18 Mart 2018 Pazar 08:58
 
  • 3,921 TL

  • 4,819 TL

  • 165,33 TL

  • 117.216

Öncekiler Sonrakiler

KENT KONSEYİ’NDEN OK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kent Konseyi’nden Ok’a Hayırlı Olsun Ziyareti
06 Mart 2018 Salı 13:01

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar ve yönetimi, geçtiğimiz ay yapılan kongre sonunda yeniden başkan seçilen Tolga Ok’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar’ın yanı sıra, Genel Sekreteri Gültekin GÖRÜM, Kadın Meclisi Başkanı Işıl Bozca, Engelli Meclis Başkanı Nesrin Atar ile yürütme kurulu üyeleri Doç Dr. Soner Şahin, Sedat Köse, Yusuf Erenkaya, Çetin Gürol, Selçuk Çakır, Enver Düz, Halil Atay ve Gençlik Meclisi Başkanı Semih Furkan Koç eşlik etti.

Tolga Ok’a yeni görevinde başarılar dileyen Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Ok’un hizmetlerini takdirle takip ettiğini, kendisinin dinamik ve son derece aktif bir başkan olduğunu belirten Uyar, “Bundan sonra da başarılı çalışmalarınızın devam edeceğine dair inancım tam” ifadelerini kullandı.

BAŞARILI ÇALIŞMALARI HEP BİRLİKTE ORTAYA KOYACAĞIZ

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Ok, “Yapmış olduğunuz bu anlamlı  ziyaretiniz ve hediyeniz şahsımı ve yönetimimi ziyadesiyle mutlu etti. Kent Konseyi Başkanımız Adnan Uyar ve siz değerli yönetimine çok teşekkür ediyorum. Başarılı çalışmaları hep birlikte el ele vererek ortaya koyacağız“ dedi. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.Bu haber 870 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

.

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

Umuttepe Orman Depo Alanı bölgesinde yapımı planlanan evsel atık yakma ve enerji üretim tesisine, Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Sait Ağdacı tepki gösterdi.

Çakır, yeniden yürümeye başladı

Çakır, yeniden yürümeye başladı

İZMİT'te, kangren olan arka bacakları kesilen 'Çakır' isimli sokak kedisinin, sol bacak kemiğine protez yapılarak yeniden yürümesi sağlandı.

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 18 Mart Çanakkale Zaferinin yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

POMEM Başvuru formuna sporkentikocaeli.com adresinden ulaşabilecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ