19 Mayıs 2019 Pazar 20:36
 
Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ GENÇ-İMO’DAN STAJA İLK ADIM SEMİNERİ

Kocaeli genç-İMO’dan Staja İlk Adım Semineri
23 Mart 2018 Cuma 09:41

.

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi ve Kocaeli Genç-İMO işbirliği ile Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü öğrencilerine “Staja İlk Adım Etkinliği” adı altında seminer düzenlendi.

Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı aynı zamanda İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu üyesi olan Doç. Dr. Utkan MUTMAN tarafından yönetilen staj bilgilendirme toplantısına Kocaeli genç-İMO Başkanı İsmail Yaruk’un yanı sıra çok sayıda öğrenci katıldı. Panel Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Savaş Ayberk Konferans Salonu’nda düzenlendi.

Staja ilk adım semineri açılış konuşmasında genç-İMO Başkanı İsmail Yaruk,  genç-İMO’ya desteklerini artırarak devam ettiren İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok’a,  Şube Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Utkan Mutman’a  bugüne kadarki maddi manevi desteklerinden dolayı teşekkür etti. Seminer Yaruk’un açılış konuşmasından sonra İnşaat Mühendisi Alper Uluşan’ın inşaat mühendisliği eğitiminden elde edilmesi gerekenler konulu konuşması ve Araştırma Görevlisi İnş. Müh. Murat Karadeniz’in staj sürecinde yapılması gerekenleri öğrencilere soru-cevap şeklinde aktarmasıyla devam etti.

Son olarak sözü İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı ve İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Utkan Mutman alarak  staj konusunda İnşaat Mühendisleri Odası’nın her sene olduğu gibi bu senede öğrenciler inin yanında olduğunu belirterek desteklerinin devam edeceğini, bunun da oda yönetiminin en değer verdiği konulardan biri olduğunu  belirterek genç-İMO yönetimine teşekkür ederek sözü noktaladı. Seminer konuk konuşmacılara plaket verildikten sonra staj yapmak isteyen öğrencilerin başvurularının alınmasıyla son buldu.
Bu haber 389 defa okundu

DİĞER HABERLER

Çerkesler, Sürgünün 155'inci Yılında Atalarını Andı

Çerkesler, Sürgünün 155'inci Yılında Atalarını Andı

155 YILDIR DİNMEYEN BİR ACI

Kalyoncu ve Ekibi Hürriyet’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Kalyoncu ve Ekibi Hürriyet’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Fedarasyonu Başkan ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İYİ PARTİ KADIN KOLLARI MECLİSTE

İYİ PARTİ KADIN KOLLARI MECLİSTE

YILDA 8 BİN ÇOCUK İSTİSMARA UĞRUYOR!

Ramazan Davulcusu İzmir marşı çalarsa!

Ramazan Davulcusu İzmir marşı çalarsa!

.

Kartepe Belediyesi 1 yılda 8.6 milyon TL'lik çiçek aldığı ortaya çıktı

Kartepe Belediyesi 1 yılda 8.6 milyon TL'lik çiçek aldığı ortaya çıktı

Belediyeden harcamayla ilgili "Sehven yapılan bir hatadır" açıklaması geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ