27 Mayıs 2018 Pazar 16:48
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

KARTEPE İLÇE ÖRGÜTÜ’NDEN SARIBAY’A ZİYARET

Kartepe İlçe Örgütü’nden Sarıbay’a ziyaret
23 Ocak 2018 Salı 15:11

CHP Kartepe İlçe Örgütü, İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 ÇALIŞMALAR SİSTEMLİ YÜRÜTÜLECEK

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Ziyaretinizden şeref duydum. Yeni bir döneme girdik ve bu dönemde daha verimli çalışmalar yapacağımıza inanıyorum” dedi. 3, 4 Şubat’ta yapılacak olan büyük Kurultay sonrasında tüm ilçe örgütlerinden bir isteği olduğunu dile getiren Sarıbay, “Büyük Kurultay sonrası en kısa sürede adaylarımız belirlenecek. Tüm ilçe başkanlarımdan, adaylarımız belirlendikten sonra hangi mahallede nasıl bir çalışma yapılması gerekir bunun raporunu, aydınlatıcı bir döküman hazırlamalarını istiyorum. Veri depolaması yapalım. Sistemli bir şekilde çalışmalar yürütülecek “ ifadelerini kullandı.

AMELE GİBİ ÇALIŞACAĞIZ
Hayırlı olsun dileklerini ileten Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar, “Biz Kartepe İlçe Örgütü olarak 2019’a kilitlendik. Sağlam bir ekip kurduk. CHP’yi Kartepe de kazandırmak için çalışacağız. Hiçbirimiz makam, koltuk peşinde değiliz. Bizde ego yok. Amele gibi çalışacağız. Biz ekip olarak inandık ve iddialıyız. 2019’da Kartepe Belediyesini alacağız “ diye konuştu.

Bu haber 278 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

.

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

'Ereğli Evleri Hayat Buluyor' projesi kapsamında Ereğli’deki Çıpalı Konak ve bir tescilli yapıda restorasyon çalışmaları sürüyor.

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

İZMİT'te özel bir hastanede göz doktoru olarak görev yapan Op.Dr. Fethi Güngör, taklit gözlüklerin göz sağlığını tehdit ettiğini belirtti.

Derince’ye modern bir tesis daha

Derince’ye modern bir tesis daha

Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nu inceleyen Başkan Bulut, bölgeye son derece modern bir tesis kazandırdıklarını söyledi.

Merkezde Güvenlik Tedbirleri Alındı

Merkezde Güvenlik Tedbirleri Alındı

Yahyakaptan Mahallesi’nin enerjisi toplu yapı yönetim talebi üzerine kesildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET