21 Eylül 2018 Cuma 08:02
 
  • 6,233 TL

  • 7,347 TL

  • 243,43 TL

  • 96.121

Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ KİTAP FUARI’NDA KOTO’YA TEBRİK VE TEŞEKKÜR

Kocaeli Kitap Fuarı’nda KOTO’ya tebrik ve teşekkür
10 Mayıs 2018 Perşembe 13:01

.

Kocaeli protokolü, 10 Kocaeli Kitap Fuarı’na ‘Kitap Sevginize Ortak Oluyoruz’ kampanyasıyla katılan ve 1.500 öğrenciyi kitapla buluşturan Kocaeli Ticaret Odası’nın standını ziyaret ederek tebrik ve teşekkür etti

KOTO’YA YOĞUN İLGİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından  düzenlenen 10. Kocaeli Kitap Fuarı, 5 Mayıs 2018 Cumartesi günü kapılarını açtı. Her yıl Kocaeli Kitap Fuarı’na özel kampanyalar düzenleyen Kocaeli Ticaret Odası, bu yıl özellikle kitaba ulaşmakta güçlük çeken öğrenciler için düzenlediği ‘Kitap Sevginize Ortak Oluyoruz’ isimli kampanyayla fuarda yoğun ilgi gördü.

STANDI ZİYARET ETTİLER

1.500 öğrenciye indirimli kitap kuponu hediye eden KOTO’nun standını ziyaret eden Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve beraberindeki il protokolü, Kocaeli Ticaret Odası’nı tebrik ederek, yarınlarımıza yaptığı yatırım dolayısıyla da teşekkür etti. Kocaeli Ticaret Odası Genel Sekreteri Mert Anlıpak, KOTO standında il protokolüne Oda’nın projeleri ve çalışmalarıyla ilgili bilgi aktardı.

KOTO’NUN YENİ YAYINLARI FUARDA
Kocaeli Ticaret Odası sadece kitap kampanyasıyla değil, yayın içerikleriyle de fuarın dikkat çeken stantları arasında yer alıyor. Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi C Salonu 50 No’lu stantta fuar ziyaretçilerini ağırlayan Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli’nin gerek sosyal gerek ekonomik hayata yönelik verilerini içeren 2018 yılı yeni yayınlarını burada Kocaelililerin ilgisine sunuyor.

Bu haber 491 defa okundu

DİĞER HABERLER

Alkollü sürücü balık lokantasına çarptı

Alkollü sürücü balık lokantasına çarptı

.

Başkan Karaosmanoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a konuk oldu

Başkan Karaosmanoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a konuk oldu

Başkan Karaosmanoğlu, Ankara temaslarında Külliyede Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Gazi Meclis’te ise Meclis Başkanı Yıldırım’a konuk oldu

YEP Yeni Ekonomi Proğramı açıklandı

YEP Yeni Ekonomi Proğramı açıklandı

Orta Vadeli Program, Yeni Ekonomi Programı ismiyle hazırlandı.

Mahalle Mahalle Seminerler Devam Ediyor

Mahalle Mahalle Seminerler Devam Ediyor

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından her hafta bir mahallede düzenlenen Mahalle Mahalle Seminer projesi devam ediyor.

O firmalara af yok!

 O firmalara af yok!

Kocaeli Valiliği, Kocaeli’de 7 firmada toplam 1061 üründe haksız fiyat artışı tespit edildiğini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET