20 Kasım 2017 Pazartesi 00:41
 
  • 3,875 TL

  • 4,571 TL

  • 161,11 TL

  • 106.239

Öncekiler Sonrakiler

KAVANLARA BAŞ KALDIRDILAR

KAVANLARA BAŞ KALDIRDILAR
28 Ağustos 2017 Pazartesi 00:00

.

İlimizin gözde inşaat firmalarından biri olan Kavanlar İnşaat tarafından yapılan Kavanium sitesinde oturanlar uzun süredir Kavanlar firmasına baş kaldırmıştı.

Site sakinleri iyi yönetilmediklerini, aidat olarak fahiş ücretler alındığını, yönetimin hukuksuz olarak olşuşturulduğunu gerekçe göstererek Kavanlar Firmasına bayrak açmıştı.


Bir süredir yeni bir yönetim çalışması yürütülen Kavanium sitesinde sonunda muhalifler istediklerine ulaştı.Hazırladıkları seçim planına göre seçim çalışmalarını yürüten muhalifler çalışmalarına son noktayı koydu. Muhalifler tarafından olşturulan Whatsapp grubuna bu akşam gönderilen mesajda işlemin tamamlandığı ve artık yönetimin kendilerinde olduğu açıklandı.


İŞTE O MESAJ

Degerli kavanyum sitesi kat malikleri ve temsilcileri komşularım başlatmış oldugumuz site yönetimi ile ilgili çalışma ve toplantılarımız hepimizin desteği ile bugün sonlandırıp yasal zeminde site yönetimimizi oluşturduk yarın itibarı ile noterde tastik ettirip göreve başlıyacagız verdiğiniz destek için hepinize şahsım ve yönetim adına teşekkür ederim Hepimize hayırlı olsunBu haber 1915 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türk Ocaklarından Türkav ve Gebze Türk Eğitim sen'e ziyaret

Türk Ocaklarından Türkav ve Gebze Türk Eğitim sen'e ziyaret

.

Öztürkler farklı cezaevlerine gönderildi

Öztürkler farklı cezaevlerine gönderildi

.

Seka Deniz Düğün Salonu açıldı

Seka Deniz Düğün Salonu açıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Antikkapı’nın yapımını tamamladığı Seka Deniz Düğün Salonu’nun açılışı, dünya şampiyonu iki sporcunun düğün merasimi ile yapıldı

Bakan Kaya, Kocaeli’de binlerce kadınla yürüdü

Bakan Kaya, Kocaeli’de  binlerce kadınla yürüdü

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun daveti üzerine Kocaeli’ye geldi. Gebze Teknik Üniversitesi’nde yapılan “Evden Okula Haydi Anneler” projesi kapsamında sağlıklı yaşam ve doğa yürüyüşüne katılan Bakan Kaya’ya binlerce kadın eşlik etti.

O bir vekil...

O bir vekil...

Hürriyet'in en büyük keyfi...

ALO ATIK HATTINA İLGİNÇ TALEPLER

ALO ATIK HATTINA İLGİNÇ TALEPLER

İzmit Belediyesi’nin inşaat atığı ile kullanılmış ev eşyalarını almak için hayata geçirdiği Alo Atık Hattı’na ilginç talepler geliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET