21 Mart 2019 Perşembe 19:42
 
Öncekiler Sonrakiler

KARTEPE EŞME SAHİLİ YENİLENDİ

Kartepe Eşme sahili yenilendi
11 Eylül 2018 Salı 12:08

.

Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Eşme sahilinde bakım yaparken, Hayrettin Gürsoy Spor Lisesi’nden gelen kamelya isteğini de yerine getirdiler. 


Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, turizmin cazibe merkezlerinden olan Eşme sahilini düzenleyerek modern bir görünüme kavuşturdu. Hafta sonlarında vatandaşların yoğun olarak kullandığı sahil kesiminde belediye ekipleri hummalı bir çalışma yaparak kamelya ve oturma gruplarını yeniledi. Kamelya ve oturma grupları bire bir elden geçirilerek gereken tadilat ve bakım işlemleri yapıldı.

ÜZÜLMEZ’E TEŞEKKÜR
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri okullardan gelen istek ve talepleri de karşılıyorlar. Uzuntarla Hayrettin Gürsoy Spor Lisesi’nden gelen kamelya isteği ekipler tarafından yerine getirildi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri kamelya montajını yaparak kullanıma hazır hale getirdiler. Hayrettin Gürsoy Spor Lisesi Okul Müdür Yardımcısı Ferhat Çakır “Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez’in eğitime verdiği destekten dolayı çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.  

 


Bu haber 387 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ