14 Ağustos 2018 Salı 16:33
 
  • 6,506 TL

  • 7,417 TL

  • 243,57 TL

  • 93.483

Öncekiler Sonrakiler

KARTEPE İLÇE ÖRGÜTÜ’NDEN SARIBAY’A ZİYARET

Kartepe İlçe Örgütü’nden Sarıbay’a ziyaret
23 Ocak 2018 Salı 15:11

CHP Kartepe İlçe Örgütü, İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 ÇALIŞMALAR SİSTEMLİ YÜRÜTÜLECEK

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Ziyaretinizden şeref duydum. Yeni bir döneme girdik ve bu dönemde daha verimli çalışmalar yapacağımıza inanıyorum” dedi. 3, 4 Şubat’ta yapılacak olan büyük Kurultay sonrasında tüm ilçe örgütlerinden bir isteği olduğunu dile getiren Sarıbay, “Büyük Kurultay sonrası en kısa sürede adaylarımız belirlenecek. Tüm ilçe başkanlarımdan, adaylarımız belirlendikten sonra hangi mahallede nasıl bir çalışma yapılması gerekir bunun raporunu, aydınlatıcı bir döküman hazırlamalarını istiyorum. Veri depolaması yapalım. Sistemli bir şekilde çalışmalar yürütülecek “ ifadelerini kullandı.

AMELE GİBİ ÇALIŞACAĞIZ
Hayırlı olsun dileklerini ileten Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar, “Biz Kartepe İlçe Örgütü olarak 2019’a kilitlendik. Sağlam bir ekip kurduk. CHP’yi Kartepe de kazandırmak için çalışacağız. Hiçbirimiz makam, koltuk peşinde değiliz. Bizde ego yok. Amele gibi çalışacağız. Biz ekip olarak inandık ve iddialıyız. 2019’da Kartepe Belediyesini alacağız “ diye konuştu.

Bu haber 295 defa okundu

DİĞER HABERLER

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

7039 Sayılı Kanunun Geçici 8’inci Maddesi gereğince Kocaeli’de 1487 kişi ad ve soyad değişikliği yaptı.

17 Ağustos'un yıldönümünde deprem şehitleri anılacak

17 Ağustos'un yıldönümünde deprem şehitleri anılacak

Gölcük Belediyesi 17 Ağustos Deprem şehitlerini anma programı 16-17 Ağustos tarihlerinde Kavaklı sahilinde ve şehitliklerde yapılacak programlar ile gerçekleştirilecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ