19 Haziran 2018 Salı 15:09
 
  • 4,771 TL

  • 5,512 TL

  • 195,73 TL

  • 92.889

Öncekiler Sonrakiler

KOBİDOS İZNİK'TE KAMP YAPTI

KOBİDOS İznik'te kamp yaptı
12 Eylül 2017 Salı 10:24

Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü, ağustos ayının son faaliyetinde İznik’te kamp yaptı

9 kişilik ekip İznik’te kamp yaparken, eylül ayında ise KOBİDOS ekibi Kandıra’da kamp yapacak. Kurulmasından bu yana faaliyetlerine aralıksız devam eden Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü İznik’te kamp yaptı.
Ağustos ayı etkinlikleri kapsamında KOBİDOS ekibi Perşembe pazarında toplandılar. KOBİDOS ekibi Sapanca, Adapazarı, Mekece’nin ardından İznik’e ulaştılar. 9 kişilik ekip kampın gidişinde 130 km yol kat ettiler. İznik’te Kayıkçı Konağı’nda çadırlı kamp yapan KOBİDOS ekibi dönüş yolunda ise Karamürsel yolunu kullandılar.

İznik’te tarihi ve turistik yerleri gezme imkanı bulan kulüp üyeleri bir gecelik kampın ardından geri döndüler. Kamp hakkında açıklama yapan KOBİDOS Başkanı Ali Osman Kanyılmaz “Dernek olarak ağustos ayının son faaliyetinde İznik’te kamp yaptık. 9 kişilik ekip ile çıktığımız yolda her türlü güvenlik önlemini alarak ilerledik. Çok keyifli bir kamp geçirdik. İznik’te tarihi yerleri gezme imkanı bulduk. Kampa katılan dernek üyelerimiz çok güzel bir gün yaşadılar. Eylül ayı içerisinde ise Kandıra sahillerine gidere kamp yapmayı planlıyoruz. Tüm doğa ve bisiklet severleri etkinliklerimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 259 defa okundu

DİĞER HABERLER

Aksoy'dan iade-i ziyaret

Aksoy'dan iade-i ziyaret

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı ve yeni yönetim kurulu üyelerine iade-i ziyarette bulundu.

"Bu ağaçlar kesilmeyecek"

CHP Çevre ve Sağlık Komisyonu ve Tarım Orman İş Sendikası, Umuttepe’de yapılması planlanan evsel katı atık yakma tesisinin inşası için kesilecek 10 binden fazla ağacı kurtarmak doğrultusunda bir eylem planı hazırladı.

Kocaeli bayramda en çok konuşan 10 il arasında

Kocaeli bayramda en çok  konuşan 10 il arasında

Bayramı 17 bin terabayt data, 1.5 milyar dakika konuşma ve 680 milyon SMS ile kutladık

AFAD’dan kayıp operasyonu

AFAD’dan kayıp operasyonu

Kocaeli AFAD İl Müdürlüğü, aynı gün Derince ve Kandıra’da kaybolan 2 vatandaş için arama kurtarma operasyonu gerçekleştirdi.

KANDİL VURULDU

KANDİL VURULDU

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET