24 Eylül 2017 Pazar 00:56
 
  • 3,495 TL

  • 4,178 TL

  • 146,14 TL

  • 104.123

Öncekiler Sonrakiler

KAVANLARA BAŞ KALDIRDILAR

KAVANLARA BAŞ KALDIRDILAR
28 Ağustos 2017 Pazartesi 00:00

.

İlimizin gözde inşaat firmalarından biri olan Kavanlar İnşaat tarafından yapılan Kavanium sitesinde oturanlar uzun süredir Kavanlar firmasına baş kaldırmıştı.

Site sakinleri iyi yönetilmediklerini, aidat olarak fahiş ücretler alındığını, yönetimin hukuksuz olarak olşuşturulduğunu gerekçe göstererek Kavanlar Firmasına bayrak açmıştı.


Bir süredir yeni bir yönetim çalışması yürütülen Kavanium sitesinde sonunda muhalifler istediklerine ulaştı.Hazırladıkları seçim planına göre seçim çalışmalarını yürüten muhalifler çalışmalarına son noktayı koydu. Muhalifler tarafından olşturulan Whatsapp grubuna bu akşam gönderilen mesajda işlemin tamamlandığı ve artık yönetimin kendilerinde olduğu açıklandı.


İŞTE O MESAJ

Degerli kavanyum sitesi kat malikleri ve temsilcileri komşularım başlatmış oldugumuz site yönetimi ile ilgili çalışma ve toplantılarımız hepimizin desteği ile bugün sonlandırıp yasal zeminde site yönetimimizi oluşturduk yarın itibarı ile noterde tastik ettirip göreve başlıyacagız verdiğiniz destek için hepinize şahsım ve yönetim adına teşekkür ederim Hepimize hayırlı olsunBu haber 1846 defa okundu

DİĞER HABERLER

100 Milyon TL lik ihalenin tarihi açıklandı

100 Milyon TL lik  ihalenin  tarihi açıklandı

Kartepe’nin 50 yıllık hayali Teleferik Projesi hayata geçiyor.

İSU Kartepe Avluburun HES'i tamamladı

İSU Kartepe Avluburun HES'i tamamladı

İSU Genel Müdürlüğü, “sudan güç alan” stratejisi ile enerji yatırımlarını sürdürüyor.

Down Sendromlular için spor

Down Sendromlular için spor

Şimdiye kadar engellilere yönelik bir çok örnek projeyi hayata geçiren İzmit Belediyesi’nce Down sendromlulara özel spor yapma imkânı sağlanıyor.

Amaç FETÖCÜLERİ temizlemek!

Amaç FETÖCÜLERİ temizlemek!

.

KOÜ'den 'Mavi Balina'uyarısı geldi

KOÜ'den 'Mavi Balina'uyarısı geldi

Yüzlerce çocuğu ağına düşürüp intiharına sebep olan Mavi Balina oyunu hakkında KOÜ akademisyenlerinden açıklama “Mavi Balina buz dağının görünen kısmı”…

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ