16 Temmuz 2019 Salı 20:39
 
Öncekiler Sonrakiler

KİMSE HESAP YAPMASIN

Kimse hesap yapmasın
04 Haziran 2018 Pazartesi 21:15

Kocaeli Eğitim Vakfı(KEV)'nın Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz'a karşı yeni bir oluşum hazırlıklarını başlatması, taraftarları harekete geçirdi.

Yeni girişimlerin yapılmasının ortaya çıkması üzerine sosyal medyada paylaştığı yorumla dikkat çeken Kocaelispor Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler, 'Bahri Yavuz'un yanındayız' diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.  


Başkan Bahri Yavuz'un KEV konusunda vereceği her kararda taraftarlarıyla birlikte yanında olacaklarını vurgulayan Güler'in sosyal medyada yaptığı paylaşımın tamamı ise şöyle: 

 

"KEV konusunda Bahir Yavuz'un yanındayız!"

"Bu olaylara müdahil olmayı istemezdim ama konu Bahri Yavuz ve Kocaelispor ise, iki kelime konuşmak hakkımızdır. KEV’de yurt konusunda sayın başkanın baya bir yol aldığını, KEV’e müthiş bir ivme kazandırdığı net bir şekilde ortadadır. İnanılmaz çalışmalar yapılıyor, emek ortada... Lakin şimdi çıkıp da 'KEV’i bize geri ver' demek hainlikten başka bir şey değildir. Bir kurgu yapıldı, oyun oynanmaya çalışılıyor. Yemez o işler bitti sayın çok eski  abiler... Yeter artık bırakın, olmuyor yani kimse inanmıyor bunlara... Sayın Feridun Güray ortaya atıldı, saygın bir insan Kocaelispor  için mücadelesi hep oldu, bizim de saygımız hep var oldu ama burada oyunun bir parçası olursan sana saygı duymayı bizden sakın bekleme. Sayın Bahri Yavuz’un  eti sert gelir size bu konuda Sayın Başkanı yedirmeyiz, yiyemezsiniz. Adaletli olmaksa başkanın yaptıkları ortada biz gördüğümüzü görmedik diyemeyiz, yapılan emekleri yok sayamayız. KEV konusunda Sayın Bahri Yavuz’un arkasında değil, yanındayız. Bu işleri gençlere bu işin hakkını verenlere bırakın, oyun oynamayın. Bu oyunun içine biz girersek bu oyunu bozarız. Gazetelerde Alpaslan Seymen, Murat Sirmen, Kenan Yenilmez, Zeynel Başlak isimleri ayyukada. Kimlerin bu kurguda senaryo yazdıkları belli... Keşke bu hırsınız bu kulüp içinde olsaydı... Büyüklüğünüze yakışanı yapın, destek olun. Feridun Amca, kimsenin gazına oyununa gelme... Yarın bugün ilk seni ortada bırakırlar sen gel bizim amcamız olarak kal..."                                          

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği

Bu haber 1146 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ