19 Aralık 2018 Çarşamba 03:24
 
  • 5,341 TL

  • 6,079 TL

  • 214,73 TL

  • 91.074

Öncekiler Sonrakiler

KIRIM TÜRKLERİ İFTARDA BULUŞTU

Kırım Türkleri İftarda Buluştu
22 Mayıs 2018 Salı 12:02

.

Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kocaeli Şubesi’nin düzenlediği geleneksel iftar yemeğine Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut da katıldı.

Dernek Binasında Gerçekleşti
Her yıl Ramazan ayında dernek binasında iftar programı düzenleyen Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kocaeli Şubesi, bu yıl da geleneği bozmadı. Derneğin Denizciler Caddesi No: 18 adresinde bulunan binasında gerçekleşen iftar programına başta Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut olmak üzere, çok sayıda davetli ve dernek üyesi katıldı. Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kocaeli Şube Başkanı Suavi Oktay, iftara katılımlarından dolayı Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve konuklara teşekkürlerini iletti.

STK’larımız Olmazsa Olmazımızdır
İftar programında bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, yaptığı konuşmada “Derince’miz için hizmete sunacağımız projelerimizi belirlerken sizin gibi çok değerli sivil toplum kuruluşlarımız ile yaptığımız istişareler önemli rol oynadı. Bizim için STK’larımız olmazsa olmazımızdır” dedi. İlçeye birçok önemli eser kazandırdıklarını belirten Başkan Bulut, “Bugün ilçemizde yapımını tamamladığımız Yelken Kafe, Kapalı Yüzme Havuzu, İshakçılar Er Meydanı ve Spor Kompleksi ile viyadüklerimiz hizmet vermeye başladı. Yapımı devam eden çalışmalarımızın da tamamlanmasıyla Derince’miz birçok kalıcı esere daha kavuşmuş olacak” dedi.

Bu haber 401 defa okundu

DİĞER HABERLER

AK Parti İzmit’te Rıfat Akbaş Aday !

AK Parti İzmit’te Rıfat Akbaş Aday !

Akbaş, Vekaleten Üstlendiği Göreve Asaleten Atanmak İçin Aday

Oh nihayet bitti!

Oh nihayet bitti!

“EFSANE GERİ DÖNÜYOR” Kampanyası son aerdi.

Başkan İsmail Baran'a Ufka Yolculuk ziyareti

Başkan İsmail Baran'a Ufka Yolculuk ziyareti

.

Arıcılık kursu düzenlenecek

Arıcılık kursu düzenlenecek

.

Kar kapıda!

Kar kapıda!

Meteoroloji saat verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ