26 Mayıs 2018 Cumartesi 09:14
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 197,88 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ KİTAP FUARI’NDA KOTO’YA TEBRİK VE TEŞEKKÜR

Kocaeli Kitap Fuarı’nda KOTO’ya tebrik ve teşekkür
10 Mayıs 2018 Perşembe 13:01

.

Kocaeli protokolü, 10 Kocaeli Kitap Fuarı’na ‘Kitap Sevginize Ortak Oluyoruz’ kampanyasıyla katılan ve 1.500 öğrenciyi kitapla buluşturan Kocaeli Ticaret Odası’nın standını ziyaret ederek tebrik ve teşekkür etti

KOTO’YA YOĞUN İLGİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından  düzenlenen 10. Kocaeli Kitap Fuarı, 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü kapılarını açtı. Her yıl Kocaeli Kitap Fuarı’na özel kampanyalar düzenleyen Kocaeli Ticaret Odası, bu yıl özellikle kitaba ulaşmakta güçlük çeken öğrenciler için düzenlediği ‘Kitap Sevginize Ortak Oluyoruz’ isimli kampanyayla fuarda yoğun ilgi gördü.

STANDI ZİYARET ETTİLER

1.500 öğrenciye indirimli kitap kuponu hediye eden KOTO’nun standını ziyaret eden Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve beraberindeki il protokolü, Kocaeli Ticaret Odası’nı tebrik ederek, yarınlarımıza yaptığı yatırım dolayısıyla da teşekkür etti. Kocaeli Ticaret Odası Genel Sekreteri Mert Anlıpak, KOTO standında il protokolüne Oda’nın projeleri ve çalışmalarıyla ilgili bilgi aktardı.

KOTO’NUN YENİ YAYINLARI FUARDA
Kocaeli Ticaret Odası sadece kitap kampanyasıyla değil, yayın içerikleriyle de fuarın dikkat çeken stantları arasında yer alıyor. Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi C Salonu 50 No’lu stantta fuar ziyaretçilerini ağırlayan Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli’nin gerek sosyal gerek ekonomik hayata yönelik verilerini içeren 2018 yılı yeni yayınlarını burada Kocaelililerin ilgisine sunuyor.

Bu haber 443 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Kocaeli Barosu, sandık güvenliği için Diyarbakır’a gidecek

Körfez Ticaret Odası Canan Dağdeviren’i Ağırladı

Körfez Ticaret Odası Canan Dağdeviren’i Ağırladı

.

PTT’den yaza özel dev indirim kampanyası

PTT’den yaza özel  dev indirim kampanyası

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), içimizi ısıtan ve enerjimizi yükselten yaz aylarında yüzümüzdeki gülümsemeyi daha da artıracak dev bir indirim kampanyasına imza attı.

En fazla doğum bu ilçede oldu

En fazla doğum bu ilçede oldu

TÜİK Türkiye İstatistik Kurumu İlçelere göre Doğum İstatistikleri, 2017verileri açıklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET