21 Ocak 2018 Pazar 17:23
 
  • 3,810 TL

  • 4,657 TL

  • 162,94 TL

  • 115.147

Öncekiler Sonrakiler

KAYA ELEKTROMEKANİK’’ TÜYAP FUARI’NDA

KAYA ELEKTROMEKANİK’’ TÜYAP FUARI’NDA
02 Kasım 2017 Perşembe 10:41

.

Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu bünyesindeki , Kocaeli Kaya Elektromekanik, 2 Kasım  / 5 kasım 2017 tarihleri arasında, Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezinde yapılan TÜYAP 4. DOĞU MARMARA SANAYİ VE TEKNOLOJİ FUAR’ına , Racksis markalı Rack Kabinler ve  KYS  Enerji ile de  GES projelerini tanıtmak adına B hol’u 106 Nol’u stantta yerini aldı.

 

Kocaeli Kaya Elektromekanik ,2016 Mart ayında oluşturduğu Racksis markası ile özellikle Bilişim, Haberleşme, Sinyalizasyon ve Network alanlarında etkin bir şekilde kullanılan Rack Kabinleri pazara sunmuştu.

 

Aynı zamanda devletin  sağladığı imkânlar doğrultusunda lisanssız üretim için 2016 yılı başlarında TSE Güneş Enerjisi Hizmet yeterlilik belgesini alıp çalışmalara başlayarak, devlet tarafından 10 yıl enerji  alım garantisi verilen Solar Enerji sektöründe   proje geliştirme, mühendislik, satın alma, kurulum ve işletme & bakım-onarım faaliyetlerinde hizmet veriyor. Yenilenebilir enerji ve Rackkabin sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için Kocaeli Kaya’nın standını ziyaret edebilirsiniz..
Bu haber 260 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yeni pastacı çırakları bu kursta yetişiyor

Yeni pastacı çırakları bu kursta yetişiyor

KO-MEK, Köseköy Kurs Merkezinde açmış olduğu Pastacı Çırağı Kursu ile bu sektöre yeni yüzler yetiştirmeye başladı.

Sokak hayvanları soğukta aç kalmasın diye!

Sokak hayvanları soğukta aç kalmasın diye!

Büyükşehir Belediyesi soğuk havaların gelmesiyle yaşam koşulları zorlaşan sokak hayvanları için Kocaeli genelindeki hayvansever STK’lara, kedi ve köpek maması dağıtıyor.

SEDAŞ 2018 için start verdi

SEDAŞ 2018 için start verdi

SEDAŞ Elektrik dağıtım şebekelerinde kapasite artışı ve yenileme faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti için 2018 yılı yatırım çalışmalarını başlattı.

Uğur Mumcu, Kocaeli'de anılacak

Uğur Mumcu, Kocaeli'de anılacak

24 Ocak 1993 yılında Ankara'da bombalı bir saldırı sonucunda hayatını kaybeden Basın Şehidimiz Gazeteci-Yazar ve Hukukçu Uğur Mumcu için her yıl olduğu gibi bu yıl da Kocaeli'de anma etkinliğini düzenlenecek.

Kaya, yeniden seçildi

Kaya, yeniden seçildi

Şoförler Odasında Kemal Kaya başkan seçildi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET