23 Mart 2019 Cumartesi 04:23
 
Öncekiler Sonrakiler

KENT MEYDANINDA ARAÇ PARKI YASAKLANIYOR

Kent meydanında araç parkı yasaklanıyor
14 Eylül 2018 Cuma 23:22

Büyükşehir basın iş başında...

Ne zaman olumsuz bir haber medyada yerbulsa Büyükşehir basın o konuda anında farklı bir haberi  hemen medya ya sevk eder.

Malumunuz kent meydanı altında faaliyete geçen otoparkta liftlerde yaşanan problem sonrası bazı araçlar zarar görmüş ve bu haber medyada yer almıştı. Büyükşejhirin imajını kurtarmakla görevli basın servisi anında devereye girdi ve hemen aşağıdakihaberi medya organlarına sevk etti.


İŞTE O HABER

Eski valilik binası alanında bulunan kent meydanı kapalı otoparkı, vatandaşlara ücretsiz olarak hizmet vermeye başladı. Ücretsiz otopark, meydanın çevresinde araç kalabalığının azaltılmasına önemli bir şekilde katkı sağladı. Zabıta Daire Başkanlığı trafik şube müdürlüğü ekipleri, kent meydanı çevresindeki bölge esnafını, meydanın çevresindeki yollara araçlarını park etmemeleri konusunda uyardı.
 

MEYDAN ÇEVRESİNE PARK EDİLEN ARAÇLAR ÇEKİLECEK

Kent meydanında araç yoğunluğunun yaşanmaması için denetimlerini sıklaştıran trafik zabıta ekipleri, bölge esnafını gezerek uyarılarda bulundu. Ekipler kent meydanı altındaki ücretsiz otoparkın kullanılmasını belirtiyor. Yapılan uyarılardan sonra meydan çevresine park edilen araçlara yönelik, cezai işlem uygulanıp çekiliyor. 
Bu haber 825 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ