26 Mayıs 2018 Cumartesi 18:43
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

KARTEPELİ KADINLARDAN MEHMETÇİĞE DESTEK

Kartepeli kadınlardan Mehmetçiğe destek
01 Mart 2018 Perşembe 10:07

Kartepe’li kadınlar Afrin’de mücadele eden Mehmetçikler için birlikte hazırladıkları kışlık giyim eşyalarını Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teslim ettiler.

Kartepe Belediyesi’nin destekleri ile Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde ikamet eden ev kadınları Afrin’de süren operasyonda görev alan Mehmetçikler için atkı, bere, çorap, havlu, mendil hazırladılar. Ülkemiz sınırlarının güvenliği için başlatılan operasyonda ülkemizin her yerinden Mehmetçiğe destek geliyor. Kartepeli kadınlar da cephede savaşan Mehmetçiğe el emekleri ile destek verdi.

KARTEPELİ KADINLAR ÖRNEK OLDU
Kartepe Belediyesi’nin desteği ile Kadınlar Kulübü üyelerinden Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde ikamet eden Sevgi Subaşı, Sabahat Sezer, Elif Sezer, Muradiye Kırcı, Sevgi Kırcı, Songül Üçüncü, Dilber Candır, Salime Karadeniz'in öncülüğündeki ev kadınları tarafından hazırlanan atkı, bere, çorap, havlu ve mendil cepheye gönderilmek üzere Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teslim edildi.

KARTEPEDE KADIN OLMAK FARKLI

Kartepe’de kadın olmanın ayrıcalıklı olduğunu belirten Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Kartepe’de kadın olmak farklı olacak dedik ve bunu başardık. Kadınlarımıza yönelik olarak başlattığımız projelerin hepsi hayata geçti ve kadınlarımız tarafından sahiplenildi. Kadınlar Kulübü’müzün başarısı il sınırlarını aştı. Şimdi ülkemizde bir çok yerde Kadınlar Kulübü tarafından yapılan projeler uygulanıyor. Kadınlar Kulübü üyelerimiz Afrin’de vatanımızın birliği ve beraberliği için canı pahasına mücadele eden Mehmetçiklerimize gönüllerinden gelerek çeşitli eşyalar hazırladılar. Kadınlarımızla her zaman gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı. Kartepe Belediyesi KAR-MEK ve Kadın Spor Merkezi öğrencileri Afrin’de mücadele eden Mehmetçiklere destek olmak için çalışmalarına gönüllü olarak devam ediyorlar. Bu haber 372 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kazı çalışmalarında yol çöktü, 5 aile mağdur oldu

Kazı çalışmalarında yol çöktü, 5 aile mağdur oldu

.

AK Parti kurmayları seçim stratejisini görüştü

AK Parti kurmayları seçim stratejisini görüştü

.

Saadet'in mitingi haftaya bugün

Saadet'in mitingi haftaya bugün

.

CHP'nin seçim vaatleri açıklandı

CHP'nin seçim vaatleri açıklandı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, seçim bildirgesini açıkladı. Kılıçdaroğlu, asgari ücretin net 2 bin 200 lira, en düşük emekli aylığının 1500 lira olacağını vaat etti.

MHP seçim beyannamesini açıkladı

MHP seçim beyannamesini açıkladı

MHP'nin Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET