15 Ağustos 2018 Çarşamba 13:49
 
  • 6,088 TL

  • 6,905 TL

  • 226,96 TL

  • 92.079

Öncekiler Sonrakiler

KIRIM TÜRKLERİ İFTARDA BULUŞTU

Kırım Türkleri İftarda Buluştu
22 Mayıs 2018 Salı 12:02

.

Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kocaeli Şubesi’nin düzenlediği geleneksel iftar yemeğine Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut da katıldı.

Dernek Binasında Gerçekleşti
Her yıl Ramazan ayında dernek binasında iftar programı düzenleyen Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kocaeli Şubesi, bu yıl da geleneği bozmadı. Derneğin Denizciler Caddesi No: 18 adresinde bulunan binasında gerçekleşen iftar programına başta Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut olmak üzere, çok sayıda davetli ve dernek üyesi katıldı. Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kocaeli Şube Başkanı Suavi Oktay, iftara katılımlarından dolayı Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve konuklara teşekkürlerini iletti.

STK’larımız Olmazsa Olmazımızdır
İftar programında bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, yaptığı konuşmada “Derince’miz için hizmete sunacağımız projelerimizi belirlerken sizin gibi çok değerli sivil toplum kuruluşlarımız ile yaptığımız istişareler önemli rol oynadı. Bizim için STK’larımız olmazsa olmazımızdır” dedi. İlçeye birçok önemli eser kazandırdıklarını belirten Başkan Bulut, “Bugün ilçemizde yapımını tamamladığımız Yelken Kafe, Kapalı Yüzme Havuzu, İshakçılar Er Meydanı ve Spor Kompleksi ile viyadüklerimiz hizmet vermeye başladı. Yapımı devam eden çalışmalarımızın da tamamlanmasıyla Derince’miz birçok kalıcı esere daha kavuşmuş olacak” dedi.

Bu haber 364 defa okundu

DİĞER HABERLER

'Olası bir depreme hazır değiliz'

'Olası bir depreme hazır değiliz'

Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi ve Kocaeli Yer ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Şerif Barış, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin 19'uncu yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.

Depremzede o günleri anlattı

Depremzede o günleri anlattı

.

Öğretmen adaylarına müjde

Öğretmen adaylarına müjde

Resmi Gazete'de yayımlanan düzenlemeye göre artık öğretmen adaylarının KPSS puanları 2 yıl geçerli olacak.

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

ABD’li Rahip Brunson’ın avukatının ev hapsinin kaldırılması için yaptığı itiraz, mahkeme tarafından reddedildi.

Vali Aksoy'dan anlamlı ziyaretler

Vali Aksoy'dan anlamlı ziyaretler

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kayseri 1. Komando Tugayında vatani görevini yaparken 2016 yılında çarşı iznine çıkan er ve erbaşları taşıyan halk otobüsüne teröristler tarafından düzenlen terör eylemi sonucu şehadet mertebesine eren Şehit Onbaşı Piyade Er Abdulsamet Özen'in , Onbaşı Piyade Er Raşit Yücel'in ailesini ziyaret etti.

Terzigölü Caddesi yenilendi

Terzigölü Caddesi yenilendi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kartepe Köseköy’de yol yenileme çalışması gerçekleştirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ