15 Ağustos 2018 Çarşamba 19:40
 
  • 6,013 TL

  • 6,823 TL

  • 224,85 TL

  • 90.263

Öncekiler Sonrakiler

KAZ GECESİ DÜZENLENDİ

KAZ gecesi düzenlendi
17 Şubat 2018 Cumartesi 13:31

Kars-Ardahan-Iğdır vakfı tarafından düzenlenen"KAZ GECESİ",Vali Hüseyin Aksoy'un katılımıyla gerçekleştirildi.

Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa;  Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman ve Fatma Hürriyet Kaplan, İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran,  Oda Başkanları, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak’ın konuşmalarının ardından Vali Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “Değerli katılımcılar, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Kars- Ardahan ve Iğdır Vakfının  Kocaeli’nde düzenlediği bu gece; yöre insanının bu bölgede yaşayan insanlarla bir araya geldiği, geleneksel değerlerin yaşandığı  ve sonraki kuşaklara aktarıldığı önemli organizasyonlardır. Kocaeli, Türkiye’nin farklı bölgelerinden birçok insanını içinde barındıran ve Türk sanayisinin kalbi olma noktasında mesafeler almasına katkı sağlayan insanlarla doludur. Bugün Kocaeli İstanbul’dan sonra Türkiye’de en fazla vergi veren ikinci şehirdir. Bu anlamda Kocaeli’nde yaşayan ve burada çalışan insanlara teşekkür ediyorum. Milli birlik ve beraberliğimizin daha üst noktalara taşımak ve dayanışmayı en üst seviyelere götürmek anlamında bu tür geceler, organizasyonlar büyük önem taşıyor. Özellikle bu dönemde Türkiye’yi tehdit eden terör unsurlarına karşı yürütülen bu önemli mücadele döneminde, bu milli birlik ve dayanışmaya daha fazla ihtiyacımız var. Bu anlamda bu gece milli birlik ve dayanışmamıza katkı sağlayan organizasyon olarak duruyor. Odamıza, bu geceye katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Bu gece vesilesiyle bütün şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.” diyenVali Aksoy  katılımcılara teşekkür etti.


Konuşmaların ardından Vali Aksoy, organizasyonun düzenlenmesinde katkıları olan Abbas Gündüz, Ziya Sözen ve Abidin Öztürk’e plaketlerini verdi.

Bu haber 401 defa okundu

DİĞER HABERLER

Katar'dan Türkiye'ye 15 milyar dolarlık yatırım

Katar'dan Türkiye'ye 15 milyar dolarlık yatırım

.

Din görevlilerinden, Diyanet Vakfı’na bağış

Din görevlilerinden, Diyanet Vakfı’na bağış

Başiskele din görevlileri, kurban bağışlarını Türkiye Diyanet Vakfı’na yaptılar.

'Olası bir depreme hazır değiliz'

'Olası bir depreme hazır değiliz'

Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi ve Kocaeli Yer ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Şerif Barış, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin 19'uncu yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.

Depremzede o günleri anlattı

Depremzede o günleri anlattı

.

Öğretmen adaylarına müjde

Öğretmen adaylarına müjde

Resmi Gazete'de yayımlanan düzenlemeye göre artık öğretmen adaylarının KPSS puanları 2 yıl geçerli olacak.

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

ABD’li Rahip Brunson’ın avukatının ev hapsinin kaldırılması için yaptığı itiraz, mahkeme tarafından reddedildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ