18 Temmuz 2019 Perşembe 00:43
 
Öncekiler Sonrakiler

KARTEPE ALO EVLAT’DA SİNEMA KEYFİ

KARTEPE ALO EVLAT’DA SİNEMA KEYFİ
02 Kasım 2018 Cuma 10:01

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü ve örnek alınan projeleri arasında yer alan Alo Evlat Birimi, 7/24 hizmet verdiği büyüklerini sinema keyfinde bir araya getirdi.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in göreve gelmesiyle birlikte hayata geçirdiği, ödüllü ve örnek alınan projeleri arasında yer alan Alo Evlat Birimi, sosyal kültürel etkinlikler kapsamında bu ayki sinema programında Kartepeli büyüklerini “Yol Arkadaşım II” filminde buluşturdu.

ÜZÜLMEZ’DEN TATLI SÜRPRİZ
Alo Evlat ekibi tarafından misafir edilen Kartepeli büyükleri, yoğun programı içerisinde Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ziyaret etti. Başkan Üzülmez’i karşılarında gören Kartepeli büyüklerin mutluluğu herkesi duygulandırdı. Bir evlat sıcaklığında Kartepeli büyükleriyle yakından ilgilenen Başkan Üzülmez, onların istek ve taleplerini dinledi. Alo Evlat Projesi’nin Kartepe sınırlarını aşarak ülke genelinde bilinen bir proje durumuna geldiğini belirten Başkan Üzülmez “Göreve talip olurken Kartepeli büyüklerimizi düşünerek Alo Evlat Projesi’ni hayata geçirdik” şeklinde konuştu. 

KÜLTÜRÜMÜZÜN BİR PARÇASI
“Alo Evlat Projesi çok şükür beklentilerimizin üzerinde ilgi ve alaka gördü” diyen Başkan Üzülmez “Projenin ödül alması bizleri ayrıca motive etmektedir. Projemiz örnek alınarak birçok il ve ilçe belediye tarafından uygulamaya geçilmiştir. Büyüklerimiz bizlerin baştacıdır. Onlar yaşayan tarihlerimizdir. Büyüklerimize gösterdiğimiz saygı, sevgi, hürmet bizim en önemli kültür miraslarımız arasındadır. Kartepeli büyüklerimiz için elimizden gelen herşeyi yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Kartepeli büyükler Alo Evlat ekibi tarafından kendilerine sunulan eksiksiz hizmetlerden dolayı Başkan Üzülmez’e teşekkürlerini ilettiler.

ÇAY EŞLİĞİNDE SICAK SOHBET
Kartepeli büyüklerin büyük keyifle izlediği Yol Arkadaşım II, başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın üstlendiği komedi türündeki Yol Arkadaşım'ın devamıdır. Filmde Şeref ve Onur ikilisinin başından geçen komik olayların konu alındığı Yol Arkadaşım II’de ilk filmin senaryosunu üstlenen İbrahim Büyükak bir kez daha senarist koltuğuna oturuyor. Yönetmen koltuğunda Bedran Güzel’in oturduğu komedi türündeki filmin kadrosunda Ezgi Eyüboğlu ve Olgun Toker’de yer alıyor.

Bu haber 493 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ