17 Ekim 2018 Çarşamba 22:31
 
  • 5,595 TL

  • 6,446 TL

  • 224,32 TL

  • 98.991

Öncekiler Sonrakiler

KARTEPELİ ASKER ANNELERİ MEHMETÇİĞİN YANINDA

Kartepeli asker anneleri Mehmetçiğin yanında
08 Mart 2018 Perşembe 12:29

Kartepe’li asker anneleri Afrin’de devam eden operasyonda mücadele eden Mehmetçiğe destek verirken, ilçelerinde görev yapan Mehmetçikleri unutmadılar.

Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü ve KAR-MEK üyelerinden asker anneleri, Kartepe Kaymakamlığı İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan Mehmetçikler için elleriyle yemekler hazırladı. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in yanı sıra Jandarma Kd. Üsteğmen Ergin Sarıçiçek, Kartepe Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Türker, muhtarlar ve davetliler katıldı.

MEHMETÇİĞE İKRAM
Kartepeli asker anneleri tarafından hazırlanan sofraya misafir edilen Mehmetçikler, hazırlananlar karşısında duygulandılar. Ülkemizin birliği ve beraberliği için Afrin’de canı pahasına mücadele eden Mehmetçiğe destek veren Kartepeli kadınlar ilçelerinde görev yapan Mehmetçiği unutmadı. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in desteği ile Kartepeli kadınlar tarafından hazırlanan yemekler Mehmetçiğe ikram edildi.

DUALAR EDİLDİ
İkram öncesinde hep birlikte Arfin’de yapılan operasyonu şehit ve gazileri başta olmak üzere, ülkemizin birliği ve beraberliği için hayatını veren aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz için dualar edildi. Dua okunurken asker annelerinin gözleri doldu. Evlatlarını vatan borcuna gönderen Kartepeli anneler ilçelerinde görev yapan Mehmetçikle teselli buldu.       

MEHMETÇİĞE DESTEK
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Milletimiz gibi bir millet dünyada yoktur. Ülkemizin her yerinde görev yapan Mehmetçiklerimize her türlü destek verilmektedir. Kartepeli kadınlarımız ilçemizde görev yapan Mehmetçiklerimizi unutmadı. Asker anneleri tarafından hazırlanan ikramlar Mehmetçiğimize verildi. Gönüllerindeki evlat hasretini bu sayede dindiren annelerimize teşekkür ediyoruz. Mehmetçiğimize her zaman destek olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.  
Bu haber 249 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vali Münir Karaloğlu'ndan ilginç yasak

Vali Münir Karaloğlu'ndan ilginç yasak

.

İMO'dan hakediş semineri

İMO'dan hakediş semineri

İMO Hakediş Semineri Düzenleyecek

Engellilerin Üzülmez sevgisi

Engellilerin Üzülmez sevgisi

.

'Gözün arkada kalmasın'

'Gözün arkada kalmasın'

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü 'Gözün arkada kalmasın' projesi ile şehit ve gazi çocuk ve ailelerini Çanakkale'ye götürdü.

Sinema Akademisinde dersler başladı

Sinema Akademisinde dersler başladı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın vizyon projelerinden olan sinema akademisinde dersler başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET