31 Mart 2020 Salı 22:07

KARTEPE'DE ŞUBAT AYI MECLİSİ TOPLANDI

Kartepe'de Şubat ayı meclisi toplandı
06 Şubat 2019 Çarşamba 09:57

.


Kartepe Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Sabri Çakır başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis toplantısında 13 gündem maddesi karara bağlandı.

Kartepe Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Sabri Çakır başkanlığında yapıldı. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşen meclis toplantısında 13 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Meclis toplantısı Ocak ayı meclis tutanağının okunması ve kabul edilmesiyle başladı.

GÜNDEM MADDELERİ OYLANDI

Meclis gündeminde yer alan Eşme Mahallesi uygulama imar planı değişikliği, meclis ve komisyon üyeleri huzur hakkı, belediye meclis üyeleri arasından görevlendirilen Başkan Yardımcılarına ödenecek 2019 yılı aylık ödeneğinin tespit edilmesi, sözleşmeli personel ücretlerinin belirlenmesi ve evsel katı atık bertaraf tarifeleri belirlenmesinde bir ay ek süre verilmesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile 5 ayrı bölgede imar uygulaması yapılması ile ilgili ortak proje kapsamında işbirliği protokolü yapılması, Acısu, Derbent, Maşukiye, Şirinsulhiye Mahallesi içerisinde hazırlanan uygulama imar planı değişikliği, Sarımeşe Mahallesi uygulama imar planı değişikliği maddeleri oy çokluğu ile kabul edildi.

EJDEROĞLU SEÇİLDİ
Temel Ofluoğlu’nun CHP’den istifa etmesi ile boşalan Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeliğine belediye meclis üyelerinden Musa Kazım Ejderoğlu’nun getirilmesi oy çokluğu ile kabul edilirken, 2019 yılı aylık maktu fazla çalışma ücreti maddesi Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.
Bu haber 628 defa okundu

DİĞER HABERLER

O markalar online mağazalarını da kapatıyor!

O markalar online  mağazalarını da kapatıyor!

Markaların online satış mağazaları da koronavirüs nedeniyle kapatılmaya başladı.

Esnaftan 3 ay boyunca kira ve işgaliye harcı alınmayacak

Esnaftan 3 ay boyunca kira ve işgaliye harcı alınmayacak

İZMİT BELEDİYESİNDEN ESNAF İÇİN EKONOMİK DESTEK PAKETİ

Kocaman moral verdi

Kocaman moral verdi

Yerinde inceledi.

Yanlış kullanmak ta RİSK

Yanlış kullanmak ta RİSK

Dünya Sağlık Örgütü, uyardı!

Hülya Aksoy 685 Bin 220 kadın ulaşıldı

Hülya Aksoy 685 Bin 220  kadın ulaşıldı

. 1-7 Nisan Kanser Haftası

Kartepe'de marketlere tebligat

Kartepe'de marketlere tebligat

121 markete tebligatta bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ