20 Eylül 2018 Perşembe 12:34
 
  • 6,160 TL

  • 7,214 TL

  • 238,29 TL

  • 96.788

Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ'NİN GURURU

Kocaeli'nin gururu
02 Nisan 2018 Pazartesi 10:47

Kocaeli'de öncü ve örnek projeleri hayata geçirmenin haklı gururunu yaşayan Başiskele Belediyesi, ilçenin marka değerini artırmaya devam ediyor

Başiskele Belediyesi, okul öncesi ilk ve ortaöğretim öğrencilerine derslerde öğrendikleri teorik trafik bilgilerine uygulama fırsatı vermek için Kocaeli’de bir ilke imza atarak Başiskele Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nı hayata geçirdi. Çocuklar bu parkta gündelik hayatta her an karşı karşıya kaldıkları trafik ortamını güvenli bir alanda yaşayarak öğreniyor.

İl ve ilçe genelinin yanı sıra Türkiye’nin dört bir tarafından birçok okul tarafında gelip gezilen ve merak edilen bir yer haline gelen eğitim parkı her gün kapılarını farklı bir okulun öğrencilerine açıyor.

Bu kapsamda ülke genelinde birçok okulun gezi programına aldığı Başiskele Belediyesi Çocuk Trafik Eğitim Parkı’na Bursa Gemlik Cumhuriyet İlkokulu öğrencilerini ve ailelerini misafir etti.

Ziyaret sonunda memnuniyeti gözlerinden okunan çocukların, böyle eğitim parkların bir ihtiyaç olduğunu bizlere bir kez daha gösterdi. Daha sonra çocuklar ve aileleri Başiskele’nin diğer yerlerini gezdi.Bu haber 187 defa okundu

DİĞER HABERLER

Mahalle Mahalle Seminerler Devam Ediyor

Mahalle Mahalle Seminerler Devam Ediyor

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından her hafta bir mahallede düzenlenen Mahalle Mahalle Seminer projesi devam ediyor.

O firmalara af yok!

 O firmalara af yok!

Kocaeli Valiliği, Kocaeli’de 7 firmada toplam 1061 üründe haksız fiyat artışı tespit edildiğini açıkladı.

'Seka Yaz Konserleri' Serdar Ortaç ile son buldu

'Seka Yaz Konserleri' Serdar Ortaç ile son buldu

.

Uyarılara uymayanlara yasal işlem

Uyarılara uymayanlara yasal işlem

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET