21 Ağustos 2018 Salı 05:02
 
  • 6,092 TL

  • 7,026 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ KENT KONSEYİ AİLESİ,İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Kocaeli Kent konseyi ailesi,İftarda bir araya geldi
29 Mayıs 2018 Salı 18:28

.

Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu, meclis ve çalışma grubu üyeleri ile aileleri, Başkan Adnan Uyar ve Genel Sekreter Gültekin Görüm’ün ev sahipliğinde Sekapark Otel’de düzenlenen bir iftar yemeğinde bir araya geldi.


Sekapark  Otel’de düzenlenen iftar yemeğine Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ayhan,  Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyelerinden Av. Ali Yıldırım Sezer, Selçuk Çakır, Yusuf Erenkaya, İsmail Hakkı Yıldırım, Kocaeli Kent Konseyi  7. Dönem Başkanı Halil İbrahim Kahraman, 8. Dönem Başkanı Abdullah Köktürk, Kocaeli Kent Konseyi Kurucularından Eski Genel Sekreter Sedat Yücel, Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay, Engelli Meclisi Başkanı Nesrin Atar, Gençlik Meclisi Başkanı Semih Furkan Koç, Kadın Meclisi Başkanı Işıl Bozca, Çevre Çalışma Grubu Başkanı Mustafa Görgün, Doğa ve Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanı Selma Platin Pek, Kültür ve Sanat Çalışma Grubu Başkanı Hüseyin Sert ve Fotoğrafçılık Çalışma Grubu Başkanı Nurşah Şahin başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.


Hoş ve samimi bir ortamda gerçekleşen iftar organizasyonunun açılış konuşmasını Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar yaptı. Uyar konuşmasında; “Allah her birimizi sağlık, mutluluk ve ağız tadıyla nice ramazanlara ulaştırsın. Nice ramazanlara, nice yıllara birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde adım atalım. Allah’a şükürler olsun ki özgürlük içinde, çoluğumuzla, çocuğumuzla, akrabalarımızla, komşularımızla, dostlarımızla ve bütün milletimizle bir ramazan bayramına daha ulaşıyoruz. Nice böyle ramazan iftarlarında birlikte olmayı temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.


Yemeğin ardından Kocaeli Kent Konseyi 8. Dönem Başkanı Abdullah Köktürk iftar duası yaptırdı ve herkesin ramazanını kutladı.

Bu haber 335 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli, Kurban Bayramı coşkusuna hazırlanıyor.

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Bugün boş ama...

Bugün boş ama...

.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ