23 Ekim 2018 Salı 09:37
 
  • 5,680 TL

  • 6,512 TL

  • 223,01 TL

  • 94.682

Öncekiler Sonrakiler

KIRIM TÜRKLERİ İFTARDA BULUŞTU

Kırım Türkleri İftarda Buluştu
22 Mayıs 2018 Salı 12:02

.

Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kocaeli Şubesi’nin düzenlediği geleneksel iftar yemeğine Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut da katıldı.

Dernek Binasında Gerçekleşti
Her yıl Ramazan ayında dernek binasında iftar programı düzenleyen Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kocaeli Şubesi, bu yıl da geleneği bozmadı. Derneğin Denizciler Caddesi No: 18 adresinde bulunan binasında gerçekleşen iftar programına başta Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut olmak üzere, çok sayıda davetli ve dernek üyesi katıldı. Kırım Türkleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Kocaeli Şube Başkanı Suavi Oktay, iftara katılımlarından dolayı Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ve konuklara teşekkürlerini iletti.

STK’larımız Olmazsa Olmazımızdır
İftar programında bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, yaptığı konuşmada “Derince’miz için hizmete sunacağımız projelerimizi belirlerken sizin gibi çok değerli sivil toplum kuruluşlarımız ile yaptığımız istişareler önemli rol oynadı. Bizim için STK’larımız olmazsa olmazımızdır” dedi. İlçeye birçok önemli eser kazandırdıklarını belirten Başkan Bulut, “Bugün ilçemizde yapımını tamamladığımız Yelken Kafe, Kapalı Yüzme Havuzu, İshakçılar Er Meydanı ve Spor Kompleksi ile viyadüklerimiz hizmet vermeye başladı. Yapımı devam eden çalışmalarımızın da tamamlanmasıyla Derince’miz birçok kalıcı esere daha kavuşmuş olacak” dedi.

Bu haber 383 defa okundu

DİĞER HABERLER

Zabıta'dan denetimler

Zabıta'dan denetimler

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanındaki denetimlerini sürdürüyor.

Kayıp şahsı AFAD buldu

Kayıp şahsı AFAD buldu

Kocaeli AFAD ve Jandarma ekipleri Yuvacık Menekşe Yaylasında mahsur kalan şahıs için birlikte kurtarma operasyonu yaptı.

Zamburkan' dan Cumhuriyet sergisine davet var

Zamburkan' dan Cumhuriyet sergisine davet var

'Cumhuriyet 2018 Karma Sergisi' 29 Ekim Pazartesi günü sanatseverlerle buluşacak.

Devlet Hastanesi otoparkına son rötuşlar

 Devlet Hastanesi otoparkına son rötuşlar

Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Devlet Hastanesi yanındaki otoparkta çalışmalarını tamamlıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET