• 5,357 TL

  • 6,102 TL

  • 223,59 TL

  • 96.817

Öncekiler Sonrakiler

KENT KONSEYİ’NDEN OK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kent Konseyi’nden Ok’a Hayırlı Olsun Ziyareti
06 Mart 2018 Salı 13:01

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar ve yönetimi, geçtiğimiz ay yapılan kongre sonunda yeniden başkan seçilen Tolga Ok’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar’ın yanı sıra, Genel Sekreteri Gültekin GÖRÜM, Kadın Meclisi Başkanı Işıl Bozca, Engelli Meclis Başkanı Nesrin Atar ile yürütme kurulu üyeleri Doç Dr. Soner Şahin, Sedat Köse, Yusuf Erenkaya, Çetin Gürol, Selçuk Çakır, Enver Düz, Halil Atay ve Gençlik Meclisi Başkanı Semih Furkan Koç eşlik etti.

Tolga Ok’a yeni görevinde başarılar dileyen Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Ok’un hizmetlerini takdirle takip ettiğini, kendisinin dinamik ve son derece aktif bir başkan olduğunu belirten Uyar, “Bundan sonra da başarılı çalışmalarınızın devam edeceğine dair inancım tam” ifadelerini kullandı.

BAŞARILI ÇALIŞMALARI HEP BİRLİKTE ORTAYA KOYACAĞIZ

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Ok, “Yapmış olduğunuz bu anlamlı  ziyaretiniz ve hediyeniz şahsımı ve yönetimimi ziyadesiyle mutlu etti. Kent Konseyi Başkanımız Adnan Uyar ve siz değerli yönetimine çok teşekkür ediyorum. Başarılı çalışmaları hep birlikte el ele vererek ortaya koyacağız“ dedi. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.Bu haber 969 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ