izmit belediye 15 temmuz
16 Temmuz 2020 Perşembe 05:59

KARTEPE'DE ŞUBAT AYI MECLİSİ TOPLANDI

Kartepe'de Şubat ayı meclisi toplandı
06 Şubat 2019 Çarşamba 09:57

.


Kartepe Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Sabri Çakır başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis toplantısında 13 gündem maddesi karara bağlandı.

Kartepe Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Sabri Çakır başkanlığında yapıldı. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşen meclis toplantısında 13 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Meclis toplantısı Ocak ayı meclis tutanağının okunması ve kabul edilmesiyle başladı.

GÜNDEM MADDELERİ OYLANDI

Meclis gündeminde yer alan Eşme Mahallesi uygulama imar planı değişikliği, meclis ve komisyon üyeleri huzur hakkı, belediye meclis üyeleri arasından görevlendirilen Başkan Yardımcılarına ödenecek 2019 yılı aylık ödeneğinin tespit edilmesi, sözleşmeli personel ücretlerinin belirlenmesi ve evsel katı atık bertaraf tarifeleri belirlenmesinde bir ay ek süre verilmesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile 5 ayrı bölgede imar uygulaması yapılması ile ilgili ortak proje kapsamında işbirliği protokolü yapılması, Acısu, Derbent, Maşukiye, Şirinsulhiye Mahallesi içerisinde hazırlanan uygulama imar planı değişikliği, Sarımeşe Mahallesi uygulama imar planı değişikliği maddeleri oy çokluğu ile kabul edildi.

EJDEROĞLU SEÇİLDİ
Temel Ofluoğlu’nun CHP’den istifa etmesi ile boşalan Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeliğine belediye meclis üyelerinden Musa Kazım Ejderoğlu’nun getirilmesi oy çokluğu ile kabul edilirken, 2019 yılı aylık maktu fazla çalışma ücreti maddesi Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.
Bu haber 715 defa okundu

DİĞER HABERLER

Son 24 saat

Son 24 saat

15 Temmuz Koronavirüs tablosu belli oldu

Onbinlerce camiden sela okundu

Onbinlerce camiden sela okundu

FETÖ kalkışmasının 4.yıl dönümünde camilerimizden sela sesleri yükseldi

Binlerce Kocaelili 15 Temmuz şehitlerini saygıyla andı

Binlerce Kocaelili 15 Temmuz şehitlerini saygıyla andı

Milli İrade Meydanı’nda düzenlenen 15 Temmuz Anma Programı’na katılan binlerce kişi şehitlerimizi saygı ve rahmetle andı

Vali Yavuz, Polis Şehitliğini Ziyaret Etti

Vali Yavuz, Polis Şehitliğini Ziyaret Etti

Birlik, Beraberlik ve Kardeşliğimiz Daim Olsun

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkı, anma gününe hazır

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkı, anma gününe hazır

Çimler biçildi, çiçekler dikildi

İzmit Belediyesi sosyal tesisine kavuşuyor

İzmit Belediyesi sosyal tesisine kavuşuyor

Yahyakaptan Mahallesi’ndeki işletme, misafirlerini yeni yüzüyle ağırlayacak.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ