21 Mart 2019 Perşembe 03:20
 
Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ BİLİŞİM VE PAN ETİKET KONYA'DA ZİRVE YAPTI

Kocaeli Bilişim ve Pan Etiket Konya'da Zirve yaptı
04 Temmuz 2018 Çarşamba 14:45

Kocaeli ve İstanbul'da faaliyet göstermekte olan Kocaeli Bilişim ve Pan Etiket firmalarının sponsorluğundaki tırmanışta Kocaeli Bilişim Genel Müdürü Göksu Günay, Konya Ereğli'de bulunan Aydos Dağı'nda zirve yaptı.

Konya Ereğli Dağcılık Kulübü Erdak tarafından bu yıl 8.si düzenlenen Aydos Dağı Dağcılık Şenliği'ne ilimizi temsilen Kocaeli Bilişim ve Pan Etiket markalarını temsilen Göksu Günay katıldı.

Türkiye'nin dört bir yanından 250 kadar dağcının katıldığı etkinliğe, aynı zamanda Yalova Dağcılık Bşk. Yrd. görevini de yürütmekte olan Göksu Günay ile birlikte Yados ekibinden Bşk. Yusuf İşsever ve Kamil Atilla katıldı.

Cumartesi günü Ereğli'ye ulaşan ekip, Erdak Kulübü tarafından diğer ekiplerle birlikte karşılandı. Yunus Emre Parkı’nda buluşan dağcılar, Atatürk Anıtı’na ilerleyip, saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşı’nı okudu. Daha sonra Kırakpınar kamp alanına (2100 mt) intikal eden ekip, kamp alanına 2.5 saatlik bir yürüyüşün ardından ulaşarak, çadırları kurarak tırmanış için son hazırlıklarını yaptı.

Pazar sabahı, saat 03:30 da Aydos Dağı (3430mt) zirvesi için harekete geçen 250 kişilik ekipte yer alan Göksu Günay, saat 10.00 da zirveye ulaştı. Burada kutlamalar, fotoğraf çekimleri ve dinlenmenin ardından dönüşe geçildi. Toplam 10 saat süren etkinliğin ardından Pazartesi sabahı Kocaeli’ne döndü.


"Sponsorlarımıza teşekkür ederiz"

Zirvede Kocaeli Bilişim ve Pan Etiket flaması açan Göksu Günay, "Biz Kocaeli için, Türkiye için değer üretmeye devam ediyoruz. Bizden desteklerini esirgemeyen sponsorumuz Pan Etiket firmasına da teşekkür ederiz. Gözümüz her daim zirvede. Çıktığımız dağlar kadar yaptığımız işlerle de hep zirvede olmaya devam edeceğiz. Kocaeli'nde de böyle şenliklerin olmasını dileriz. Bu anlamda başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu'nun öncülüğünde her türlü desteğe hazırız" dedi.


Bu haber 516 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ