19 Temmuz 2018 Perşembe 01:08
 
  • 4,793 TL

  • 5,585 TL

  • 189,85 TL

  • 92.322

Öncekiler Sonrakiler

KAVANLARA BAŞ KALDIRDILAR

KAVANLARA BAŞ KALDIRDILAR
28 Ağustos 2017 Pazartesi 00:00

.

İlimizin gözde inşaat firmalarından biri olan Kavanlar İnşaat tarafından yapılan Kavanium sitesinde oturanlar uzun süredir Kavanlar firmasına baş kaldırmıştı.

Site sakinleri iyi yönetilmediklerini, aidat olarak fahiş ücretler alındığını, yönetimin hukuksuz olarak olşuşturulduğunu gerekçe göstererek Kavanlar Firmasına bayrak açmıştı.


Bir süredir yeni bir yönetim çalışması yürütülen Kavanium sitesinde sonunda muhalifler istediklerine ulaştı.Hazırladıkları seçim planına göre seçim çalışmalarını yürüten muhalifler çalışmalarına son noktayı koydu. Muhalifler tarafından olşturulan Whatsapp grubuna bu akşam gönderilen mesajda işlemin tamamlandığı ve artık yönetimin kendilerinde olduğu açıklandı.


İŞTE O MESAJ

Degerli kavanyum sitesi kat malikleri ve temsilcileri komşularım başlatmış oldugumuz site yönetimi ile ilgili çalışma ve toplantılarımız hepimizin desteği ile bugün sonlandırıp yasal zeminde site yönetimimizi oluşturduk yarın itibarı ile noterde tastik ettirip göreve başlıyacagız verdiğiniz destek için hepinize şahsım ve yönetim adına teşekkür ederim Hepimize hayırlı olsunBu haber 2027 defa okundu

DİĞER HABERLER

Enver Güler trafik kazası geçirdi

Enver Güler trafik kazası geçirdi

.

Otlarken su kuyusuna düştü!

Otlarken  su kuyusuna düştü!

.

O Ünite Hizmete Girdi

O Ünite Hizmete Girdi

.

Fevziye çay bahçesine milyonluk teklif

Fevziye çay bahçesine milyonluk teklif

İzmit Belediyesi’nin mülkiyetindeki Fevziye Çay Bahçesi için yapılan kiralama ihalesine milyonluk teklif verildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ