23 Nisan 2018 Pazartesi 05:01
 
  • 4,071 TL

  • 5,000 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

KAZI ÇALIŞMALARINDA TARİHİ MEZAR BULUNDU

Kazı çalışmalarında tarihi mezar bulundu
24 Mart 2018 Cumartesi 16:12

İzmit 28 Haziran Mahallesinde yapılmakta olan inşaat çalışmaları sırasında rastlanan tarihi bir yapı içinden iki insana ait olduğu tahmin edilen kemik parçaları bulundu.

İzmit 28 Haziran Mahallesi Eski İstanbul Caddesi üzerinde müteahhit Naci Kaya tarafından yapılmakta olan inşaat çalışmaları esnasında iş makineleri tarihi bir yapıya rastladı. İşçilerin haber vermesi ile olay yerine polis ve İl Müze Müdürlüğüne bağlı ekipler gelerek inceleme yaptı. Tarihi yapılar içerisinden 2 insana ait olduğu tahmin edilen kemikler bulundu. Kemikler, müze müdürlüğü görevlilerince toplanarak incelenmek üzere Kocaeli İl Müze Müdürlüğüne götürüldü. Öte yandan bulunan tarihi yapıların üzeri kapatılarak,  inşaat çalışması durduruldu. Pazartesi günü uzman ekiplerin gelerek yapıda incelemede bulunacakları belirtildi.Bu haber 628 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

YSK, seçim çevreleri ve çıkaracağı milletvekili sayısının tespitinde, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi'nden alınan 2017 nüfus bilgilerini kullanacak.

İşte o sürecin detayları

İşte o sürecin detayları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erken genel seçim tarihini açıklamasından sonra akıllara ilk gelen soru, seçim takviminin nasıl işleyeceği oldu. Seçim Kanunu'ndaki düzenlemeler sürerken, önceki yıllarda uygulanan takvimin 24 Haziran2018 Pazar günü yapılacak seçimde de temel alınacağı anlaşılıyor. O tarihte Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri birlikte yapılacak. İşte o sürecin detayları.

Aç kalan köpekler koyunlara saldırdı

Aç kalan köpekler koyunlara saldırdı

.

AVRUPALI ÖĞRENCİLER İSU TESİSLERİNİ GEZDİ

AVRUPALI ÖĞRENCİLER İSU TESİSLERİNİ GEZDİ

.

Festivalde spor ve çocuk oyunları heyecanı

Festivalde spor ve çocuk oyunları heyecanı

23 Nisan Çocuk Festivali’nin bu yılki teması spor ve çocuk oyunları oldu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ