22 Ocak 2018 Pazartesi 08:55
 
  • 3,824 TL

  • 4,675 TL

  • 162,94 TL

  • 115.147

Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ SOKAK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Kocaeli Sokak ziyaretlerini sürdürüyor
16 Ekim 2017 Pazartesi 23:46

Karaosmanoğlu'ndan Sokak dergisine övgü

İlimizde geçtiğimiz Nisan ayında hayatında yayın hayatına başlayan Kocaeli Sokak Dergisi günden güne büyümeye devam ediyor. İzmit merkezinin yanı sırada diğer ilçelerde de okurlarıyla buluşmaya başlayan Sokak Dergisi ekibi şehrin güzelliklerini sizlerle buluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda fazla gün yüzüne çıkmamış doğal güzelliklerimizi sizlerle buluşturmaya özen gösteren Sokak Dergisi, bir yandan da ziyaretlerini sürdürüyor.


BAŞKAN KARAOSMANOĞLU'NU ZİYARET


Kocaeli Sokak Dergisi Genel yayın yönetmeni Ahmet Yavuz ve beraberinde Spor danışmanı Taner Koştur ile sosyal hayatının nabzını okurlarla buluşturacak olan Hamza Kaya, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nu ziyaret etti.Kocaeli Sokak Dergisinin bugüne kadar yayımlanmış 7 sayısını tek tek inceleyen Karaosmanoğlu, yerel edyaya her zaman önem verdiğinin altını çizerek Kocaeli yaşamına farklı bir pencereden bakan Sokak dergisine başarı dileklerini iletti.
Bu haber 1268 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yeni pastacı çırakları bu kursta yetişiyor

Yeni pastacı çırakları bu kursta yetişiyor

KO-MEK, Köseköy Kurs Merkezinde açmış olduğu Pastacı Çırağı Kursu ile bu sektöre yeni yüzler yetiştirmeye başladı.

Sokak hayvanları soğukta aç kalmasın diye!

Sokak hayvanları soğukta aç kalmasın diye!

Büyükşehir Belediyesi soğuk havaların gelmesiyle yaşam koşulları zorlaşan sokak hayvanları için Kocaeli genelindeki hayvansever STK’lara, kedi ve köpek maması dağıtıyor.

SEDAŞ 2018 için start verdi

SEDAŞ 2018 için start verdi

SEDAŞ Elektrik dağıtım şebekelerinde kapasite artışı ve yenileme faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti için 2018 yılı yatırım çalışmalarını başlattı.

Uğur Mumcu, Kocaeli'de anılacak

Uğur Mumcu, Kocaeli'de anılacak

24 Ocak 1993 yılında Ankara'da bombalı bir saldırı sonucunda hayatını kaybeden Basın Şehidimiz Gazeteci-Yazar ve Hukukçu Uğur Mumcu için her yıl olduğu gibi bu yıl da Kocaeli'de anma etkinliğini düzenlenecek.

Kaya, yeniden seçildi

Kaya, yeniden seçildi

Şoförler Odasında Kemal Kaya başkan seçildi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET