24 Mayıs 2019 Cuma 05:11
 
Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ DEVLET’DE ENGELLİ ÇALIŞANLAR MORAL BULDU

Kocaeli Devlet’de Engelli Çalışanlar Moral Buldu
06 Aralık 2018 Perşembe 15:25

Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Adem Çakır, “Çalışanlarımızla aramızda hiç bir zaman engel yok”.

Kocaeli Devlet Hastanesi’nde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında hoş bir etkinlik gerçekleşti. Etkinlikte, Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Adem Çakır, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Dilek Şener ve yardımcısı Zuhal Gümüş Topuz, İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Muttalip Üzmez ve engelli çalışanlarımız bir araya gelerek pasta kesip moral buldu.

ARAMIZDA ENGEL YOK
Herkesin potansiyel bir engelli adayı olduğunu belirten Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Adem Çakır, “Engellilere yönelik farkındalık faaliyetlerini sadece bir gün değil her gün yapmak gerekiyor. Engelliler hayatın çok önemli bir parçası. Sosyal hayatta ve iş hayatında daha fazla yer almalılar. Kocaeli’de engelli çalışan sayısı en çok olan hastane biziz ve bundan dolayı gurur duyuyoruz. Çalışanlarımızla aramızda hiç bir zaman engel olmadı olmayacak. Kendilerinin istek ve önerilerine her zaman değer verdiğimizi bilmelerini isterim” diyerek 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün önemine dikkat çekti.

KENDİMİZİ ÖZEL HİSSETTİK
Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Elif Ertürk, “Hastane yönetimiyle her zaman görüş alışverişinde bulunabiliyoruz. Fikirlerimize değer verdiklerini bilmek bizleri memnun ediyor. Elbette samimi bulduğumuz bu yakınlık, hatırlanmak ve değer görmek adına kendimizi özel hissettiriyor. Bugün de hastane yöneticileri etkinlik düzenleyerek bize sürpriz hazırlamışlar. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Farkındalık Haftası’nda yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

HATIRLANMAK ÇOK GÜZEL
Santral Görevlisi Yakup Yağcı, “Engellilere sorunu çözülen değil, sorun çözen taraf olarak bakılmalı. Yapılan çalışmalarda yer alarak, sorunların tespit edilmesine ve çözüme ulaşmasına katkı sağlayabiliriz. Hatırlanmak çok güzel. Bu anlamda bizlere her zaman destek olan ve fikirlerimize değer veren yöneticilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.
Bu haber 585 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kuyumculardan ortak mesaj:

Kuyumculardan ortak mesaj:

Mesleğimize gölge düşürülmesine izin vermeyeceğiz

Sosyal medyada 'oltaya' gelmeyin

Sosyal medyada 'oltaya' gelmeyin

AÖF için ek sefer hizmeti

AÖF için ek sefer hizmeti

.

Ziftcan hem sağlığına hem de yeni yuvasına kavuştu

Ziftcan hem sağlığına hem de yeni yuvasına kavuştu

Körfez ilçesinde zift birikintisine yapışık halde bulunan Ziftcan sağlığının yanı sıra yeni bir yuvaya kavuştu.

YIPRANAN BAYRAKLAR YENİLENDİ

 YIPRANAN BAYRAKLAR YENİLENDİ

İzmit Belediyesi tarafından şehrin değişik noktalarında bulunan bayrak direklerinin bakım ve onarımı yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ