19 Ocak 2019 Cumartesi 20:49
 
  • 5,322 TL

  • 6,048 TL

  • 220,47 TL

  • 98.455

Öncekiler Sonrakiler

KENT KONSEYİ'NDEN BARO'YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kent Konseyi'nden Baro'ya hayırlı olsun ziyareti
06 Kasım 2018 Salı 12:45

.

Kocaeli Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri, kısa süre önce gerçekleştirilen Kocaeli Barosu’nun 35. Genel Kurulunda Baro Başkanlığına seçilen Av. Bahar Gültekin Candemir ve yönetimini ziyaret ederek, yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundular.
Ziyarete, Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve Kocaeli Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyelerinden Av. Ali Yıldırım Sezer,  Genç İş Adamları Derneği Başkanı Yusuf Erenkaya, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Kadir Durmuş, Engelliler Meclisi Başkanı Nesrin Atar, Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay ve Kadın Meclisi Başkanı Işıl Bozca katıldı.
Av. Bahar Gültekin Candemir ve Baro Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette konuşan Genel Sekreter Gültekin Görüm, “Yeni göreviniz hayırlı olsun. Siz ve ekibinizin her zaman hukuktan yana olacağınızdan şüphemiz yok. Bu vesileyle Kocaeli Kent Konseyi Yönetimi olarak, haksızlıklara karşı mücadele noktasında her zaman sizlere destek olacağımızı belirtmek isteriz. Bu vesileyle siz değerli Başkanımız ve yönetiminizi gönülden tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.” dedi.
Ziyaretlerinden dolayı Kocaeli Kent Konseyi Yönetimine teşekkür eden Başkan Candemir, “Amacımız vatandaşların hak, hukuk ve adalet sistemine duyduğu güveni pekiştirmektir. Kocaeli Barosu 80 yıldır çalışmalarını sürdürüyor. Bizler de devraldığımız bayrağı, daha yükseğe çıkarmak için çabalayacağız. Bu süreçte kentimizin dinamikleri olan sivil toplum kuruluşları ile birlikte hareket etmekten, Kocaeli’nin her anlamda gelişmesi için birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağız.  Özellikle Kocaeli Kent Konseyi gibi geniş hedef kitlesi ve çalışma alanı olan bir kurum ile birlikte hareket etmek bizler için de çok önemli. Bu anlamda desteğinizden ötürü çok teşekkür ederiz.” dedi.
     İyi dilek ve temennilerle sona eren ziyarette, Kocaeli Kent Konseyi Engelliler Meclisi üyeleri tarafından yapılan el işlemesi Atatürk resmi Kocaeli Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir’e hediye edildi.

Bu haber 466 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yargıtay'dan emsal olacak karar!

Yargıtay'dan emsal olacak karar!

Anneler de nafaka parası ödeyecek

Büyükşehir Konservatuvarında yarıyıl heyecanı

Büyükşehir Konservatuvarında yarıyıl heyecanı

.

TGF, MEDYANIN SORUNLARINI SİYASİLERİN GÜNDEMİNE TAŞIDI

TGF, MEDYANIN SORUNLARINI SİYASİLERİN GÜNDEMİNE TAŞIDI

.

8 bin sokak köpeğine müdahale edildi

8 bin sokak köpeğine müdahale edildi

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Sahipsiz Sokak Hayvanlarına Müdahale Birimi 2018 yılını oldukça yoğun geçirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ