16 Ocak 2018 Salı 23:54
 
  • 3,791 TL

  • 4,656 TL

  • 162,61 TL

  • 114.418

Öncekiler Sonrakiler

KAVANLARA BAŞ KALDIRDILAR

KAVANLARA BAŞ KALDIRDILAR
28 Ağustos 2017 Pazartesi 00:00

.

İlimizin gözde inşaat firmalarından biri olan Kavanlar İnşaat tarafından yapılan Kavanium sitesinde oturanlar uzun süredir Kavanlar firmasına baş kaldırmıştı.

Site sakinleri iyi yönetilmediklerini, aidat olarak fahiş ücretler alındığını, yönetimin hukuksuz olarak olşuşturulduğunu gerekçe göstererek Kavanlar Firmasına bayrak açmıştı.


Bir süredir yeni bir yönetim çalışması yürütülen Kavanium sitesinde sonunda muhalifler istediklerine ulaştı.Hazırladıkları seçim planına göre seçim çalışmalarını yürüten muhalifler çalışmalarına son noktayı koydu. Muhalifler tarafından olşturulan Whatsapp grubuna bu akşam gönderilen mesajda işlemin tamamlandığı ve artık yönetimin kendilerinde olduğu açıklandı.


İŞTE O MESAJ

Degerli kavanyum sitesi kat malikleri ve temsilcileri komşularım başlatmış oldugumuz site yönetimi ile ilgili çalışma ve toplantılarımız hepimizin desteği ile bugün sonlandırıp yasal zeminde site yönetimimizi oluşturduk yarın itibarı ile noterde tastik ettirip göreve başlıyacagız verdiğiniz destek için hepinize şahsım ve yönetim adına teşekkür ederim Hepimize hayırlı olsunBu haber 1947 defa okundu

DİĞER HABERLER

o uygulama başladı

o uygulama başladı

.

Başbakan Yardımcısı Işık’tan Genel Sekreter Bayram’a hayırlı olsun ziyareti

Başbakan Yardımcısı Işık’tan Genel Sekreter Bayram’a hayırlı olsun ziyareti

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’ı ziyaret etti

'Kocaeli İlahiyat İhtisas Programı'3.yılında

'Kocaeli İlahiyat İhtisas Programı'3.yılında

'Kocaeli İlahiyat İhtisas Programı' değerlendirme toplantısı Antikkapı Restoranın Kadıköy Düğün Salonu'nda gerçekleştirildi.

Hürriyet; 'Kim ki, Milletin hakkına, ekmeğine el uzatıyorsa o elleri kırmasını da biliriz'

Hürriyet;   'Kim ki, Milletin hakkına, ekmeğine el uzatıyorsa o elleri kırmasını da biliriz'

Gebze’nin Hürriyet ve Yavuz Sultan Mahallelerinde yaşayan yaklaşık 3 bin kişi söz verilmesine rağmen evlerine tapu verilmemesini ve kentsel dönüşümü protesto etmek üzere bir araya geldi.

Kocaeli Basını;Kendini çok geliştirmiş ve çok iyi bir noktaya taşımıştır

Kocaeli Basını;Kendini çok geliştirmiş ve çok iyi bir noktaya taşımıştır

Basın Onur Günü’nün 95’nci yıl dönümü kutlama programı, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve Vali Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET