25 Kasım 2017 Cumartesi 08:54
 
  • 3,944 TL

  • 4,709 TL

  • 163,18 TL

  • 104.539

Öncekiler Sonrakiler

KOBİDOS İZNİK'TE KAMP YAPTI

KOBİDOS İznik'te kamp yaptı
12 Eylül 2017 Salı 10:24

Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü, ağustos ayının son faaliyetinde İznik’te kamp yaptı

9 kişilik ekip İznik’te kamp yaparken, eylül ayında ise KOBİDOS ekibi Kandıra’da kamp yapacak. Kurulmasından bu yana faaliyetlerine aralıksız devam eden Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü İznik’te kamp yaptı.
Ağustos ayı etkinlikleri kapsamında KOBİDOS ekibi Perşembe pazarında toplandılar. KOBİDOS ekibi Sapanca, Adapazarı, Mekece’nin ardından İznik’e ulaştılar. 9 kişilik ekip kampın gidişinde 130 km yol kat ettiler. İznik’te Kayıkçı Konağı’nda çadırlı kamp yapan KOBİDOS ekibi dönüş yolunda ise Karamürsel yolunu kullandılar.

İznik’te tarihi ve turistik yerleri gezme imkanı bulan kulüp üyeleri bir gecelik kampın ardından geri döndüler. Kamp hakkında açıklama yapan KOBİDOS Başkanı Ali Osman Kanyılmaz “Dernek olarak ağustos ayının son faaliyetinde İznik’te kamp yaptık. 9 kişilik ekip ile çıktığımız yolda her türlü güvenlik önlemini alarak ilerledik. Çok keyifli bir kamp geçirdik. İznik’te tarihi yerleri gezme imkanı bulduk. Kampa katılan dernek üyelerimiz çok güzel bir gün yaşadılar. Eylül ayı içerisinde ise Kandıra sahillerine gidere kamp yapmayı planlıyoruz. Tüm doğa ve bisiklet severleri etkinliklerimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 184 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ne bekliyorsunuz?

Ne bekliyorsunuz?

.

VM Medıcal Park kocaeli öğretmenleri unutmadı

VM Medıcal Park kocaeli öğretmenleri unutmadı

VM Medıcal Park Kocaeli Hastahanesi 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri sıcak bir bilgi yuvasına dönüştürdükleri okullarında ziyaret etti.

Öğretmenlik;Gücünü sevgiden alan kutsal meslek

Öğretmenlik;Gücünü sevgiden alan kutsal meslek

Sevgi, emek ve özveri ile yeni nesillere rehberlik eden tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı, Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Oksijen tüpü patladı! 2 yaralı

Oksijen tüpü patladı! 2 yaralı

İzmit'te Aile Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Rehabilitasyon ve Aile Danışmanlığı merkezinde hastalara götürülen oksijen tüpü patladı.2 yaralı

14.Hamidiye kestane festivali yapıldı

14.Hamidiye kestane festivali yapıldı

14.Hamidiye kestane festivali, başbakan yardımcısı Fikri Işık ve Vali Hüseyin Aksoy'un katılımıyla gerçekleştirildi.

Bu kadarına da PES ARTIK!

Bu kadarına da PES ARTIK!

Kartepe Belediyesi yetkilileri kamu malına zarar verenlere duyarlı olmaya davet ederken, polis ile işbirliği içerisinde olduklarını belirttiler.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET