23 Şubat 2018 Cuma 09:14
 
  • 3,788 TL

  • 4,661 TL

  • 161,85 TL

  • 116.841

Öncekiler Sonrakiler

KOBİDOS İZNİK'TE KAMP YAPTI

KOBİDOS İznik'te kamp yaptı
12 Eylül 2017 Salı 10:24

Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü, ağustos ayının son faaliyetinde İznik’te kamp yaptı

9 kişilik ekip İznik’te kamp yaparken, eylül ayında ise KOBİDOS ekibi Kandıra’da kamp yapacak. Kurulmasından bu yana faaliyetlerine aralıksız devam eden Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü İznik’te kamp yaptı.
Ağustos ayı etkinlikleri kapsamında KOBİDOS ekibi Perşembe pazarında toplandılar. KOBİDOS ekibi Sapanca, Adapazarı, Mekece’nin ardından İznik’e ulaştılar. 9 kişilik ekip kampın gidişinde 130 km yol kat ettiler. İznik’te Kayıkçı Konağı’nda çadırlı kamp yapan KOBİDOS ekibi dönüş yolunda ise Karamürsel yolunu kullandılar.

İznik’te tarihi ve turistik yerleri gezme imkanı bulan kulüp üyeleri bir gecelik kampın ardından geri döndüler. Kamp hakkında açıklama yapan KOBİDOS Başkanı Ali Osman Kanyılmaz “Dernek olarak ağustos ayının son faaliyetinde İznik’te kamp yaptık. 9 kişilik ekip ile çıktığımız yolda her türlü güvenlik önlemini alarak ilerledik. Çok keyifli bir kamp geçirdik. İznik’te tarihi yerleri gezme imkanı bulduk. Kampa katılan dernek üyelerimiz çok güzel bir gün yaşadılar. Eylül ayı içerisinde ise Kandıra sahillerine gidere kamp yapmayı planlıyoruz. Tüm doğa ve bisiklet severleri etkinliklerimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 224 defa okundu

DİĞER HABERLER

Toplumsal baskı işe yaradı!

Toplumsal baskı işe yaradı!

.

Dışişleri'nden son dakika Hollanda açıklaması

Dışişleri'nden son dakika Hollanda açıklaması

.

ATİK, Antakya'da

ATİK, Antakya'da

ATİK Atılımcı İşadamları Derneği başkanı Yasin Akyol ve üyeleri Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin'ni ziyarette bulundu.

Karacan anlaşmayı açıkladı, işçiler coştu

Karacan anlaşmayı açıkladı, işçiler coştu

.

Başiskele Beşiktaşlılar Derneği kahvaltıda buluştu

Başiskele Beşiktaşlılar Derneği kahvaltıda buluştu

Başiskele Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Selim Yılmaz programda Birlik ve beraberliğe vurgu yaparak şöyle konuştu

İzmit'te Hocalı şehitleri anılacak

İzmit'te Hocalı şehitleri anılacak

Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ bölgesi Hocalı kasabasında 26 Şubat 1992 tarihinde Ermenilerce katledilenler İzmit’te de anılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ