19 Aralık 2018 Çarşamba 11:31
 
  • 5,321 TL

  • 6,070 TL

  • 214,73 TL

  • 91.555

Öncekiler Sonrakiler

KARTEPELİ KADINLARDAN MEHMETÇİĞE DESTEK

Kartepeli kadınlardan Mehmetçiğe destek
01 Mart 2018 Perşembe 10:07

Kartepe’li kadınlar Afrin’de mücadele eden Mehmetçikler için birlikte hazırladıkları kışlık giyim eşyalarını Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teslim ettiler.

Kartepe Belediyesi’nin destekleri ile Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde ikamet eden ev kadınları Afrin’de süren operasyonda görev alan Mehmetçikler için atkı, bere, çorap, havlu, mendil hazırladılar. Ülkemiz sınırlarının güvenliği için başlatılan operasyonda ülkemizin her yerinden Mehmetçiğe destek geliyor. Kartepeli kadınlar da cephede savaşan Mehmetçiğe el emekleri ile destek verdi.

KARTEPELİ KADINLAR ÖRNEK OLDU
Kartepe Belediyesi’nin desteği ile Kadınlar Kulübü üyelerinden Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde ikamet eden Sevgi Subaşı, Sabahat Sezer, Elif Sezer, Muradiye Kırcı, Sevgi Kırcı, Songül Üçüncü, Dilber Candır, Salime Karadeniz'in öncülüğündeki ev kadınları tarafından hazırlanan atkı, bere, çorap, havlu ve mendil cepheye gönderilmek üzere Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teslim edildi.

KARTEPEDE KADIN OLMAK FARKLI

Kartepe’de kadın olmanın ayrıcalıklı olduğunu belirten Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Kartepe’de kadın olmak farklı olacak dedik ve bunu başardık. Kadınlarımıza yönelik olarak başlattığımız projelerin hepsi hayata geçti ve kadınlarımız tarafından sahiplenildi. Kadınlar Kulübü’müzün başarısı il sınırlarını aştı. Şimdi ülkemizde bir çok yerde Kadınlar Kulübü tarafından yapılan projeler uygulanıyor. Kadınlar Kulübü üyelerimiz Afrin’de vatanımızın birliği ve beraberliği için canı pahasına mücadele eden Mehmetçiklerimize gönüllerinden gelerek çeşitli eşyalar hazırladılar. Kadınlarımızla her zaman gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı. Kartepe Belediyesi KAR-MEK ve Kadın Spor Merkezi öğrencileri Afrin’de mücadele eden Mehmetçiklere destek olmak için çalışmalarına gönüllü olarak devam ediyorlar. Bu haber 426 defa okundu

DİĞER HABERLER

3600 Ek Gösterge,Sağlık Çalışanının Hakkıdır!!!

3600 Ek Gösterge,Sağlık Çalışanının Hakkıdır!!!

Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Erdal YILDIRIM yaptığı açıklamada; “3600 Ek Gösterge Tüm Sağlık Personelini” kapsamalı dedi.

Hürriyet, Kocaeli Adliyesi ve avukatların sorunlarını Bakan’a iletti

Hürriyet, Kocaeli Adliyesi ve avukatların sorunlarını Bakan’a iletti

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, Kocaeli’ye yapılacak adliye binasını ve avukatların sorunlarını Adalet Bakanı Gül’e iletti

İYİ Partili Gençlerden Örnek Davranış

İYİ Partili Gençlerden Örnek Davranış

İYİ Parti Kocaeli Gençlik Kolları çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

AK Parti İzmit’te Rıfat Akbaş Aday !

AK Parti İzmit’te Rıfat Akbaş Aday !

Akbaş, Vekaleten Üstlendiği Göreve Asaleten Atanmak İçin Aday

Oh nihayet bitti!

Oh nihayet bitti!

“EFSANE GERİ DÖNÜYOR” Kampanyası son aerdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ