20 Nisan 2019 Cumartesi 04:25
 
Öncekiler Sonrakiler

KENT KONSEYİNDEN KOTO'YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kent konseyinden KOTO'ya hayırlı olsun ziyareti
19 Nisan 2018 Perşembe 16:12

Kocaeli Kent Konseyi Yönetimi 3 Nisan’da gerçekleştirilen seçimlerde yeniden başkan seçilen KOTO Başkanı Necmi Bulut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Genel Sekreter Gültekin Görüm, Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri Tolga Ok, Yusuf Erenkaya, Çetin Gürol, Nesrin Atar, Işıl Bozca ve Halil Atay, Necmi Bulut’u makamında ziyaret ederek “Hayırlı olsun” dileklerini ilettiler. Hoş ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyeleri ve KOTO Başkanı Necmi Bulut kent ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

“KOTO İLİMİZ İÇİN ÖNEMLİ BİR DEĞER”

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Uyar, Sayın Başkanımızı tebrik ediyor ve güven tazelediği görevinde başarılar diliyorum. Kocaeli Kent Konseyi olarak sürekli iletişim halinde olduğumuz ve bir dönem yönetim kurulumuzda temsil edilen KOTO’ya ve Başkanımıza destek olmaya devam edeceğiz. Necmi Bulut KOTO’nun zor zamanlarında gelerek yeniden değer kazanmasını sağladı ve sağlamaya devam edecektir. Kocaeli Türkiye sanayisinin önemli bir yüzdesini oluşturuyor. Bu nedenle Kocaeli demek her şeyden önce sanayi demek. Bu başarının ve yüksek oranın sağlanmasında Kocaeli Sanayi Odası kadar Kocaeli Ticaret Odasının da katkısı var. Organları ve yönetim kuruluyla etkin projeler üretecek ve yeniliklere imza atacak bir Koto var karşımızda. Kendim ve yönetim kurulum adına tekrar tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.” dedi.

BULUT TEŞEKKÜR ETTİ
Uyar’ın ardından konuşan KOTO Başkanı Necmi Bulut ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Düşünceleriniz için çok teşekkür ederim, bundan sonraki süreçte de aynı bakış açısıyla sürekli yardımlaşarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 8258 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ