20 Temmuz 2019 Cumartesi 22:16
 
Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ MY KOLEJ’İNDE MEZUNİYET COŞKUSU

Kocaeli MY Kolej’inde mezuniyet coşkusu
22 Mayıs 2018 Salı 10:13

Başiskele'de bulunan, Kocaeli'nin en büyük ve en başarılı eğitim kurumlarından MY Kolej, bu yıl da mezuniyet programları ile öğrenci ve ailelerine unutulmaz bir veda yaşattı.

Başiskele sahildeki The Mahall'in yemyeşil bahçesi ve büyülü atmosferinde bir araya gelen MY Kolej öğrenci, öğretmen ve velileri akşam yemeğinin ardından, veda konuşmaları ile duygusal anlar yaşadı.
 
Okul birincilerinin okul kütüğüne isimlerini çakarak ölümsüzleştirmesinin ardından 4, 8 ve 12. Sınıf öğrencileri teker teker alkışlarla görsel şölen eşliğinde sahneye çıktı. Havai fişek gösterileri eşliğinde kep atan öğrenciler mezuniyet programlarını eğlenerek tamamladı.
 
MY Okulları Lise Müdürü Meryem Karaöz ve Ortaokul Müdürü Emre Gülhan yaptıkları konuşmalarda, "Öğrencilerimizi en güzel şekilde yetiştirdik, milli manevi değerlerle, ilimle fenle, sanat ve spor duyarlılığı ile donattık ve şimdi bir üst okula uğurluyoruz.  Özlenecek öğrenciler yetiştirdiğimiz için mutluyuz, koridorda, okul bahçesinde gözlerimiz sizi arayacak, inanıyoruz ki sizler topluma faydalı bireyler olacaksınız, ülkemizin daha ilerilere gitmesine katkı sunacaksınız. Biz Kocaeli'nin en başarılı özel okullarından MY Kolej olarak ailelerinize de teşekkür etmek istiyoruz, çünkü sizlere en güzel eğitim ortamlarını sundular, yemediler yedirdiler, içmediler içirdiler, tüm ihtiyaçlarınızı en güzel şekilde karşıladılar. Şimdi sizlerin başarılı olma zamanı. Hepinizi kutluyoruz, yolunuz açık olsun çocuklar" dedi.

Bu haber 619 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ