24 Ekim 2018 Çarşamba 09:18
 
  • 5,746 TL

  • 6,600 TL

  • 229,82 TL

  • 93.469

Öncekiler Sonrakiler

KARTEPE KÖSEKÖY ŞADIRVANI HİZMETE AÇILDI

Kartepe köseköy şadırvanı hizmete açıldı
26 Temmuz 2018 Perşembe 11:56

Kartepe Köseköy merkezde bulunan Köseköy Merkez Camii Şadırvanı’nın yapımı tamamlandı.

Kartepe Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarla Köseköy Merkez Camii Şadırvanı günümüz modernizasyonuna kavuştu.


Köseköy Merkez Camii Şadırvanı muhteşem oldu. Kartepe Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmaların bitmesi ile Köseköy Merkez Camii Şadırvanı günümüz şartlarına cevap verir duruma geldi.

185 METRE KARE OLDU
Günümüz şartlarına uygun olarak hazırlanan proje de Köseköy Merkez Camii Şadırvanı 185 metre kare olarak yapıldı. Zemin katta 14 kişi kapasiteli erkek wc ve lavabolar hazırlandı. Birinci katta abdest alma yerlerinden 30 kişi aynı anda abdest alabilecek. En üst katta ise iki derslik de Kur’an-ı Kerim dersleri verilebilecek. Köseköy Merkez Camii Şadırvanı arka tarafında kadınlar için de ayrı wc ve şadırvan hazırlandı.

İHTİYACA CEVAP VERECEK ŞEKİLDE
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Kartepemizde hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor. Köseköy’de şadırvan ihtiyacını kendi öz kaynaklarımızı kullanarak hazırladık. Yapılan çalışmalar sonrasında şadırvan modern bir görünüme kavuştu. Yapılan projelendirme ile şadırvan sosyal ihtiyaçlara cevap verecek şekilde düzenlendi. Bu sayede mahalle sakinlerimize gereken hizmeti verecektir. Ayrıca burada geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimleri içinde imkanlar hazırlandı” ifadelerini kullandı.  

Bu haber 253 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cihat Altınyuva korkuttu

 Cihat Altınyuva korkuttu

.

PTT 178 yaşında

PTT 178 yaşında

.

ALO deyin, atığınızı gelip alsınlar

ALO deyin, atığınızı gelip alsınlar

İzmit Belediyesi Alo Atık uygulamasıyla vatandaşların evlerindeki geri dönüşüm atıklarını topluyor.

İzmit'te basketbol bayramı

İzmit'te basketbol bayramı

.

İnsanlığın sesi Kartepe Zirvesi'nden yükselecek

İnsanlığın sesi Kartepe Zirvesi'nden yükselecek

26 – 28 tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek olan Kartepe Zirvesi “Göç, Mültecilik ve İnsanlık” temasıyla toplanıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET