24 Mayıs 2018 Perşembe 12:56
 
  • 4,672 TL

  • 5,493 TL

  • 193,69 TL

  • 103.494

Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ SOKAK FOX TV'DE

Kocaeli Sokak FOX TV'de
16 Mayıs 2018 Çarşamba 12:40

.

Kocaeli'de yayın hayatını sürdüren ve her geç gün daha çok okurla buluşmaya devam eden Kocaeli Sokak Dergisi Mayıs sayısı yine oldukça dikkat çekti.


Reklam kaygısı gütmeden sadece hayatın içinden haberlerle okurlarının karşısına çıkan Kocaeli Sokak, Mayıs sayısı kapağına Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde hanımı taşıdı.

Anneler günü nedeni ile Kocaeli Sokak Dergisi Mayıs sayısı kapağında yer alan Zübeyde hanımın fotoğrafının altına 'BİR ANNE TÜM DÜNYAYI DEĞİŞTİREBİLİR' yazarak dikkatleri üzerine topladı. Kocaeli sokak Dergisi Mayıs sayısı ülkemizin önemli gazetecilerinden biri olan ve hafta içi her gün İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına konuk oldu.


Bu haber 1028 defa okundu

DİĞER HABERLER

İzmit belediyesi'nde vergi mesaisi

İzmit belediyesi'nde vergi mesaisi

İzmit Belediyesi’nde hafta sonu vergi mesaisi yapılacak.

AK Kartepe iftarda buluştu

AK Kartepe iftarda buluştu

AK Parti Kartepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına milletvekili Sami Çakır, milletvekili adayı Emine Zeybek ve teşkilat mensupları katıldı.

“Dilenen çocuklara ‘Yok’ deyin!”

“Dilenen çocuklara ‘Yok’ deyin!”

Kocaeli il sınırları içinde huzur ve güvenliğin, kişi dokunulmazlığının, kamu esenliğinin sağlanması ve sokakta çalıştırılan çocukların genel olarak beden ve ruh sağlıklarının korunması ile suç işlenmesinin önlenmesi amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Kocaeli Valiliği, sokakta çalışan çocuklara yönelik yürüttükleri çalışmalar kapsamında çocukların dilenmelerini önlemek ve onları eğitime yönlendirebilmek için Kocaeli Halkı’ndan da destek bekledikleri belirtildi.

Üst düzey ziyaret ve proje toplantısı

Üst düzey ziyaret ve proje toplantısı

AFAD Başkanlığı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Gebze Teknik Üniversitesi’nin ortaklığında geliştirilen ‘Afet Zararlarının Azaltılmasında Akıllı Kent Uygulaması: Kocaeli İli’ projesini değerlendirmek, proje içeriklilerini ortak bir zeminde ele almak ve kentin yapı stokunu yerinde görmek üzere Kocaeli’ne geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET