

Hesaplara el konuldu

İlk kura ilk heyecan

İlk kura ilk heyecan

Milyonları gözü kulağı bu haberde

3600 Ek Gösterge Sözü Tutulmalı

3600 Ek Gösterge Sözü Tutulmalı

Çalışanlarının Enflasyon Canavarından Kurtulması İçin Ekonomik Paket Açıklamalı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ